artificial_grass_field

W marcu na boiska powracają piłkarze. Poza tym czeka nas m.in. trening z Anną Lewandowską, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym, IX Puchar Łodzi 2016 w łyżwiarstwie figurowym, czy też II Wiosenny Cross.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. Zachęcamy rownież do przesyłania relacji (także foto) z wydarzeń sportowych.

(uwaga – terminy i miejsca imprez mogą ulec zmianie)

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (marzec) co gdzie
1

ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

3

Budowlani Łódź – PGE Atom Trefl Sopot (młoda liga siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

5

Turniej piłki nożnej z okazji 25-lecia Straży Miejskiej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

5

Trening karate tradycyjnego z Anną Lewandowską

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

5

AZS Uniwersytet Łódzki – Widzew Szkoła Gortata Łódź (koszykówka kobiet)

AZS Łódź (Styrska 20/26)

5

ChKS Łódź – AZS AWF Warszawa (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

5

AZS WSIU Malwee Łódź – Politechnika Gdańska (futsal)

Basen Angelica (Rzgowska 17)

5

Start Łódź – UKS Ozorków (siatkówka kobiet)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

5-6

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek/-ów, Mistrz. Woj. Młodzieżówek/-ów (tenis stołowy)

b.d.

6

GP Łódź City Trail – 5 km

Park 3 Maja

6

GP Łodzi 2016 w nordic walking – VI Marsz – 5 km

Park 3 Maja

6

Eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów – Pool Bilard 8 bil

Frame (Narutowicza 7/9)

6

AZS UŁ Szkoła Gortata – Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

6

ŁKS SMS Łódź – AZS PWSZ II Gorzów Wielkopolski (koszykówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

6

KZK Dzień Kobiet 2016 (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)
8

Liga Dzieci (pływanie)

UKS SP 149 (Tatrzańska 69a)
9-13

IX Puchar Łodzi 2016 (łyżwiarstwo figurowe)

Bombonierka (Stefanoskiego 26)
11

Vera Li-ning Badminton Pyton Cup

b.d.
11

Akademickie Mistrzostwa Łodzi w Szachach Błyskawicznych

UŁ – Wydział Filologiczny (Pomorska 171/173)
11

Uniwersytet Łódzki po godzinach – Nocny Turniej Studencki

Hala AZS (Styrska 20/26)
11-12

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
12

AZS Uniwersytet Łódzki – MKK Siedlce (koszykówka kobiet)

AZS Łódź (Styrska 20/26)
12

TrójWspin Maraton 4

Stratosfera (Manufaktura)
12

Dzień Kobiet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
12

ChKS PŁ Łódź – UKS Roxa Lublin (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
12

I eduRun – 1,6 km

Park Klepacza
12 lub 13

Politechnika Anilana – KS Szczypiorniak (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)
13

Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU – 25 km

Arturówek
13

I runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)
14

Budowlani Łódź – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
15

Widzew Łódź – JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
17

Łódź Park Tour

Centrum Kliniczno – Dydaktyczne
18

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
18

Vera Li-ning Badminton Pyton Cup

b.d.
19

widzew Łódź – Zawisza Pajęczno (piłka nożna mężczyzn)

b.d.
19

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki
19

ŁKH Łódź – Hokej Poznań (hokej na lodzie)

Bombonierka (Stefanowskiego 26)
19

ŁKS Commercecon Łódź – KS Murowana Goślina (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
19

II Wiosenny Cross – 10 km

Stawy Stefańskiego
19 lub 20

ChKS ŁódźŸ – KS Uniwersytet (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
20

Marzanna Cup – turniej dubletów  (pentaque)

Park Staromiejskim
20

ŁKS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
21

Eliminacje MP – DD DDF DS FS HH EB (taniec sportowy)

b.d.
26

Widzew Łódź – Włókniarz Zelów (piłka nożna mężczyzn)

b.d.
26

Start Łódź – PTC Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (marzec) co gdzie
w poniedziałki

Biegam Bo Lubię Nocą

Park Piłsudskiego

we wtorki

Night Running

Park Piłsudskiego

w środy

Przygotowania do maratonu

Park Piłsudskiego

2 piątki

Piątkowa dyszka

Park Piłsudskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w niedziele

Przygotowania do maratonu

Park Piłsudskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PICT2632
Memoriał Bukszyńskiego, Fijałkowskiego, Szymczaka (foto)
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – szósty tydzień
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – lipiec 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*