Luty to kolejny miesiąc, w którym dzieje się niewiele w łódzkim sporcie. Najważniejsze wydarzenie już na początku miesiąca – mecz futbolu amerykańskiego – Polska – Szwecja.

9 lutego kolejna odsłona KSW Boks-Tur, 22 i 23 lutego planowane są eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do WTF, a 23 i 24 lutego ŁDZ All Star Games – turniej koszykówki amatorskiej.

kiedy (luty) co gdzie
1

Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców ze Szkół Podstawowych

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

2

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

2

Halowa Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików (zawody lekkoatletyczne)

RKS Łódź (Rudzka 37)

2 Zawody wojewódzkie Puchar Zimy (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

2 Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie

ORW Arturówek (Skrzydlata 75)

2 Polska – Szwecja (futbol amerykański)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

2

Parkrun Łódź (biegi)

Park im. J. Poniatowskiego

4

Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)

9

XXXIX KSW Boks-Tur (sporty walki)

Boks Tur (Siewna 15)

9

II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej

Hala WAM (6 Sierpnia 71)

9

Parkrun Łódź (biegi)

Park im. J. Poniatowskiego

10 Grand Prix Łodzi w biegach przełajowych i nordic walking 2013

Park 3 Maja

16

Parkrun Łódź (biegi)

Park im. J. Poniatowskiego

19 Zawody klubowe (strzelectwo)

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

22 Zawody klubowe (strzelectwo)

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

22

Zawody klubowe (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Konstantynowska 1)

22-23

I Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów (Taekwon-do WTF)

b.d.

23-24

ŁDZ All Star Games (koszykówka amatorów)

Hala OSiR (Rzgowska 17a)

23

Zawody klubowe (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

24

2 el. do Finału Wojewódzkiego – MPP Open (brydż)

b.d.

25

POZnO (bieg na orientację)

Las Łagewnicki

Spotkania ligowe

kiedy (luty) co gdzie
4

Budowlani Łódź – Atom Trefl Sopot (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

9 ŁKS – AZS Politechnika Warszawska (siatkówka kobiet)

Hala ŁKS (al. Unii 2)

9 ChKS Łódź – UKS Delta Radom (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

9 UKS Anilana Łódź – AZS UMCS Lublin (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

9 AZS UŁ PŁ Łódź – ŚKPR Świdnica (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

9 ŁKS – SKK Polonia Warszawa (koszykówka kobiet)

Hala ŁKS (al. Unii 2)

9

AKS UŁ Łódź – Pronar Parkiet Hajnówka (siatkówka mężczyzn)

Hala UŁ (Styrska 20/26)

10 ChKS Łódź – UKS Prus (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

13 Widzew Łódź – AZS OPTeam Rzeszów (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

16

Widzew Łódź – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

23

ChKS Łódź – MOKS Słoneczny Stok Białystok (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

23

UKS Anilana Łódź – Zepter AZS UW II (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

23

AZS UŁ PŁ Łódź – AZS AWF Biała Podlaska (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1295
Memoriał Wacława Lachoty 2016 (foto)
Wielki finał Sportowej Olimpiady dla Przedszkoli (foto)
piotr_mleczko_3
Ericpol Classic 2014 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*