artificial_grass_field

Derby rugbystów Budowlanych, finał CNBA, Mistrzostwa Polski w pływaniu synchronicznym, TextilCross 2018, XI Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar ŁALS, Bieg Ulicą Piotrkowską Rossman Run, a także finał Pucharu Polski Kobiet w piłce nożnej. To na nas czeka w maju.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (maj) co gdzie
1

ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

5

Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships (kulturystyka)

Teatr Muzyczny

5

KS Budowlani Łódź – Budowlani Łódź SA (rugby)

Budowlani Łódź (Gónicza 6)

5

Widzew Łódź – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

5

Szlakiem Parków Łódzkich – zawody rowerowe

Arturówek

5

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelb

Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)

6

Widzew II Łódź – Sokół II Aleksandrów (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Małachowskiego 5/7

6

Kolejarz Łódź – Kotan Ozorków (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

7

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

8-10

CNBA (koszykówka)

Społem Łódź (Północna 36)

9

Zabiegana Łódź – 2,5 km, 5 km

Park Julianowski

9

ŁKS Łódź – Radomiak Radom (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

10-13

Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

12

I ogólnopolski turniej zapaśniczy „WIR” SHARK dla dzieci i młodzików

SHARK (Piłsudskiego 135h)
12

Szlakiem Parków Łódzkich – zawody rowerowe

Park 3 Maja
12

Sportowy Piknik Rodzinny Fiero! Cup

Stawy Jana
12

Ogólnopolski Bieg po Lesie Łagiewnickim TextilCross 2018 – 2 km, 10 km

Las Łagiewnicki
12

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (bieg na orientację)

b.d.
12

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w badmintonie

Hala Uniwersytetu Medycznego (6. sierpnia 71)

12

UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

12

UKS SMS II Łódź – Polonia Poznań (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

12

XI Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar ŁALS

Janów

12-13

Mistrzostwa Polski w pływaniu synchronicznym

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

13

Kolejarz Łódź – MKS Zduńska Wola (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

13

ŁKS II Łódź – LKS Rosanow (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Minerska 9
13

UKS SMS Łódź – Włókniarz Konstantynów (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13

IX Zawody w Orientacji Precyzyjnej Nawigator

Park Helenów
13

IV liga – 6 zjazd (brydż)

BOK Rondo (Limanowskiego 166)
13

I Mityng ŁOZLA (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
13-20

ETA 3 14 (tenis ziemny)

MKT Łódź (Żeromskiego 117)

14

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

15

Letnie Mistrzostwa Województwa Szkół Wyższych (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

15

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w brydżu sportowym

Budynek Stołówki PŁ (Politechniki 3a)

15-16

CNBA – mecze finałowe (koszykówka)

Społem Łódź (Północna 36)

16

V Łódzkie Senioralia (brydż)

b.d.
17

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba

Społem Łódź (Północna 36)

17

Finał CNBA (koszykówka)

Społem Łódź (Północna 36)

19-20

Mistrzostwa Polski AZS (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

19-20

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

19-20

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej

Sala – Czajkowskiego 14
19

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba

Społem Łódź (Północna 36)

19

Politechnika Anilana Łódź – VIRET CMC Zawiercie (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

19

Kolejarz Łódź – PTC Pabianice (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

19

ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19

Powerade Run – 5 km

Las Łagiewnicki
19

Bieg Po Nowe – 5 km, 10 km

Start – Praussa 2
19

I Turniej Eliminacyjny mężczyzn (siatkówka plażowa)

ZSO 8 (Czernika 1/3)

20

I Turniej Eliminacyjny kobiet (siatkówka plażowa)

ZSO 8 (Czernika 1/3)

20

Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Małachowskiego 5/7

20

Junior Cup Poland (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

20

3. Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run – 200 m – 900 m

Ulica Piotrkowska
20

2 Runda Łódzkiej Ligi Kartingowej

Gokart Arena (Smugowa 19)

20

Widzew Łódź – GKS Wikielec (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

22

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w brydżu sportowym

Budynek Stołówki PŁ (Politechniki 3a)

22

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w ergometrze wioślarskim

Hala Uniwersytetu Medycznego (6. sierpnia 71)

23

Cała Polska Biega z Mapą / Łódź Park Tour (bieg na orientację)

b.d.
23

UKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

23

ŁKS II Łódź – PTC Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Minerska 9

24

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – prowadzenie (bouldering)

Stratosfera (Manufaktura)
24

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w brydżu sportowym

Budynek Stołówki PŁ (Politechniki 3a)
24

Licealiada – Bule

XXXI LO (Konspiracyjnego WP 5)

24-27

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców (pływanie)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)
25-26

Puchar Polski Juniora Młodszego w konkurencjach torowych

Społem Łódź (Północna 36)
26

II Turniej Eliminacyjny mężczyzn (siatkówka plażowa)

ZSO 8 (Czernika 1/3)

26

Kolejarz Łódź – Róża Kutno (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

26

Widzew Łódź – Polonia Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
26

Wilki Łódzkie – Kraków Kings (futbol amerykański)

Stadion – Minerska 9
26

Popularne Zawody na Orientację (bieg na orientację)

Las Łagiewnicki

26

II Mityng ŁOZLA MWŁ U18 i U20 (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

26

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossman Run – 10 km

Ulica Piotrkowska

26-27

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – KS Waterpolo Poznań (piłka wodna)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

26 lub 27

Budowlani Łódź SA – RC Orkan Sochaczew (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

27

I Turniej Eliminacyjny Par Mieszanych SAN (siatkówka plażowa)

ZSO 8 (Czernika 1/3)

27

UKS SMS Łódź – Olimpia Szczecin (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

27

UKS SMS II Łódź – Stomilanki Olsztyn (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

27

Widzew II Łódź – LKS Rosanów (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Małachowskiego 5/7

27

UKS SMS Łódź Łódź – ŁKS II (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

27

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w szachach

Sala Rady Wydziału Eko-Soc (POW 3/5)

27

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów 2018 (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

27

II Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

27

III Bieg Św. Rodziny – Biegniemy dla Marty – 5 km

Start – al. Stefana Wyszyńskiego 41a

28

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

28

Mistrzostwa Łodzi – Licealiada dziewcząt (siatkówka plażowa)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

29

Mistrzostwa Łodzi – Licealiada chłopców (siatkówka plażowa)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

30

SFSP – XII Turniej Mikstów Szkół Ponadgimnazjalnych (siatkówka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

30

Politechnika Anilana Łódź – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

30

Outdoor Track Run – 2 km, 1 km, 600 m, 4×400 m

Stadion – Potokowa 12

31

Finał Pucharu Polski Kobiet (piłka nożna kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (maj) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PLAKAT_MP_MASTERS
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport na torze
sportowejuwenalia2010
Sportowe Juwenalia 2010 (foto)
DSC_1173_DxO
Zawody w skokach przez przeszkody w Bogusławicach (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*