ksw_14_-_ceremonia_waenia_20100918_1446493152W listopadzie na pierwsze miejsce wśród imprez sportowych wybija się kolejna odsłona KSW. Także ciekawie zapowiadają się pojedynki w ligach: piłki nożnej, siatkówki i koszykówki.

Jak co roku w listopadzie odbywa się V Grand Prix Polski w karate WK, a także Światowy Dzień Biegania w Arturówku. W połowie miesiąca rozpocznie się sezon łyżwiarstwa figurowego

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
3-6

Turniej Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)
4-5 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
5 XIII Nocne Mistrzostwa Łodzi w biegach na orientację Las Łagiewnicki (Wycieczkowa 107)
5 Okręgowa Liga Województwa Łódzkiego w karate tradycyjnym Hala WAM (6 sierpnia 71)
5

Turniej Minihokeja w Łodzi

Bombonierka (Stefanowskiego 28)
5-6 V Grand Prix Polski w karate WK Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6

VIII Światowy Dzień Biegania

Arturówek (Skrzydlata 75)
11

VIII Memoriał Waldemara Hyżego (piłka ręczna)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
11

Puchar Niepodległości (strzelectwo)

Społem Łódź (Północna 36)

11-12

MMM – I Eliminacje do PPM Północy (łyżwiarstwo figurowe)

Bombonierka (Stefanowskiego 28)
12-13

Grand Prix – Puchar Polski w pływaniu

AZS Łódź (Styrska 22)
13

Bieg o Puchar Marszałka

Park Poniatowskiego
18-20

Parada Jeździecka Łódź

Atlas Arena (Bandurskiego 7a)
18-19

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
19

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki (Wycieczkowa 107)
20

KZK VIII eliminacja (sport samochodowy)

b.d.
25-26

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)
26 KSW 17 Atlas Arena (Bandurskiego 7a)
27

Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych i Nordic Walking

Park 3 Maja

Spotkania ligowe

kiedy (listopad) co gdzie
5

ŁKS – Ruch Chorzów (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

6

ŁKS Commercecon Łódź – AZS Politechnika Warszawska (siatkówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13

ŁKH Łódź – Orlik Opole (hokej na lodzie)

Bombonierka (Stefanowskiego 28)
12

ŁKS Siemens AGD Łódź – Artego Bydgoszcz (koszykówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
12 lub 13

AZS UŁ PŁ – AZS UMCS (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
13

ŁKS Łódź – Siarka Jezioro Tarnobrzeg (koszykówka mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19

ŁKS Commercecon Łódź – Eko Energia Nike Ostrołęka (siatkówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

20

Widzew Łodź – Korona Kielce (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

23

Organika Budowlani Łódź – ATOM Trefl Sopot (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
25

Widzew Łódź – Lotos Gdynia (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
26

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

26

ŁKS Siemens AGD Łódź – MKS Tęcza Leszno (koszykówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
26 lub 27 AZS UŁ PŁ – MKS Kasztelan (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
14
Fed Cup: Polska – Szwajcaria 2:3 (foto)
maraton-5
26. Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków (foto)
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – piąty tydzień

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*