artificial_grass_field

W sierpniu na boiska powracają piłkarze. Jednak wciąż jest to zdecydowanie jeden z najbardziej „martwych” miesięcy. Także w powodu olimpiady w Rio i przygotowań sportowców do nowego sezonu.

Wydarzeniami miesiąca są 8. Akademickie Mistrzostwa Świata w brydżu, VI Bieg Fabrykanta i Floorball Łódź Open 2016 w unihokeju. Reklamowane na 20 i 21 lipca Wyścigi na 1 mili Organika Speed Racing Łódź zniknęły ze strony organizatora – Automobilklubu Łódzkiego.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. Zachęcamy również do przesyłania relacji (także foto) z wydarzeń sportowych.

(uwaga – terminy i miejsca imprez mogą ulec zmianie)

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (sierpień) co gdzie
2

Wyścigi Rowerowe dla Dzieci o Puchar Pierwszego Wiceprezydenta Łodzi Tomasza Treli

Stawy Jana
6-7

Motodrum

Motodrom (Drewnowska 147)
6

Bierhalle Beach Rugby 2016

Manufaktura

7

Widzew Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

10

Racing Center Challenge v3 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

12

V Wycie Szakala o Północy (sztafeta 8 x 610 m)

Górka na Rogach
13-14

Bosch Grand Prix Polski – koszykówka

Manufaktura
14

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena Łódź (Smugowa 19)
14

ŁKS Łódź – Ruch Wysokie Mazowieckie (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)
15

Memoriał im. Henryka Biadasiewicza (pentaque)

Park Staromiejski
16

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski (żużel)

Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
18

Zawody klubowe – pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
20

23 Międzynarodowy Wyścig Kolarski

województwo łódzkie
21

Hop Bula Hop (pentaque)

Park Staromiejski
21

Zawody klubowe – pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
22-28

8. Akademickie Mistrzostwa Świata w brydżu

Tereny AZS w Łodzi
23

Szukamy olimpijczyków (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
23

Zawody klubowe – pistolet, karabin (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

24

Racing Center Challenge v3 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

24

Widzew Łódź – Concordia Elbląg (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

26

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze

Społem Łódź (Północna 36)

27

Popularne Zawody na Orientację

Arturówek

27

Zawody klubowe – karabin (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

27

VI Bieg Fabrykanta (bieg na 10 km)

Księży Młyn

27

UKS SMS Łódź – LKS Polonia Andrzejów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

27

Atak Cup (tenis)

Atak Łódź (Minerska 19)

27-28

Floorball Łódź Open 2016 (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

28

Zawody klubowe – pistolet, karabin (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)

28

ŁKS Łódź – Huragan Morąg (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)

28

Orzeł Łódź – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (żużel)

Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)

30

Szukamy olimpijczyków (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (sierpień) co gdzie
w poniedziałki

18:00 Naturalfit – kręgosłup

Park im. Zaruskiego

we wtorki

20:30 Night Runners

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

18:00 Naturalfit – płaski brzuch

Park im. Zaruskiego

w czwartki

11:00 Letnie aktywne spotkania ze zdrowiem

Park Źródliska I

w czwartki

18:30 Lato w mieście z SBRT (bieganie)

Park im. J. Piłsudskiego (zbiórka- Żeromskiego 74)

w piątki

20:15 Nienerwowa dyszka

Park im. J. Piłsudskiego

1 i 3 sobota

15:00 Zajęcia Tai Chi i Qi Gong

Park Poniatowskiego

w soboty

Soboty z capoeirą

Park Julianowski

w soboty

09:00 Parkrun

Park Poniatowskiego

w soboty

11:00 Sobotnie spotkania biegowe

Park im. J. Piłsudskiego

w niedziele

10:00 Joga

Park Źródliska II

w niedziele

13:00 Joga na Zdrowie

Park im. J. Piłsudskiego

w niedziele

15:00 Zajęcia z Tai Chi

Park Źródliska I

w niedziele

18:00 Joga

Park Julianowski

Wakacyjne zajęcia sportowe

L.p.

Rodzaj zajęć

 

Miejsce realizacji zajęć

Organizator

1.

Zajęcia rowerowe

Motodrom,

ul. Małachowskiego 9

Klub Sportowy Społem

tel. 42 632-65-19

2.

Trener osiedlowy – zajęcia sportowe na przyszkolnych obiektach sportowych, mini turniej, gry i zabawy ruchowe, wyjścia na pływalnię, kręgielnie, do kina

– Szkoła Podstawowa nr 166 ul. Szamotulska 1/7  
– Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Harcerzy Zatorowców 6   
– Szkoła Podstawowa nr 45 ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3

– Szkoła Podstawowa nr l i Gimnazjum nr l ul. Sterlinga 24  
– Szkoła Podstawowa nr 111 ul Jaracza 44/46    

– Szkoła Podstawowa nr 70 ul. Rewolucji 1905r 22 

– Szkoła Podstawowa nr 139, ul. Giewont 28  

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2,

ul. Jugosłowiańska 2  
– Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Pogonowskiego 27/29

– Szkoła Podstawowa nr 152 ul. Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54 

– Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Gdańska 16
– Publiczne Gimnazjum nr 41 ul. Bohdanowicza 11
– Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Przybyszewskiego 15/21 

– Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Ciołkowskiego 11a

– Szkoła Podstawowa nr 125, ul. Dzwonowa 18/20

Klub Sportowy Brygada Bałuty Rugby Club

Osoba do kontaktu:

Zbigniew Grądys

tel. 502-719-485

3.

Zajęcia bilarda sportowego

Klub Frame,

ul. Narutowicza 7/9

Stowarzyszenie Bilarda Sportowego

tel. 42 630-80-42

4.

Zajęcia piłki nożnej

Stadion, ul. Jachowicza 1

Miejski Klub Sportowy Metalowiec

tel. 42 684 37 93

5.

Zajęcia z koszykówki

Szkoła Podstawowa nr 162 ul. Powszechna 15

ŁKS Koszykówka Męska

Osoba do kontaktu:

Rafał Antoszewski

tel. 604 129 920

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – listopad 2013
Kalendarz Sportowy – luty 2012
olimpi
26. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*