artificial_grass_field

Ostatnie w tym roku mecze piłkarzy nożnych, Mistrzostwa Polski Garlando 2017 ŁÓDŹ PRO-Tour ITSF w futbolu stołowym, XXIII Rowerowy Wyścig Niepodległości w Łodzi, zawody zapaśnicze – Budowlani Łódź – AKS Supra Brokers Wrocław, mecz hokeja ŁKH Łódź – Oliwa Hockey Team plus imprezy pływackie – Grand Prix Puchar Polski, Grand Prix w skokach do wody i mecz ligowe Ocmer UŁ ŁSTW oraz EXOPERLA Neptun UŁ – to nas czeka w listopadzie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
3-4

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – V kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

3-5

Mistrzostwa Polski Garlando 2017 ŁÓDŹ PRO-Tour ITSF (futbol stołowy)

Frame (Narutowicza 7/9)

4-5

Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

4

Widzew Łódź – ŁKS 1926 Łomża  (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

4

Start Łódź – GKS Ksawerów (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. teresy 56/58)

4

Międzyklubowy turniej dla dzieci w wieku 7-13 lat kumite fantom oraz kumite

SP 199 (Elsnera 8)

4

Grot Budowlani Łódź – Trefl Proxima Kraków (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

4

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź – SMS PZPS II Spała (siatkówka mężczyzn)

Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)

4

ŁKS Łódź – Rozwój Katowice (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

5

Kolejarz Łódź – ULKS MOSiR Sieradz (piłka nożna kobiet)

Boisko – Srebrzyńska 95

5

12. runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017 (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

5

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie MTB

Las Łagiewnicki

5

XXIII Rowerowy Wyścig Niepodległości w Łodzi

Las Łagiewnicki

5

Widzew Łódź — CCC Polkowice (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małchowskiego 5/7)

5

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden – 5 km

Park Baden-Powella

5

ŁKS II Łódź – Termy Uniejów (piłka nożna mężczyzn

Kolejarz Łódź (Minerska 9)

5

ChKS PŁ Łódź – GUKS Dwójka Łomża (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

5

XXIII Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

Pałac Młodzieży (Wyszyńskiego 86)

7

Budowlani Łódź – AKS Supra Brokers Wrocław (zapasy)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

7

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

10

Zawody klubowe – karabin (strzelectwo)

Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)

11-12

XIV Memoriał Waldka Hyżego (piłka ręczna)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

11-12

I Ogólnopolski Miting Osób Niepełnoprawnych

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

12

ChKS PŁ Łódź – SMS ZPRP II Płock (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

11

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Colt Łódź (Okopowa 70/106)

11

Politechnika Anilana Łódź – SRS Czuwaj Przemyśl (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

11

4. Łódzki Bieg Niepodległości – 5 km

okolice Atlas Areny

11

Turniej Niepodległości Łódź (brydż)

Restauracja Gościnna (Puszkina 18)

11

ŁKS SMS Łódź – MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

11

Widzew II Łódź – ŁKS II Łódź (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

11

ŁKH – Hockey Team Oświęcim (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)

11

Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot (rugby)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

12

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Białystok (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

12

Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości

OK Górna (Siedlecka 1)

12

UKS SMS Łódź – Sarnów (piłka nożna mężczyzn)

SMS Łódź (Milionowa 12)

14

ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

14

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

16

Zawody klubowe – pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

17-19

Mistrzostwa Polski Amatorów (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)

17

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VI kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

17

Ladies Racing 2017 (gokarty)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

17

I Nocny Turniej w Futsalu

AZS Łódź (Styrska 20/24)

18-19

Finał Runarmagedonu

Pabianice

18

Junior Cup Poland (gokart)

Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

18

Widzew Łódź – Sokół Ostróda (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

18

Start Łódź – MUKS Włókniarz II Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. teresy 56/58)

18

Sumo Challenge – Międzynarodowe Zawody Robotów

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

18

Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

18

3×3 CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

18

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki

18

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS UJK Kielce(koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

18

AZS UŁ Wifama Szkoła Gortata Łódź – Mickiewicz Kluczbork (siatkówka mężczyzn)

Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)

18

UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowskiec (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

19

Akademicki Puchar Polski w squashu o Puchar Zarządu Głównego AZS

I’m Fit (Piłsudskiego 10)

19

Finał Łódzkiej Ligi Kartingowej

Gokart Arena (Smugowa 19)

19

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo

Kolimator (Rzgowska 26/28)

19

Zawody klubowe – pistolet (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

19

Kolejarz Łódź – Wojownik Skierniewice (piłka nożna kobiet)

Boisko – Srebrzyńska 95

19

13. runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 2017 (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

20

ŁKH Łódź – Oliwa Hockey Team (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierska (Stefanowskiego 20)

21

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

22

Zawody klubowe – pistolet, karabin (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

22

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

24-25

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – VII kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)

25-26

Grand Prix w skokach do wody

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

25-26

Ocmer UŁ ŁSTW Łódź – Legia Warszawa (piłka wodna)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

25-26

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki – WTS Polonia Bytom (piłka wodna

AZS Łódź (Styrska 20/24)

25-26

UKS Nowa Łódź – UKS Fenomen Babimost (unihokej)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

25

Zawody klubowe – pistolet, karabin (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

25

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)

25

IX Akademicki Turniej Szachowy

Wydział Eko-Soc UŁ

25

ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

25

Politechnika Anilana Łódź – KS Uniwersytet Radom (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

25

ŁKS SMS Łódź – Lider Swarzędz (koszykówka kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

25

Widzew Łódź — Enea AZS Poznań (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

25

JOK (brydż)

Wspólna 6

25

Puchar Młodzików i Dzieci (wspinaczka sportowa)

Spot Boulder Caffe (Wersalska 47/75)

25

Boulderowe Derby Łodzi (wspinaczka sportowa)

Stratosfera (Manufaktura)

26

Łódzkie Biegi Górskie – Grand Prix Łódzkiego w biegach górskich – 5-10 km

Łagiewniki – Modrzew

26

Turniej Judo Dzieci i Młodzików z okazji 45-lecia MKS PM Łódź

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

26

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo)

Colt Łódź (Okopowa 70/106)

26

Decathlon RUN 4

Park Poniatowskiego

28

CNBA (koszykówka męska)

Społem Łódź (Północna 36)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
anilana
Anilana wreszcie wyremontowana(foto)
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – pierwszy tydzień
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*