We wrześniu wysyp imprez sportowych. Turnieje, mecze ligowe – gratka dla prawdziwych wielbicieli sportu.

Dwa razy Arena Łódź zamieni się w ring. 3 września MMA w wykonaniu łódzkich zawodników i Pawła Nastuli, 18 września KSW z Pudzianowskim na czele. Oprócz tego mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej – Polska – Ukraina (4 września), a także międzynarodowe zawody w piłce ręcznej na ChKS-ie (4-5 września). na zakończenie miesiąca rarytas – spotkanie koszykarek ŁKS z Widzewem.

Zawody

kiedy (wrzesień) co gdzie
1 Finał – Drużynowe Mistrzostwa Polski na Żużlu Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
3-5 Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w koszykówce dziewcząt ŁKS (al. Unii 2)
3-5 Turniej międzynarodowy juniorów w waterpolo Anilana (Sobolowa 1)
3 Zawodowa Gala MMA: “Łódź kontra reszta świata – pierwsze starcie” Atlas Arena (Bandurskiego 7)
4 Polska – Ukraina (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4-5 I Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn SENIORÓW  ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
4-5 Mistrzostwa Polski Old-Boys 8-bil i 14/1 – Łódź (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
4-5 XVI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w siatkówce plażowej S.P. 205 (Dąbrówki 1)
5 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci Młodzicy Juniorzy Młodsi (judo) CZSR (Małachowskiego 7/9)
9-12 XVI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – Memoriał Mirosławy Zakrzewskiej b.d.
9-12 Międzynarodowy Turniej Kadetów w piłce siatkowej Wifama (Niciarniana 1/3)
9-12 Zawody klubowe – grupa powszechna (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
10-12 Ogólnopolski turniej koszykówki kobiet “Zawsze z Mistrzem” ŁKS Łódź (al. Unii 2)
10 IV Turniej Rugby “Szkoła z jajem” Budowlani Łódź (Górnicza 5)
11 Turniej rozpoczęcia sezonu w hokeja na lodzie w kategorii młodzik Bombonierka (Stefanowskiego 28)
11 Mityng Otwarcia  AZS Łódź  AZS Łódź (Lumumby 22/26)
11-12 Międzynarodowy Turniej Seniorów w Unihokeju b.d.
11-12 III Turniej Koszykówki Młodzików (U-14) o Puchar Prezesa ŁKS Koszykówka Męska ŁKS Łódź (al. Unii 2)
11-12 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (orientacja) b.d.
12 III Łódzka Mała Olimpiada – Łódź 2010 – Sport rekreacyjny dla łódzkich rodzin MKS Metalowiec (Jachowicza 1)
14 III Łódzka Mała Olimpiada – turniej piłki nożnej RKS Łódź (Rudzka 37)
15 III Łódzka Mała Olimpiada – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/25)
16 I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa AKS WSS (rocznik 1993 i młodsi) UKS Łódź (Milionowa 12)
16 I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi im. Barbary Niemczyk UKS Łódź (Milionowa 12)
17 XIV Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej “Łódź 2010” CZSR Parkowa (małachowskiego 5/7)
17-19 III Ogólnopolska Olimpiada Sprawnościowa Strazników Miejskich Łódź 2010 b.d.
17-18 III Łódzka Mała Olimpiada – piłka ręczna Anilana (Sobolowa 1)
18 Miting Bokserski “Boks-Tur” Boks Tur (Siewna 15)
18 IX Rozgrywki Klubów Regionu Łódzkiego o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Łodzi w tańcu sportowym b.d.
18 Parki Łódzkie – runda II (orintacja) b.d.
18 KSW Atlas Arena (Bandurskiego 7)
18-26 1. Międzynarodowy Turniej Tenisowy Amatorów Park 3 Maja
19 III Łódzka Mała Olimpiada –
mecze piłki ręcznej
ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19 KJS (zawody samochodowe) Plac przed Praktikerem
19-20 Liga Juniorów – III rzut lekkoatletyka AZS Łódź (Lumumby 22/25)
24 Okręgowy Turniej Juniorek w koszykówce dziewcząt M.U.K.S. “Widzew” Anilana (Sobolowa 1)
24 XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w koszykówce na wózkach b.d.
25 Maratony Kolarskie “Szlakiem Parków Łódzkich” b.d.
25 Turniej Koszykówki Kadetów (U-16) o Puchar Prezesa ŁKS Koszykówka Męska ŁKS Łódź (al. Unii 2)
25 Mityng AZS Łódź AZS Łódź (Lumumby 22/25)
30 Wojewódzki Finał Czwartków Lekkoatletycznych AZS Łódź (Lumumby 22/25)

Spotkania ligowe

kiedy (wrzesień) co gdzie
11 KS Budowlani Łódź – KS Posnania Poznań (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 5)
11/12 Łódzki KS – MKS Kluczbork (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
12 ŁKP Kolejarz Łódź – Tytan Wisznice (piłka nożna kobiet) Kolejarz Łódź (Minerska 9)
18/19 Widzew Łódź – Śląsk Wrocław (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
21/22 Widzew Łódź – Zagłębie Lubin (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
21/22 ŁKS Łódź – Polonia Bytom (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
25 AZS UŁ PŁ Anilana Łódź – UKS Delta Radom (piłka ręczna) Anilana (Sobolowa 1)
25/26 Łódzki KS – Ruch Radzionków (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
26 Orzeł – KMŻ Lublin playoff (żużel) Orzeł Łódź (6 Sierpnia 71)
26 ŁKS Łódź – Widzew Łódź (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez. 

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_1708
27. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (foto)
Kalendarz sportowca – wrzesień 2018
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – październik 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*