artificial_grass_fieldPiłkarskie derby, zawody Supercross w Atlas Arenie, powroty na parkiety siatkarzy/siatkarek i koszykarzy/koszykarek, mecze piłki ręcznej, rugby, lacrosse i unihokeja, a także m.in. Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w strzelectwie, Speedway Show. Październik zapowiada się interesująco.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
1

ChKS Łódź – KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

1

Start Łódź – Orzeł Piątkowisko (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

1

Narodowy Dzień Sportu

Tereny MOSiRu

1

VI Otwarte Grand Prix Łodzi – Międzynarodowy Turniej Judo dla Dzieci i Młodzików

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

2

Ravens Łódź – Kosynierzy Wrocław (lacrosse)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

2

Widzew Łódź – Ruch Wysokie Mazowieckie (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

2

UKS SMS Łódź – Boruta Zgierz (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

2

Turniej piłki nożnej o puchar dyrektora MOSiR

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

2

VII runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

2

Speedway Show (żużel)

Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)

4

Inauguracja CNBA (koszykówka)

Hala Społem Łódź (Północna 36)

6-7

Ogólnopolski sprawdzian wszechstronności stylowej (pływanie)

Basen UKS 190 (Malczewskiego 37/47)

7-9

Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty (tenis stołowy)

Energetyk Łódź (Wacława 22/24)

8

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – I kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

8

ŁKS SMS Łódź – Enea AZS Poznań (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

8

Puchar Polski Old Boys w 9-bil (bilard)

Frame (Narutowiacza 7/9)

8

UKS SMS Łódź – GOSiRKi Piaseczno (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

8

Turniej Koszykówki Streetball 3×3

Hala MOSiR (Skorupki 21)

8-9

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Chłopców do lat 23

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

8 lub 9

Politechnika Anilana Łódź – KS Uniwersytet Radom (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

8 lub 9

KS Budowlani Łódź – Biało-Czarni Nowy Sącz (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

9

ŁKS Łódź – Motor Lubawa (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

9

Super Puchar Polski Old Boy (bilard)

Frame (Narutowiacza 7/9)

9

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB (zawody rowerowe)

Las Łagiewnicki

9

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (koszykówka mężczyzn)

Hala AZS (Lumumby 22/26)

9

Team Cup (bule)

Park Staromiejski

15

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – II kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

15

Start Łódź – RTS Widzew (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

15

UKS SMS Łódź – Mitech Żywiec (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

15

Widzew Łódź – Energa Toruń (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

15

AZS Uniwersytet Łódzki – SMS PZPS Spała II (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Lumumby 22/26)

15

Supercross – King of Poland (motocross)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

15

I Puchar Polski Seniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

15 lub 16

ChKS Łódź – Politechnika Anilana Łódź (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

16

Łódź Łódź – Widzew Łódź (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

16

Master Cup (bule)

Park Staromiejski

16

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena Łódź (Smugowa 19)

16

UKS SMS Łódź – GLKS Dłutów (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

17

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

18

Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

20

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Okolice ASP

22

7COMA 7 Mistrzostwa Polski w tańcach

Hala Karpacka

22

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (strzelectwo)

b.d.

22

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – III kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

22

Złota Igła (bieg na orientację)

Las Łagiewnicki

22

Szlakiem Parków Łódzkich (zawody rowerowe)

Park 3 Maja

22

ŁKS SMS Łódź – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (koszykówka kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

22

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka mężczyzn)

Hala AZS (Lumumby 22/26)

21-23

Łódzka Łyżwa – Amatorzy (jazda figurowa na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)

22

Puchar Łodzi 2016 + SWS (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

22

Drift Competition #3

Zgierz

22

ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

22 lub 23

Politechnika Anilana Łódź – KS Szczypiorniak D.Biał. (piłka ręczna mężczyzn

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

23

Turniej Karate

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

23

Ravens Łódź – Poznań Hussars (lacrosse)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

23

II MTK Młodzików, Kadetów i Juniorów (tenis stołowy)

Energetyk Łódź (Wacława 22/24)

23

ŁKS Łódź – Concordia Elbląg (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

23

VII Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego

Las Łagiewnicki

23

Kolejarz Łódź – Ząbkovia Ząbki (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

29

UKS Nowa Łódź – Wilki Sanok (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

29

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – IV kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

29

Start Łódź – GKS Ksawerów (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

29

Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację

Las Łagiewnicki

29

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka mężczyzn)

Hala AZS (Lumumby 22/26)

29

Turniej w Brazylijskim Jiu Jitsu

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

29 lub 30

Budowlani Łódź SA – Pogoń Siedlce (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

29 lub 30

KS Budowlani Łódź – Arka Rumia (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

30

UKS SMS Łódź – LKS Rosanów (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
30

Widzew Łódź – MKS Ełk (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

30

Kolejarz Łódź – Jantar Ostrołęka (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)
30

Grand Prix City Trail – bieg na 5 km

Park 3 Maja
30

Puchar Łodzi w Nordic Walking 2017 – 5 km

Park 3 Maja

30

SuperOES Toru Łódź Prolog (zawody samochodowe)

Tor Łódź

31

Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (październik) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park im. J. Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park Julianowski

w środy

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w czwartki

Petanque

Park Staromiejski

w czwartki

Nordic Walking

Park na Zdrowiu

w soboty

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w niedziele

Niedzielne spotkania biegowe

Park na Zdrowiu (przy Pomniku Czynu Rewolucyjnego)


UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
000DSC00919
Marsz Nordic Walking studentów UTW 2014 (foto)
Kalendarz Sportowy – listopad 2010
9. Red Bull Skim It w Manufakturze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*