Puchar Łodzi w łyżwiarstwie figurowym, zawody w tańcu sportowym, derby i powrót piłkarzy na boiska. Zima się kończy, a w sporcie dzieje się coraz więcej.

Zapraszamy do poznania naszego kalendarium prawdziwego łódzkiego fana sportu. Jak zwykle zachęcamy do przychodzenia na zawody, dopingowania naszych sportowców oraz robienia relacji, któer pojawić się mogą na Plastrze Łódzkim.

 

kiedy (marzec) co gdzie
2 Początek CNBA Społem Łódź (Północna 36)
4-6 Puchar Łodzi i Puchar Łodzi Amatorów w łyżwiarstwie figurowym Bombonierka (Stefanowskiego 28)
6 Święto Kobiet w strzelectwie Społem Łódź (Północna 36)
6 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Judo sala judo Politechniki Łódzkiej (Politechniki 9a)
6 XIII Kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
7 Puchar KZK (samochody) Parking Prakitera (Wieniawskiego 1/3)
11 Gimnazjalna Liga Rugby Tag Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12 Mistrzostwa Klas 3 w pływaniu MKS Trójka (Sienkiewicza 46)
12-13 XIV Kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
13 Eliminacje Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym i Bezpośrednie Eliminacje do Mistrzostw Świata b.d.
13 Victoria Spring Cup 2010 – juniorzy ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
17 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego wpływaniu Płuwalnia Uł (Styrska 20/24)
19-21 Finał koszykówki dziewcząt – juniorki U-18  ŁKS (al. Unii 2) 
20 Otwarte zawody Pucharu Polski Uczniowskich Klubów Sportowych we Wspinaczce Sportowej Stratosfera (Manufaktura)
20 Popularne Zawody na Orientację czyli Lasem z Kompasem Łagiewniki
20 Victoria Spring Cup 2010 – seniorzy ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 Turniej koszykówki młodzików o Puchar Prezesa ŁKS ŁKS (al. Unii 2)
21 Junior Tour – Łódź (Bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
23 Liga młodzików – I runda (Pływanie) S.P. 190 (Malczewskiego 37/47)
24 Puchar ŁOZP – II runda (Pływanie) S.P. 149 (Tatrzańska 69a)
27 Zawody na orientację „Parki łódzkie” Park Szarych Szeregów
27-28 Otwarte Mistrzostwa Polski IFMD w tańcu sportowym 2010 b.d.
27-28 Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów (Bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
od 27 Impreza rowerowa „Wiosenna Zabawa z Klubem Sportowym Polonia” Polonia Andrzejów (Rokicińska 450)
28 KJS (samochody) Parking Prakitera (Wieniawskiego 1/3)

Spotkania ligowe

kiedy (marzec) co gdzie
Organika Budowlani Łódź – Centrostal Bydgoszcz (siatkówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7) 
6 ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź – PTG Sokół Łańcut (koszykówka mężczyzn) ŁKS (al. Unii 2)
6 AZS UŁ PŁ Anilana – KKS Włókniarz Konstantynów (piłka ręczna) Hala Anilana (Sobolowa 1)
7 ŁKS Łódź – Widzew Łódź (piłka nożna)  ŁKS (al. Unii 2) 
12 ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź – AZS AWF Katowice (koszykówka mężczyzn)  ŁKS (al. Unii 2)
13 Organika Budowlani Łódź – MKS Dąbrowa Górnicza (siatkówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
13 ŁKS – KSZO Ostrowiec (piłka nożna)  ŁKS (al. Unii 2)
13 Widzew Łódź – Korona Kraków (koszykówka kobiet) Hala Anilana (Sobolowa 1)
13 ChKS Łódź – SPR Wisła Sandomierz (piłka ręczna) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
13 AZS UŁ PŁ Anilana – UMKS Trójka Ostrołęka (piłka ręczna) Hala Anilana (Sobolowa 1)
17 ŁKS Siemens AGD Łódź-MUKS Poznań (koszykówka kobiet) ŁKS (al. Unii 2)
20 Widzew Łódź – Dolcan Ząbki (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138) 
20 ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź – DC PBS Bank MOSiR Krosno (koszykówka mężczyzn) ŁKS (al. Unii 2)
24 Widzew Łódź – Ostrovia Ostrów Wlkp. (koszykówka kobiet) Hala Anilana (Sobolowa 1)
27/28  Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot (rugby)  Budowlani Łódź (Górnicza 5) 
27 Widzew Łódź – Motor Lublin (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138) 
28 ŁKS – GKS Katowice ŁKS (al. Unii 2)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – marzec 2016
r1
Red Bull Skim It! w Manufakturze (foto)
Kalendarz sportowca – luty 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*