artificial_grass_fieldW styczniu niewiele wydarzeń sportowych – mecze siatkarzy i koszykarzy, Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów oraz pierwsza edycja Biegu Trzech Króli.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (styczeń) co gdzie
1

III Bieg Noworoczny

Piotrkowska

4

ŁKS Commercecon Łódź – Giacomini Budowlani Toruń (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

6

1. Bieg Trzech Króli – 5 km

start: Manufaktura
7

Popularne Zawody na Orientację (bieg na orientację)

Las Łagiewnicki

7

Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

7

UKS Nowa Łódź – UKS Fenomen Babimost (unihokej)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

7-8

Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now

Manufaktura i ZSP nr 5

8

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

Stacja Nowa Gdynia

8

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – TBV Start Lublin (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

8

Grand Prix – bieg na 5 km

Park 3 Maja

8

GP Łodzi w Nordic Walking 2017

Park 3 Maja

9

Time Attack 2017 – 1 runda (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

12

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Szpital im. Korczaka

14

Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów

SP 205 (Dąbrówki 1)

14

ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

ŁKS SMS Łódź – AZS AJP II Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

14

Cosinus Widzew Łódź — JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

14

AZS Uniwersytet Łódzki – MKS Bzura Ozorków (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

14-15

ŁKH SMS U16 – Sokoły U16 (hokej na lodzie)

Bombonierka (Stefanowskiego 28)

16

Time Attack 2017 – 2 runda (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

18

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KS Shmoolky Warszawa (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

18

AZS Uniwersytet Łódzki – SPS Dragon Dobre (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

21

Cosinus Widzew Łódź — InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

21

Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

22

Turniej Otwarcia Sezonu – brydż

Puszkina 18

22

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena (Smugowa 19)

27

Łódzka Amatorska Liga  Siatkówki – IX kolejka – mecze zaległe

SP 205 (Dąbrówki 1)

28

AZS Uniwersytet Łódzki – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 22/24)

28

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KU AZS UJK Kielce (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ul. Skorupki 21)

28

ŁKS SMS Łódź – AZS Politechnika Korona Kraków (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

28

ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka Enea (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

30

Time Attack 2017 – 3 runda (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (styczeń) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park Julianowski

w środy

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w czwartki

Petanque

Park Staromiejski

w czwartki

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w niedziele

Niedzielne spotkania biegowe

Park na Zdrowiu (przy Pomniku Czynu Rewolucyjnego)


UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – trzeci tydzień
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – grudzień 2013
Curling-130
Otwarte Mistrzostwa Polski w Curlingu – ŁDZ Open 2011 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*