artificial_grass_field

Międzynarodowy Turniej Rugby League, TextilCross­2016, Nordea LCJRun, finał CNBA, Wyścigi na ¼ mili Organika Speed Racing Łódź, 14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, a także finałowe rozstrzygnięcia czekają także koszykarki i siatkarki ŁKSu. Tak wyglądają sportowe zmagania w maju w naszym mieście.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. Zachęcamy rownież do przesyłania relacji (także foto) z wydarzeń sportowych.

(uwaga – terminy i miejsca imprez mogą ulec zmianie)

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (maj) co gdzie
1

Widzew Łódź – Pilica Przedbórz (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)
1

Turniej Vera Fight Club (sporty walki)

Vera Sport (Siewna 15)
3

ŁKS Łódź – Pelikan Łowicz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
3

AMWŁ w kolarstwie górskim

b.d.
7

II Otwarty Dzień Gimnastyki Sportowej

Hala Karpacka (Karpacka 61)
7

Cała Polska Biega z Mapą (bieg na orientację)

Manufaktura
7

ChKS PŁ Łódź – MMKS Jutrzenka Płock (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łodź (Kosynierów Gdyńskich 18)
7

ChKS ŁódźŸ – KS Szczypiorniak (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łodź (Kosynierów Gdyńskich 18)

7

ŁKS SMS Łódź – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (koszykówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)
7

ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Toruń (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)

7

MKT T10 Cup 8,9,10 (tenis ziemny)

MKT (Żeromskiego 117)

7

Strzelecki Bieg Łupaszki

Park Poniatowskiego

7-8

WTK 12 (tenis ziemny)

Arturówek

8

ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Toruń (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (Skorupki 21)

8

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

b.d.
8

Mistrzostwa Polski Amatorów w Pool Bilarda 8 Bil

Frame (Narutowicza 7/9)
8

Ogólnopolskie Eliminacje do MPJ i MPJ.MŁ U 20 i U 18 Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
8

IV runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)
8

Start Łódź – KKS Koluszki (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
8

Widzew Łódź – orzeł nieborów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)
8

Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

9

AMWŁ Finał w piłce nożnej

b.d.
10

Szukamy Olimpijczyka (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
10

ETA 3 14 (tenis ziemny)

MKT (Żeromskiego 117)

13

Vera Lining Badminton Liga – 2016 – V runda

Vera Sport (Siewna 15)
13

REGIONALNE NESTLE CUP Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
14

Turniej Rugby League (rugby 13-osobowe)

Boisko przy Czajkowskiego
14

ŁKS Łódź – Warta Działoszyn (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
14

AMWŁ w siatkówce plażowej kobiet

ZSO 1
14

Wilki Łódzkie – Cougars Szczecin (futbol amerykański)

b.d.
14

XXXVII Bieg po Lesie Łagiewnickim „TextilCross­2016” im. Profesora Janusza Szoslanda – 2/10 km

Las Łagiewnicki
14

Nordea LCJRun – 5 km

Lotnisko Lublinek
14

Politechnika Anilana – AZS UMCS (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)
14

SMS Łódź – Praga Warszawa (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)
14

SMS II Łódź – AZS KU Uniowersytet Warszawski (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

14 lub 15

Budowlani SA Łódź – Lechia Gdańsk (rugby)

Stadion ŁKS (al. Unii 1)
14-15

Grand Prix Polski “Brześć – Słomka Ptysiowa” Pol Tour (3) – 10-bil

Frame (Narutowicza 7/9)
14-15

Piknik Żeglarski

Stawy Jana
14-15

I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
15

AMWŁ w siatkówce plażowej mężczyzn

ZSO 1
15

Ogólnopolskie Eliminacje do MPJ i MPJ.MŁ U 20 i U 18 Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
17

Studencka Liga Kartingowa (gokarty)

Gokart Arena Łódź (Smugowa 19)
18

Widzew Łódź – LKS Rosanów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)
20

Vera Lining Badminton Liga – 2016 – VI runda

Vera Sport (Siewna 15)
21

Finał CNBA (koszykówka)

b.d.

21

Ravens Łódź – Spartans Oświęcim (lacrosse)

ChKS Łodź (Kosynierów Gdyńskich 18)

21

Wyścigi na ¼ mili Organika Speed Racing Łódź

aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września

21

Bieg Charytatywny “Po Nowe” – 5/10 km

Park Na Zdrowiu
21

Start Łódź – MKS Górnik 1956 (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
21-22

Puchar i Mistrzostwa Polski Old Boys w parach – Łódź (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)
21-22

MP AZS Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
21-22

Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW – KS Waterpolo Poznań (piłka wodna)

Pływalnia AZS (Styrska 20/24)
21-22

II Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
22

Motosportklub Drift and Rally

b.d.
22

Biegowy Przełaj na Młynku – 5 km

Park Na Młynku
22

KZK o Puchar Stowarzyszenia R46

b.d.
22

ŁKS Łódź – Polonia Warszawa  (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23

Liga Gimnazjalna Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
24

Szukamy Olimpijczyka (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
24

Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódź PŁ I (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
24

Czwórbój LA – dz Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
25

Czwórbój LA – ch Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
25

Widzew Łódź – Zjednoczeni Bełchatów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)
25

VIII Turniej Mikstów Szkół Ponadgimnazjalne (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
27

X Ogólnopolski Turniej Nauczycieli WF (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

28

Weekendowe Warsztaty Sportu i Kultury Japońskiej

Hala MOSiR (Skorupki 21)
28

14. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run – 10 km

Piotrkowska
28

SMS Łódź – Medyk II Konin (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)
28

SMS II Łódź – FK Jantar Ostrołęka (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)
28

Start Łódź – MKS Tuszyn (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)
28

Zawody klubowe Bracta Kurkowego (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)
28

X Ogólnopolski Turniej Nauczycieli WF (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

29

Ogólnopolskie Eliminacje do MPJ i MPJ.MŁ U 20 i U 18 Łódź I (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
29

Mityng LA z Okazji Dnia Dziecka/Liga młodzików Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
29

Dzień dziecka z Automobilklubem Łódzkim

Motodrom (Drewnowska 147)
29

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
29

I Turniej Grand Prix Społecznej Akademii Nauk (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
30

Mistrzostwa Łodzi – Licealiada dziewcząt  (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
31

Liga Gimnazjalna Finał wojewódzki Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
31

Szukamy Olimpijczyka (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
31

Mistrzostwa Łodzi – Licealiada chłopców (siatkowa piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (maj) co gdzie
w poniedziałki

Biegam Bo Lubię Nocą

Park Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park 3 Maja

we wtorki

Night Running

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w środy

Nordic Walking

Park 3 Maja

w czwartki

Nordic Walking

Park Piłsudskiego

w piątki

Nienerwowa dyszka

Park Piłsudskiego

2 piątki

Nordic Walking

Park 3 Maja

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

2 soboty

Zapraszamy na rower

Park Helenów

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8627
Against Gravity na Piotrkowskiej (foto)
kardio
Karate Cardio Trening Fitness w Atlas Arenie
VII_Mistrzostwa_Polski_w_Szermierce_Historyczna_Bronia_G
VIII Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*