artificial_grass_fieldW maju czekają na nas m.in. Basketmania, Bieg ulicą Piotrkowską, finał CNBA, LCJRun czy Textilcross. Na boiskach wciąż pokazywać się będą piłkarze nożni, rugbyści i żużlowcy.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (maj) co gdzie
1-2

Puchar Polski w Steel Darta

Kamienica Dart Pub (P.O.W. 28)
2

Bieg Sztafetowy po Światło “Wiary, Nadziei i Miłości” na trasie Łódź – Częstochowa – Łódź

start ulica Sienkiewicza
2

ChKS Łódź – UKS Anilana (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
2

UKS SMS Łódź – Zamłynie Radom (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

2-3

ŁKS Commercecon Łódź – Zawisza Sulechów (piłka siatkowa kobiet)

Hala MOSiR (k. Skorupki 21)
3

VIII Bieg Parafialny „Królewska Piątka

start ulica Motylowa
6

ŁKS Łódź – Lecha Tomaszów Maz. (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7

Turniej Zwycięstwa (open) – strzelectwo

Społem Łódź (Północna 36)
9

Widzew Łódź – Wigry Suwałki (piłka nożna mężczyzn)

Byczyna
9

VIII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar ŁALS

SP 205 (Dąbrówki 1)
9

XXXVI Textilcross- bieg 10 km

Las Łagiewnicki – Arturówek
9

IV Otwarty Wojewódzki Drużynowy Turniej Judo

SP 164 (Wróblewskiego 65)
10

Turniej Zwycięstwa (open) – strzelectwo

Społem Łódź (Północna 36)
10

Łódzka Liga Kartingowa (gokart)

Gokart Srena (Smugowa 19)
10-16

Turniej tenisa ETA

MKT Łódź (Park Poniatowskiego)
14

Łódź Park Tour – Kampus UŁ (bieg na orientację)

Lumumbowo
16

Cała Polska Biega z Mapą (bieg na orientację)

b.d.
16

Charytatywny BIEGO PO NOWE

Park na Zdrowiu
16

Budowlani Łódź S.A. – Arka Gdynia (rugby)

SMS Łódź (Milionowa 12)
16

UKS SMS Łódź – Polonia Poznań (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)
16

ŁKS Łódź – Pelikan Łowicz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
16

NORDEA LCJRun – bieg 5 km

Lublinek
17

Piknik sportowy

Boisku na Smulsku
17

IV runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)
19

Mistrzostwa klas V i VI (pływanie)

Pływalnia Trójki (Sienkiewicza 46)
19

Studencka Liga Kartingowa (gokart)

Gokart Arena (Smugowa 19)
20

Piłkarzykowa Liga Studencka (futbol stołowy)

Frame (Narutowicza 7/9)
20

Widzew Łódź – Pogoń Siedlce (piłka nożna mężczyzn)

Byczyna
21

Finał CNBA (koszykówka mężczyzn)

Społem Łódź (Północna 36)
23

Mist. Woj. Łódzkiego – żaczek/ów (tenis stołowy)

b.d.
23

Zawody Bractwa Kurkowego – Łódź

Strzelnica (Konstantynowska 1)
23

13 Bieg ulicą Piotrkowską

Piotrkowska

23/24

Możliwy mecz Budowlanych Łódź (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 7)

24

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils (żużel)

Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)

24

Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

30

Widzew Łódź – Chrobry Głogów (piłka nożna mężczyzn)

Byczyna

30

ŁKS Łódź – MKP Pogoń II Siedlce (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

30/31

Możliwy mecz Budowlanych Łódź (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 7)

30-31

Ocmer UŁ ŁSTW – DSW Waterpolo (waterpolo)

Pływalnia AZS (Styrska 20/26)
30-31

Basketmania (koszykówka uliczna)

Manufaktura

Imprezy rekreacyjne

kiedy (maj) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego / Park 3 Maja

2 środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego / Park 3 Maja

w piątki

Capoeira

Park Helenów

w piątki

Nordic Walking

Park Piłsudskiego / Park 3 Maja

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szachy-dk-2336
ATLAS Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (foto)
Kalendarz sportowca – sierpień 2018
Red Bull Skim It vol. 8 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*