We wrześniu czeka nas kilka dużych imprez. Od 14 do 16 września organizowana będzie III runda Pucharu Davisa – mecz Polska-Białoruś, a 29 września MMA: Fighters Arena – Powrót.

Plus mecze ligowe piłkarzy, zawodników piłki ręcznej i rugbistów. Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (wrzesień) co gdzie
1

Bieg Fabrykanta 2012

Księży Młyn i okolice
2

Amatorskie Mistrzostwa Łodzi w 8-Bil

Frame (Narutowicza 7/9)
2

Łódzkie Mistrzostwa Umiejętności Koszykarskich

SP 173 (Sienkiewicza 46)
7

Turniej piłki nożnej szkół podstawowych

Boisko MOSiR (Małachowskiego 5/7)
7-9

65. lat powstania Polonii Andrzejów – impreza

Polonia Andrzejów (Gajcego 7/11)
7-9

V Setka po łódzku (biegi)

Łódź
8

Turniej Finałowy o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – męski

SP 205 (Dąbrówki 1)
9

Turniej Finałowy o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – żeński

SP 205 (Dąbrówki 1)
14

V Łódzka Mała Olimpiada – piłka nożna

RKS Łódź (Rudzka 37)
14-16

III runda Pucharu Davisa Polska-Białoruś (tenis ziemny)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
15

Mityng ŁOZLA (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

15

Urodzinowy BOBCYK JAMa (zawody rowerowe)

Traktorowa 71

15

Mistrzostwa rekreacji i ZR w skokach

Łódzki Klub Jeździecki (Łagiewnicka 307/311)
16

Festyn piłkarski dla dzieci w wieku 4-12 lat

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
16

Biegam i Chodzę po Łodzi

Las Łagiewnicki
29

MMA: Fighters Arena – Powrót

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
29-30

Mityng Wielobojowy (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
wrzesień

XXV turniej koszykarek “Zawsze z Mistrzem”

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

Spotkania ligowe

kiedy (wrzesień) co gdzie
1

Widzew Łódź – GKS Bełchatów (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

2

ŁKS Łódź – Warta Poznań (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9

UKS SMS Łódź – Zielonka Gamar Wrząsowice (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
15

ŁKS – Bogdanka Łęczna (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

22

ŁKS Łodź – Zawisza Bydgoszcz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

22

Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

22

AZS UŁ PŁ Łódź – Nielba Wągrowiec (piłka ręczna)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

24

Widzew Łódź – Górnik Zabrze (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

29

Budowlani Łódź – Arka Gdynia (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

30

UKS SMS Łódź – Pelikan Łowicz (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1295
Memoriał Wacława Lachoty 2016 (foto)
szermierka_go_now
IX Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now
AZS_d_curling_OOM_2009
IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Curlingu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*