artificial_grass_fieldWe wrześniu na boiskach pojawią się piłkarze i rugbyści. Jedną z najważniejszych imprez będzie Polsat Boxing Night w Atlas Arenie. Poza tym sporo imprez dla wielbicieli kolarstwa.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (wrzesień) co gdzie
2

Widzew Łódź – Astoria Szczerców (piłka nożna mężczyzn)

Stadion w Aleksandrowie Łódzkim
5

Finał Pucharu Prezydenta Miasta Łodzi – piłka siatkowa plażowa kobiet i mężczyzn

SP 205 (Dąbrówki 1)
5

UKS SMS Łódź – KS Raszyn (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

5-6

Łódź Cup 2015 – Unihokej

Hala Anilana (Sobolowa 1)

5 lub 6

Budowlani Łódź S.A. – Posnania Poznań (rugby)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

6

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena Łódź (Smugowa 19)
6

Łódź Business Run (Bieg sztafetowy: 5 osób x 4 km)

Start i meta EC-1
6

Zawody Kolarskie o Puchar Firmy Ulisse (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
9

Zawody klubowe – Dziesiątka Łódź (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

9

Zawody klubowe – Orzeł Łódź (strzelectwo)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
10

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Par Julianowski
11-13

Turniej o Puchar Commercecon (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
12

Grand Prix Poland (karate WKF)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12

Zawody Kolarskie Grand Prix Łodzi (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
12

Daj piątaka na dzieciaka (5 km)

Start – Żabia 10/12
12

Zawody klubowe – Dziesiątka Łódź (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

12

Puchar BIO NANO PARKU – Ogólnopolski Turniej Hokeja Dla Dzieci

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego)
12 lub 13

Politechnika Anilana – KS Uniwersytet (piłka ręczna mężczyzn)

AZS Łódź (Lumuby 22/26)
12 lub 13

ŁKS Łódź  –  Start Otwock (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
12 lub 13

Widzew Łódź – Polonia Piotrków Trybunalski (piłka nożna mężczyzn)

Stadion w Aleksandrowie Łódzkim
13

Start Łódź – Zawisza II Rzgów (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
13

7 Bieg Solidarności (2 i 11 km)

Lotnisko Lublinek
13

VI runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)
13

UKS SMS II Łódź – Piastovia Piastów (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13

Wielka Nagroda Łodzi (zapasy)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
16

Kolejarz Łódź – MKS Zduńska Wola (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)
19

Mistrzostwa Rekreacji i ZR w Skokach

Łódzki Klub Jezdziecki (Łagiewnicka 307/311)
19

Zawody Kolarskie Memoriał Bukszyńskiego, Fijałkowskiego, Szymczyka (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
19

KZK: 15 lat od zakończenia produkcji fiata 126p

b.d.
19

Motorajd Łódź 2015

Rynek Starego Miasta
19 lub 20

ChKS ŁódźŸ – MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19 lub 20

Widzew Łódź – GKS II Bełchatów (piłka nożna mężczyzn)

informacje wkrótce
19 lub 20

Budowlani Łódź S.A. – Lechia Gdańsk (rugby)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

20

KS Budowlani Łódź – Czarni Pruszcz Gdański (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)
20

Grand Prix Łodzi (bilard)

Frame Łódź (Narutowicza 7/9)
20

Widzew Łódź – MKK Siedlce (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
23

ŁKS Łódź – Legia II Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

 ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23

Start Łódź – GLKS Dłutów (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
26

Wyścig na szpilkach ulicą Piotrkowską „Stiletto Run”

Piotrkowska
26

Widzew Łódź – Ślęza Wrocław (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
26

UKS SMS Łódź – Sportowa Czwórka Radom (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

26

UKS SMS II Łódź – KS Teresin (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

26

Polsat Boxing Night

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
26

Zawody klubowe – Strzelmistrz (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)
26

Rajd Ziemi Obiecanej (rajd samochodowy)

Piotrkowska
26 lub 27

Politechnika Anilana – KKS Włókniarz (piłka ręczna mężczyzn)

AZS Łódź (Lumuby 22/26)
27

Kolejarz Łódź – Kotan Ozorków (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)
27

Speedway Show – amatorski turniej żużla

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

30

Widzew Łódź – Stal Głowno (piłka nożna mężczyzn)

Stadion w Aleksandrowie Łódzkim

Imprezy rekreacyjne

kiedy (wrzesień) co gdzie
w piątki

Capoeira

Park Helenów

w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w niedziele

Joga

Park Źródliska II

w niedziele

Joga na Zdrowie

Park Zdrowie (im. J. Piłsudskiego)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22stycznia_115
53. Turniej w Szabli o Złotą Klingę
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – czerwiec 2017
Łódzcy curlerzy powalczą o wyjazd na Mistrzostw Świata

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*