Październik to miesiąc sportów zespołowych. Na boiska wrócili już piłkarze, koszykarze także są już po pierwszych pojedynkach.

Oprócz tego ciekawie zapowiada się Międzynarodowy Turniej Tańca “Łódź Open 2010”, Grand Prix Polski w pływaniu, Półmaraton Szakala, Łódź Sevens Cup 2010 i Penta Day na Starcie.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
1 Wieloboje LA (lekkoatletyka) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
1-2 Penta Day (pięciobój) Start Łódź (św. Teresy 56/58)
2 Maraton Szlakiem Parków Łódzkich Park na Zdrowiu
2 Mityng Zakończenia Sezonu (lekkoatletyka) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
2 V edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego “Łódź Open 2010” UKS Łódź (Milionowa 12)
2 Turniej UKS Województwa Łódzkiego (biegi na orientację) Tereny Lublinka
2  V turniej z cyklu Grand Prix Łodzi (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
3 I Półmaratonu Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego Arturówek
5 Gimnazjalna Liga Rugby Tag Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9 Orientuj się i licz (bieg na orientację) b.d.
8-9 Początek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki S.P. 205 (Dąbrówki 1)
9 I Turniej XII Edycji Ligi Szkolnej w Judo Gwardia Łódź (Kościuszki 73/75)
10 KZK VI eliminacja (zawody samochodowe) Plac przed Praktikerem
10 Junior Tour (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
13 Początek USA (siatkówka) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
14-17 Zawody klubowe – grupa powszechna (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
16 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
16 Łódź Stevens Cup 2010 (rugby7) Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
16 Międzynarodowe Zawodów Pływacke V Memoriał im. Tadeusza Sławeckiego Start Łódź (św. Teresy 56/58)
16-17 Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych 2010- Łódź (gimnastyka artystyczna) b.d.
17 KJS (zawody samochodowe) Plac przed Praktikerem
20 XXI KSW „BOKS-TUR” (boks) Vera Sport (Siewna 15)
29-30 Grand Prix Polski w pływaniu AZS Łódź (Lumumby 22/25)
30 Początek CNBA (koszykówka) Społem Łódź (Północna 36)
30 Grand Prix ŁOZBnO, sztafety sprinterskie (bieg na orientację) b.d.
30 Jesienne Zawody na Orientację Złota Igła b.d.
30 I Krok Zapaśniczy (zapasy w stylu wolnym) KS 20 Łódź

Spotkania ligowe

kiedy (październik) co gdzie
2 KS Budowlani Łódź – MKS Orkan Sochaczew (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 5)
2 AZS UŁ PŁ Anilana – MOKS Słoneczny Stok Białystok (piłka ręczna) Hala Anilana (Sobolowa 1)
2/3 ChKS Łódź – KŚ AZS Politechnika Radomska ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
3 Widzew Łódź – Energa Toruń (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6 ŁKS Siemens AGD Łódź – Super Pol Tęcza Leszno (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 Widzew Łódź – Lotos Gdynia (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9 Łódzki KS – Górnik Polkowice (piłka nożna) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9 Widzew Łódź – AZS Poznań (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
10 ŁKP Kolejarz Łódź – GOSiR Piaseczno (piłka nożna kobiet) Kolejarz Łódź (Minerska 9)
13 ŁKS Siemens AGD Łódź – Odra Brzeg (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
15 Widzew Łódź – Legia Warszawa (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
15 ŁKS Sphinx Łódź – MKS Dąbrowa Górnicza (koszykówka mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
16/17 AZS UŁ PŁ Anilana – SPR Pabiks (piłka ręczna) Anilana (Sobolowa 1)
16/17 ChKS Łódź – MTS Chrzanów (piłka ręczna) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
17 Widzew Łódź – CCC Polkowice (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22 Łódzki KS – Odra Wodzisław Śląski (piłka nożna) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23 ŁKS Siemens AGD Łódź – Utex Row Rybnik (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23/24 Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23/24 ChKS Łódź – KSSPR Końskie (piłka ręczna) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
24 ŁKP Kolejarz Łódź – KU-AZS Uniwersytetu Warszawskiego (piłka nożna kobiet) Kolejarz Łódź (Minerska 9)
26 ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (piłka nożna) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
27 ŁKS Sphinx Łódź – Victoria Górnik Wałbrzych (koszykówka mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
30 Widzew Łódź – ROW Rybnik (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
30 KS Budowlani Łódź – RC Lechia Gdańsk (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 5)
31 ŁKS Siemens AGD Łódź – Energa Toruń (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez. 

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – październik 2018
Kalendarz sportowca – maj 2019
14
Fed Cup: Polska – Szwajcaria 2:3 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*