artificial_grass_fieldW październiku sporo imprez dla wielbicieli sportów walki – XVI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, IV Międzynarodowy Champion Cup w Karate WKF, Mistrzostwa Polski AZS w Judo oraz Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwon-do WTF.

6 i 7 października na terenach przy Małachowskiego kolejna edycja Łódź Sevens Cup – turnieju rugby7. 24 października w Atlas Arena PGE Skra Bełchatów – Fenerbahce Grundig Stambuł. Plus mecze ligowe piłkarzy, zawodników piłki ręcznej, siatkarek, koszykarek i rugbistów, a także na marginesie sportu i zabawy nMONSTER X TOUR. Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
4-5

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności (pływanie)

MKS Jedynka (Czajkowskiego  14)

6

IV Międzynarodowy Champion Cup w Karate WKF

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6

Turystyczny Marsz na Orientację „Orientuj Się i Licz”

b.d.
6

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 1 kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)
6-7

XVI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
6-7

Łódź Sevens Cup (turniej rugby7)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
7

Mistrzostwa Polski AZS w Judo

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
13

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 2 kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)
14

Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)
20

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 3 kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)
20

nMONSTER X TOUR – Monster Truck Entertainment

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
20-21

Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwon-do WTF

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
20-21

VII Memoriał im. Tadeusza Sławeckiego (pływanie)

Pływalnia AZS (Styrska 20/26)
24

PGE Skra Bełchatów – Fenerbahce Grundig Stambuł(siatkówka mężczyzn)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
26-28

Gimnastyka artystyczna: Mistrzostwa Polski w układach zespołowych

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
27

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 4 kolejka

Sp 205 (Dąbrówki 1)
27

Zawody na Orientację „Złota Igła”

Las Łagiewnicki
27

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (strzelectwo)

Hala Społem (Północna 36)
28

Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)
28

III Półmaraton Szakala

Las Łagiewnicki
październik

Inauguracja rozgrywek CNBA

Hala Społem (Północna 36)

Spotkania ligowe

kiedy (październik) co gdzie
1

Widzew Łódź – BI Gdynia (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

6

ŁKS Łódź – Flota Świnoujście (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łodź (al. Unii 2)

6

AZS UŁ PŁ Łódź – GKS Olimpia w Piekarach Śl. (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

6

UKS Anilana – UKS Prus (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

6

ChKS Łódź – AZS UW II (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

7

Widzew Łódź – Pogoń Szczecin (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

12

Budowlani Łódź – BKS Aluprof Bielsko-Biała (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

13

ŁKS Commercecon Łódź – Łaskovia Łask (siatkówka kobiet)

ŁKS Łodź (al. Unii 2)

14

UKS SMS Łódź – Szreniawa Nowy Wiśnicz (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

14

BBRC Łódź – AZS UZ Zielona Góra (rugby mężczyzn)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)

17

Widzew Łódź – Artego Bydgoszcz (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

20

Budowlani SA Łódź – RC Orkan Sochaczew (rugby mężczyzn)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

20

AZS UŁ PŁ Łódź – ASPR Zawadzkie (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

20

UKS Anilana – MOKS Słoneczny Stok (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

21

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łodź (al. Unii 2)

26

Widzew Łódź- Wisła Kraków (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

27

Budowlani Łódź – PTPS Piła (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

27

ChKS Łódź – UKS Anilana (piłka ręczna kobiet)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

27

ŁKS Commercecon Łódź – UKS Ozorków (siatkówka kobiet)

ŁKS Łodź (al. Unii 2)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
windurfing
Windsurfing na Narodowym
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – szósty tydzień
petaque
3 x TAK dla Petanque w Łodzi 2015!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*