W maju koniec sezonu piłkarskiego, sporo imprez plenerowych plus duże imprezy sportowe w Atlas Arena. Nie zabraknie także atrakcji dla wielbicieli żużla i rugby.

Tradycyjnie w maju finał CNBA – zagrają M-Styl i Sport Ekspert. 11 maja mecz siatkarzy Polska-Australia, a  12 maja w Atlas Arena 19 KSW. W nadchodzącym miesiącu aż trzy duże imprezy skierowane do biegaczy – V Bieg Parafialny (3 maja), Textilcross (12 maja) i Bieg ulicą Piotrkowską (26 maja). 12 i 13 maja kolejna odsłona turnieju rugby7 Ruby Raban na terenach przy Małachowskiego. 31 maja na obiekcie Orła Łódź odbędzie się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Żużlu.

 

kiedy (maj) co gdzie
1

III Łódzki Turniej Piłki Nożnej i Piknik Rodzinny Fiero! Cup 2012

MOSiR Stawy Jana

1

IX Ogólnopolski turniej chłopców rocznika 2000 im. Leszka Jezierskiego

różne

3

V Bieg Parafialny

Kościół N. M. P. Królowej Polski

3

KZK Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)

3-6

XXX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Srebrną Łódkę

Vera Sport (Siewna 15)

3-6

Klubowe Mistrzostwa Europy U-15 PREMIER CUP 2012

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

10

Finał CNBA

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

10-13

Ogólnopolski Turniej Zwycięstwa (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

11

Polska-Australia (siatkówka)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12

19 KSW

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12

Textilcross (biegi)

Arturówek

12

Cała Polska Biega z Mapą

Manufaktura

12

Nawigator Trail-O

Park im. Księcia Józefa Poniatowskiego

12

Test Coopera

Boisko SWFiS PŁ (Politechniki)

12

Puchar Wiosny – IPA (strzelectwo)

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

12-13

MM AZS Łódź (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

12-13

Ruby Raban (rugby7)

Park 3 Maja (Małachowskiego)

18

Liga Młodzików (pływanie)

SP 190 (Malczewskiego 37/47)

18-20

Wyścig Kolarski Kobiet EKO TOUR

b.d.

19

34 Konfrontacje Sztuk Walki w Łodzi

Boks Tur (Siewna 15)

19

Junior Cup #2 (sport rowerowy)

Łagiewniki

19

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Taekwon-do ITF

b.d.

22-25

Puchar Prezesa KSS Strzelec (strzelectwo)

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

24

Puchar ŁOZP – III runda (pływanie)

Anilana (Sobolowa 1)

26

MMM – Karate WKF

b.d.

26

Mityng ŁOZLA

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

26

Bieg ulicą Piotrkowską

Piotrkowska

26

Zawody o tytuł Króla Kurkowego – Bractwo Kurkowe

ŁTS BK-Łódź (Konstantynowska 1)

Spotkania ligowe

kiedy (maj) co gdzie
3

ŁKS Łódź – GKS Bełchatów (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS (al. Unii 2)

6

Widzew Łódź – Lech Poznań (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

6

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

12

ŁKP Kolejarz Łódź – Zielonka Gamar Wrząsowice (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

12

AZS UŁ PŁ ChKS Łódź – AZS UKW Bydgoszcz (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

12

BBRC Łódź – Arka Gdynia II (rugby)

Park 3 Maja (Małachowskiego)

18-19

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – GKPW 59 Gorzów (waterpolo)

Anilana (Sobolowa 1)

20

Orzeł Łódź – GTŻ Grudziądz (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

26

Budowlani Łódź –  Posnania Poznań (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

27

ŁKP Kolejarz Łódź – Moravia Morawica (piłka nożna kobiet)

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

31

IMP – ćwierćfinał (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – maj 2010
Kalendarz Sportowy – wrzesień 2012
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – luty 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*