artificial_grass_field

W lutym dzieje się niewiele w łódzkim sporcie. Z kalendarza wypadł organizowany od kilku lat Orlen Cup (dawniej Pedros Cup). Na pocieszenie pozostają m.in. mecze Budowlanych Łódź w Lidze Mistrzyń,. play off w zapasach PWPW, a także derby w waterpolo.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (luty) co gdzie
1

Puchar Zimy 2017/18 (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

2

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – IX kolejka

ZSO 8 (Czernika 1/3)

3

ChKS PŁ Łódź – UKS Drwęca Novar Lubicz (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

3

Widzew Łódź — PGE MKK Siedlce (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

3

AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź – Futsal Klub Odra Opole (futsal)

Hala Angelica (Rzgowska 17a)

4

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – TBV Start II Lublin (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

4

Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec Św. (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

5

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

6

Budowlani Łódź – Galatasaray Stambuł (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

10

Politechnika Anilana Łódź – ŚKPR Świdnica (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

10

Frozen Battle the Third – III Bitwa o Łódź – 10 km

Stacja Nowa Gdynia

10

ŁKS SMS Łódź – Grot TomiQ Pabianice (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

10-11

SAN Łódź – AZS UW Warszawa (futsal)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

10-11

AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź / FC Toruń – Red Dragons Pniewy (futsal)

Hala Angelica (Rzgowska 17a)

11

Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden – 5 km

Park Baden-Powella

11

ŁKS Commercecon Łódź – KS Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

11

Europool Amateur Championship (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

12

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

15

Puchar Zimy 2017/18 (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)

16-17

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – XII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

17

Łódzki Klub Hokejowy – KH Gazda Team Nowy Targ (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

17

Puchar Polski Old Boys w Parach (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

17

UKS Nowa Łódź – KS Górale Nowy Targ (unihokej)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

18

Mistrzostwa Polski Old Boys w Parach (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

18

Łódzkie Biegi Górskie – 5 i 10 km

Las Łagiewnicki

18

Indoor Track Run vol.3, Masters Cup (lekkoatletyka)

RKS Łódź (Rudzka 37)

18

Junior CUP Poland 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

18

Turniej brydża sportowego

BOK Rondo (Limanowskiego 166)

20

Budowlani Łódź – VakifBank Stambuł (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

20

Start CNBA

Społem Łódź (Pólnocna 36)

22

Indoor niespodzianka (biega na orientację)

b.d.

23-24

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – XIII kolejka

SP 205 (Sobolowa 1)

24

Widzew Łódź — Ostrovia Ostrów Wlkp. (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

24

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KS Rosa-Sport Radom (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

24

ŁKS SMS Łódź – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

24-25

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – Ecoperla Neptun UŁ (waterpolo)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

26

ŁKS Commercecon Łódź – PROFI CREDIT Bielsko Biała (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

26

Time Attack 2018 (gokarty)

Racing Center (Wydawnicza 5)

27

KS Budowlani Łódź – AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb. (zapasy)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (luty) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
000DSC00919
Marsz Nordic Walking studentów UTW 2014 (foto)
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – listopad 2014
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – sierpień 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*