artificial_grass_fieldLipiec uznać można za najmniej sportowy miesiąc roku. Większość zawodników przygotowuje się do nadchodzących sezonów, toteż imprez sportowych w nadchodzących dniach jest niewiele.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (lipiec) co gdzie
2-5

25 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (kolarstwo)

Łódź i okolice
6

MIKSTY – III runda (siatkówka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
13

IV Sztafetowy Maraton Szakala

Las Łagiewnicki

13

MIKSTY – Finał (siatkówka plażowa)

Budowlani Łódź (Dąbrówki 1)

17-20

Plaża Open – Mitrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej

Manufaktura

20

Letnie GP Łodzi 2014 w biegach przełajowych i nordic walking

Park 3 Maja

20

Wilki Łódzkie – Tytani Lublin (futbol amerykański)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (lipiec) co gdzie
w poniedziałki

Bieganie dla mniej zaawansowanych

Park im. J. Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

we wtorki

Night Runners

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

Kobiety biegają

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w soboty

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

Wakacyjne imprezy dla najmłodszych

BOKS

TAEKWON-DO

WTORKI

 CZWARTKI

SOBOTY

od 18.00 do 19.30

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15

ul. Kopcińskiego 5/11

ZAJĘCIA SPORTOWE OGOLNOROZWOJOWE
I GRY ZESPOŁOWE

DO KOŃCA PAŻDZIERNIKA 2014 r

PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI
OD GODZINY 14.30 DO 16.30

ul. K.K. Baczyńskiego 156

Treningi koszykówki

Każdy wtorek
godzina 17.00-18.30

Boisko w Parku na Zdrowiu
(od strony ulicy Srebrzyńskiej)

Zajęcia modelarskie

Lipiec – sierpień 2014 r.:

Piątek 16:00 – 19:00
Sobota 10:00 – 17:00

siedziba Aeroklubu            

ul. Gen. St. Maczka 36

Zajęcia ogólnosportowe

(obowiązuje strój sportowy oraz obuwie sportowe)

Lipiec 2014:

wtorki, środy, czwartki

godz. 11.00-13.00

sala Klubu przy

ul. Jaracza 40 w Łodzi

(prawa oficyna)

Gry i zabawy ruchowe, piłka nożna i piłka koszykowa

Lipiec 2014 r.:

wtorek i czwartek

15.00-16.30

Orlik ul. Podhalańska 2a

Kendo

Poniedziałki, środy i piątki
od godz. 11.00 do 13.00

Szkoła Podstawowa nr 160
ul. Andrzeja Struga 24

Piłka nożna

Od 01.07. do 31.07.2014 r.

od poniedziałku do piątku

godz. 10.00-12.00

Boisko o nawierzchni sztucznej

ul. 6 Sierpnia 71

Gry zespołowe, unihokej, piłka nożna, zabawy integracyjne
w parku.

Dwa razy  w tygodniu 
lipiec: wtorek i czwartek,
sierpień: środa i piątek
w godz. 11.00-13.00
(z wyłączeniem okresu 16.07-29.07)

Świetlica „Anielisko”
ul. Sienkiewicza 60

Lekkoatletyka,
piłka nożna dla dziewcząt i chłopców

Poniedziałki godz. 17:00

Środy godz. 17:00

Stadion Stoki
ul. Potokowa 12

Zajęcia ogólnorozwojowe
z elementami judo

Lipiec:

poniedziałek i piątek
13:15 – 14:00

hala Klubu Sportowego “Gwardia” Łódź
 al. Kościuszki 73/75

Zajęcia ogólnorozwojowe
z elementami lekkiej atletyki, tańca lub tenisa

Zamiennie wtorki i czwartki

16:00-17:00

Obiekty sportowe AZS Łódź

ul. Lumumby 22/26

Ogólnorozwojowe, indywidualne,
gry zespołowe

Wtorek, czwartek

18.30 – 20.00

ul. Rudzka 37
Obiekty RKS ŁÓDŹ

Stawy Stefańskiego, Stawy Jana,

Ogólnorozwojowe, indywidualne,
gry zespołowe

Wtorek, czwartek

16.00 – 17.30

ul. Rudzka 37
Obiekty RKS ŁÓDŹ

Stawy Stefańskiego, Stawy Jana, Orlik ZSO nr 5
ul. Królewska 13/15,
AZS ŁÓDŹ

Ogólnorozwojowe, indywidualne,
gry zespołowe

Wtorek, czwartek

16.30 – 18.00

ul. Rudzka 37
Obiekty RKS ŁÓDŹ

 Bilard sportowy

Piłka siatkowa chłopców

Lipiec:

Poniedziałek 12:00 – 14:00

Wtorek 12:00 – 14:00

Sierpień: 19, 20, 26 i 27

Wtorek 9:30-11:30

Środa 9:30-11:30

Publiczne Gimnazjum nr 44

ul. Deotymy 1

Wakacje w siodle

Treningi sportowe – szkolenie sportowe

Zajęcia od poniedziałku do piątku
w godz. 10.00-15.00

Zajęcia od poniedziałku do piątku
w godz. 13.00-17.00

ul.  Łagiewnicka 311

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz tenis stołowy

Lipiec:
od poniedziałku do piątku
w godz.10.00-12.00

Sierpień:
 w poniedziałek godz.16.30-18.30 
w soboty godz.10.00-12.00

ul. Srebrzyńska 95

były stadion Energetyka
na Zdrowiu

Zajęcia z koszykówki

Poniedziałek i czwartek
godzina 9:00-10:30

Orlik
przy Szkoła Podstawowa nr 41

ul. Rajdowa 18

Wtorek 18:00-19:30
Piątek 17:00-18:30

Orlik
przy Szkole Podstawowej nr 64
ul. Anczyca 6

Piłka ręczna

Poniedziałek – piątek
w godz. 10.00 – 11.30

Hala Anilana

ul. Sobolowej 1

Zajęcia
sportowo – rekreacyjne

Zajęcia otwarte dla dzieci
i młodzieży: 30 czerwca – 11 lipca

Zajęcia sportowe:

sobota i niedziela 11.30-15.30

Salezjański Obiekt
Sportowo – Dydaktyczny
ul. Wodna 36

Tenis ziemny – półkolonie dla dzieci

30.06-4.07
w godz. 9.00-15.00

Miejski Klub Tenisowy
Park im.
ks. J. Poniatowskiego w Łodzi

Tenis ziemny – półkolonie dla dzieci

14.07-18.07 w godz. 9.00-15.00
(zapisy do 29 czerwca)

4.08-8.08 w godz. 9.00-15.00
(zapisy do 29 czerwca)

18.08-22.08 w godz. 9.00-15.00
(zapisy do 29 czerwca)

Tenis ziemny –
kursy wakacyjne dla młodzieży i dorosłych

Lipiec – sierpień 2 x tyg. po 1,5 godz. (zapisy do 29 czerwca)

Pływanie,

 Jazda na rowerze,

Tenis

Czerwiec/Lipiec –

Pływanie – pn. 11.00

Jazda na rowerze – pt. 11.00

Sierpień –

Tenis – pn.11.00

Jazda na rowerze – pt.11.00

 Pływalnia Wodny Raj w Łodzi, ul. Wiernej Rzeki

Jazda na rowerze – zbiórka Świetlica Podwórkowa
ul. Pomorska 54

Korty AZS ul. Styrska

ZAPASY,

SUMO,

TAEKWONDO

Od połowy lipca:

Poniedziałek

grupa I godz. 10.00

grupa II godz. 11.00

Piątek

grupa I godz. 10.00

grupa II godz. 11.00

Szkoła Podstawowa nr 162
ul. Powszechna 15

w wybrane dni zajęcia w terenie np. Basen Fala

Zajęcia
sportowo – rekreacyjne
z uwzględnieniem zapasów i sumo
dla dzieci i młodzieży

Pn. 17.00-18.00
Wt. 10.00 – 11.00
Wt. 11.00 – 12.00
Śr. 10.00 – 11.00
Śr. 17.00 – 18.00
Czw. 10.00 – 11.00
Czw. 11.00 – 12.00
Pt. 17.00 – 18.00

Publiczne Gimnazjum nr 2
 ul. Jaracza 26
Sala sportowa, boisko oraz zajęcia w terenie

zajęcia
z początkowego nauczania w jeździe na rowerze doskonalące umiejętności techniczne

Od 11 lipca do końca sierpnia w każdy piątek 10:00 – 11:30

KS “Społem”

ul. Północna 36

tor kolarski

Od 1 lipca do końca sierpnia w każdy wtorek 11:00 – 12:30

MOSiR
ul. Małachowskiego 9

Zajęcia
sportowo – rekreacyjne

Poniedziałki    17.00 – 18.30
Środy               17.00 – 18.30
Piątki               17.00 – 18.30

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 19

ul. Żeromskiego 115

Zajęcia ogólnorozwojowe

hokej na lodzie

30.06.2014 do 18.07.2014

poniedziałki i piątki
w godz. 19.00 – 20.00

18.08.2014 do 29.08.2014

poniedziałki i piątki
w godz. 15.00 – 16.00

Orlik przy ul. Balonowej

Lodowisko Bombonierka

ul. Stefanowskiego 28

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szermierka
49. Turniej o Złotą Klingę
tenissss
XVII Otwarte Mistrzostwa Łodzi Amatorów w Tenisie
_MG_9835
Finał Freestyle Ice Skating Days 2016 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*