artificial_grass_field

Tradycyjnie początek roku oznacza znaczny marazm i niewielką ilość imprez sportowych.

Tradycyjnie w pierwszym miesiącu 2013 roku w Hali Parkowa odbędzie się Turniej w Szabli o Złotą Klingę. W Szkole Podstawowej 205 zostanie zorganizowany VI Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów.

17 stycznia czeka nas finał CNBA. Na parkietach pojawią się także siatkarze i siatkarki, zawodnicy piłki ręcznej oraz koszykarki.

 Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (styczeń co gdzie
5

Halowy Miting Lekkoatletyczny

RKS Łódź (Rudzka 37)

5

52 Turniej w Szabli o Złotą Klingę “Polska Dziennik Łodzki” (szabla)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

5

Parkrun Łódź (biegi)

Park im. Poniatowskiego

5

VI Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów

SP 205 (Dąbrówki 1)

6

Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking 2013

Park 3 Maja

12

Halowy Miting Lekkoatletyczny

RKS Łódź (Rudzka 37)

12

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 10 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

17

Finał CNBA: M-Styl – City Studio Basket Squad

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

19

Halowy Miting Lekkoatletyczny

RKS Łódź (Rudzka 37)

19

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 11 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

26

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 12 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

27

Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking 2013

Park 3 Maja

Spotkania ligowe

kiedy (styczeń) co gdzie
5

AKS UŁ Łódź – AZS UWM Olsztyn (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 20/26)

6

ŁKS Commercecon – AZS AWF UKSW Warszawa (siatkówka kobiet)

ŁKS (al. Unii 2)
12

Budowlani Łódź – KS Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
19

Budowlani Łódź – Siódemka Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
26

AKS UŁ Łódź – MKS Bzura Ozorków (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 20/26)
26

ChKS Łódź – MKS Kasztelan Sierpc (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
26

UKS Anilana Łódź – UMKS Trójka Ostrołęka (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
26

AZS UŁ PŁ Łódź – KSSPR Końskie (piła ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

26

ŁKS Commercecon – Perła Złotokłos (siatkówka kobiet)

ŁKS (al. Unii 2)
26

Widzew Łódź – Wisła Can-Pack Kraków (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
26/27

ChKS Łódź – AZS UW Warszawa (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Polscy curlerzy wygrywają WCT Mixed Doubles Łódź
Kalendarz Sportowy – kwiecień 2011
VII_Mistrzostwa_Polski_w_Szermierce_Historyczna_Bronia_G
Mistrzostwa Polski w szermierce w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*