W listopadzie masa imprez kończących tegoroczny sezon sportowy. Z drugiej strony na parkiety powracają siatkarki Organiki Budowlanych Łódź.

Zawodniczki zaprezentują się w naszym mieście już 5-7 listopada podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w Hali MOSiR. Ciekawie zapowiadają się: IV Grand Prix Polski w Karate WKF (6 i 7 listopada w Hali Parkowa), Światowy Dzień Biegania (7 listopada w Arturówku), XVI Wyścig Niepodległości w kolarstwie (11 listopada w Arturówku), Mistrzostwa Polski Amatorów w bilardzie (19-21 listopada we Frame). Do tego mecz Organika Budowlani Łódź – MC-Carnaghi Villa Cortese 23 listopada w Hali MOSiR i turniej MMA w Atlas Arena 19 listopada br.

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
4-7 Turniej Niepodległości – grupa powszechna (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
5 Gimnazjalna Liga Rugby Tag (Rugby7) ZSO nr 8 (Czernika 1/3)
5-6 Turniej młodzieżowców pretendentów do KN PZTO na 2011 (Taekwondo-WTF) AZS Łódź (Styrska 22)
5-7 Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi Hala MOSiR (Skorupki 21)
6-7 IV Grand Prix Polski w Karate WKF Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6 II Otwarte Mistrzostwa Łodzi Dance Show w tańcu sportowym Hala Karpacka (Karpacka 61)
6 Nocne Mistrzostwa Łodzi w biegach na orientację Łaghiewniki (Wycieczkowa)
6-7 IV Turniej im. T. Sławeckiego (pływanie) Start Łódź (św. Teresy 56/58)
7 Junior Tour – Łódź (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
7 II Turniej XII Edycji Ligi Szkolnej w Judo Klub Gwardia (Kościuszki 73/75)
7 Światowy Dzień Biegania Arturówek
11 XVI Wyścig Niepodległości Arturówek
11-13 MMM – I Eliminacje do PPM Północy (łyżwiarstwo figurowe) Hala Bombonierka (Stefanowskiego 28)
13 Puchar Polski Juniorów we wspinaczce sportowej Stratosfera (Manufaktura)
19 Turniej MMA Wojna polsko-ruska Atlas Arena (Bandurskiego 7)
19-21 Mistrzostwa Polski Amatorów – Łódź Frame (Narutowicza 7/9)
20 Popularne Zawody na Orientację łagiewniki
21 KZK (sport samochodowy) b.d.
27 Puchar Niepodległości (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
27 Memoriał J.Kauca (zapasy w stylu wolnym) Budowlani Łódź (Górnicza 5)
28 Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych Park 3 Maja
28 Puchar Łodzi w Nordic Walking Park 3 Maja

Spotkania ligowe

kiedy (listopad) co gdzie
3 ŁKS Sphinx Łódź – Mickiewicz Katowice (koszykówka mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 AZS UŁ PŁ Anilana Łódź – KKS Włókniarz Konstantynów (piłka ręczna) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
12 lub 13 Widzew Łódź – Cracovia (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
12 lub 13 Łódzki KS – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (piłka nożna kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13 ŁKS Siemens AGD Łódź – INEA AZS Poznań (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13 ŁKS Sphinx Łódź – Rosa Radom (koszykówka mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13 AZS Łódź – KS Białystok (badminton) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
13 ChKS Łódź – KS Czuwaj POSiR Przemyśl (piłka ręczna) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
14 AZS Łódź – UKS Hubal II Białystok (badminton) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
20 lub 21 AZS UŁ PŁ Anilana – Zepter AZS UW Warszawa (piłka ręczna) AZS Łódź (Lumumby 22/25)
23 Organika Budowlani Łódź – MC-Carnaghi Villa Cortese (siatkówka kobiet) Hala MOSiR (Skorupki 21)
26 ŁKS Siemens AGD Łódź – CCC Polkowice (koszykówka kobiet) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
27 ŁKS Sphinx Łódź – Olimp MKS Start Lublin (koszykówka mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
27 ChKS Łódź – GKS Olimpia Piekary Śląskie (piłka ręczna) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
27/28 Widzew Łódź – Górnik Zabrze (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl. UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez. 

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – czerwiec 2020
_MG_5087
Ocmer ŁSTW UŁ z brązem Mistrzostw Polski (foto)
skokidowody
Grand Prix w skokach do wody

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*