artificial_grass_fieldW kwietniu tradycyjnie na torze pojawią się zawodnicy Orła Łódź, a najważniejszym wydarzeniem miesiąca będzie Łódź Maraton – Dbam o zdrowie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (kwiecień) co gdzie
4

ŁKS Łódź – Start Otwock (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
4

Budowlani Łódź – Legia Warszawa (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 7)
10-12

Mityng Łódzki (brydż)

Hala AZS (Styrska 20/26)
11

Popularne Zawody na Orientację 

Las Łagiewnicki
11

Wilki Łódzkie – Cougars Szczecin (futbol amerykański)

Łodzianka (Park 3 Maja)
11

Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot (rugby)

SMS Łódź (Milionowa 12)
11 lub 12

Widzew Łódź – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (piłka nożna mężczyzn)

Byczyna
11 lub 12

UKS Anilana – SPR Siedlce (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
11-12

Amatorska Liga Województwa Łódzkiego Hokeja na Lodzie sezon 2014/2015 – finały

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
11-12

Mist. Woj. Łódzkiego – kadetek/ów i juniorek/ów (tenis stołowy)

b.d.
12

III runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drewnowska 147)
12

XI Otwarte Mistrzostwa Łódzki Singli (pentaque)

Park Staromiejski
12

Pokazowy mecz rugby na wózku

ChKS (Gosynierów Gdyńskich 18)
13

G-SHOCK Time Attack (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)
15

Piłkarzykowa Liga Studencka (trambambula)

Frame (Narutowicza 7/9)
17-19

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

Atlas Arena i okolice
18

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (bieg na orientację)

Arturówek
18

ŁKS Łódź – Radomiak Radom (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
18 lub 19

ChKS Łódź  – AZS UW (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
18-19

Ocmer UŁ ŁSTW – UKPW Legia (waterpolo)

Basen AZS (Syrska 20/26)
21

Studencka Liga Kartingowa (gokarty)

Gokart Arena (Smugowa 19)
21-23

Eliminacje mistrzostw Polski w piłce nożnej

Orlik (Czernika 1/3)
22

ŁKS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
24

Vena Cross (sztafeta)

Piotrkowska
25

ChKS PŁ Łódź – WKPR Wesoła (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
25

UKS Anilana –  AZS UW (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
25

ŁKS Łódź – Warta Sieradz (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
25

Puchar Polski JiJM (bouldering)

Spot Boulder (Smugowa 19)
25 lub 26

Widzew Łódź – Chojniczanka Chojnice (piłka nożna mężczyzn)

Byczyna
25 lub 26

Budowlani Łódź – Budowlani Lublin (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 7)
26

Orzeł Łódź – Start Gniezno (żużel)

Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
27

G-SHOCK Time Attack (gokart)

Gokart Arena (Smugowa 19)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (kwiecień) co gdzie
w poniedziałki

Bieganie dla mniej zaawansowanych

Park im. J. Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

we wtorki

Night Runners

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

Kobiety biegają

Park im. J. Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w soboty

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – lipiec 2012
Dzień Sportu
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – maj 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*