artificial_grass_field

Pogoda pokrzyżowała plany wielu marcowych imprez. Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym miesiącu obędzie się bez większych zmian w terminarzach.

W kwietniu na tor powrócą żużlowcy Orła Łódź. Także rugbyści rozpoczną rundę wiosenną – chociaż w przypadku zawodników Budowlanych nadal nie do końca wiadomo, gdzie będą grać (SMS czy stadion Widzewa). 7 kwietnia odbędzie się III Mecz Gwiazd CNBA. 13 kwietnia odbędzie się finał Amatorskiej Ligi Siatkówki, a 14 kwietnia kolejna odsłona łódzkiego maratonu. 27 kwietnia gratka dla wielbicieli wrestlingu, do Łodzi zjadą gwiazdy WWE.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (kwiecień) co gdzie
1

Powitanie Wiosny (bieg na orientację)

Helenówek

3

Treningi przed maratonem (biegi)

Atlas Arena (Bandorskiego 7)

5

Puchar Bogdana Kruszyny-Kotulskiego (pływanie)

SP 173 (Sienkiewicza 46)

6

Amatorska Liga Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

6

Parkrun (biegi)

Park Poniatowskiego

5-7

Mityng Łódzki (brydż)

Hotel Borowiecki (Kasprzaka 7/9)

7

OTP*** BUDIMEX GPP Par (brydż)

7

III KZK (sport samochodowy)

Parking CDK (Czechosłowacka)

7

III Mecz Gwiazd CNBA (koszykówka)

Hala Karpacka (Karpacka 61)

7

Treningi przed maratonem (biegi)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

12-14

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2013 (Gimnastyka Sportowa Mężczyzn)

12-14

XXVIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour 2013

województwo łódzkie

13

Parkrun (biegi)

Park Poniatowskiego

13

Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki

SP 205 (Dąbrówki 1)

14

Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego – Kwietniowa KZK Motodromu

Motodrom (Drewnowska 147)

14

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (bieg na orientację)

Arturówek

14

Maraton – Dbam o zdrowie

okolice Atlas Areny

20

Parkrun (biegi)

Park Poniatowskiego

21

Biegam i chodzę po Łodzi

Park Julianowski

23

Wiosenne Zawody Strzeleckie

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

25

Strzelanie o Klejnot Rycerza ŁTSBK (bractwo kurkowe)

Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)

26

Wiosenne Zawody Strzeleckie

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

27

Parkrun (biegi)

Park Poniatowskiego

27

Olimp Challenge (Karate WKF)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)

27

Wrestlemania Tour (wrestling)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Spotkania ligowe

kiedy (kwiecień) co gdzie
6

KS OiZ PŁ Sparta Łódź – Victorii Łódź (piłka nożna mężczyzn)

Start Łódź (św. Teresy 56/58)

6

AZS UŁ PŁ Łódź – Ostrovia Ostrów Wlkp. (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

7

UKS SMS Łódź – Wisła Nowy Korczyn (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

8

Widzew Łódź – Polonia Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

10

Budowlani Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

11

Budowlani Łódź – Impel Wrocław (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)

13

AZS UŁ PŁ Łódź – Gwardia Opole (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

13

ŁKS Łódź – Cracovia (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

13

UKS Anilana – MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

13

ChKS Łódź – Orlen Wisła II (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

13

AKS UŁ Łódź – Pronar Parkiet Hajnówka (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 20/26)

17

Widzew Łódź – Pisia Zygry (piłka nożna kobiet)

boisko ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

19

Widzew Łódź – Piast Gliwice (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

20

ŁKS Commercecon – Imtech AZS Politechnika Warszawska (siatkówka kobiet)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

20/21

BBRC Łódź – Nordic Development Alf Bydgoszcz (rugby)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)

21

Orzeł Łódź – Lubelski Węgiel KMŻ (żużel)

Orzeł Łodź (6 sierpnia 71)

24

ŁKS Łódź – Kolejarz Stróże (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

27

Budowlani SA Łódź – KS Posnania Poznań (rugby)

boisko SMS lub Widzewa

27

Widzew Łódź – ULKS MOSiR Sieradz (piłka nożna kobiet)

boisko ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)

27

UKS Anilana – KS Warszawianka (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

27

ChKS Łódź – KKS Włókniarz (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

27

AZS UŁ PŁ Łódź – AZS Uniwersytet T-H Radom (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

27/28

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – WTS Bytom (piłka wodna)

pływalnia AZS (Styrska 20/26)

28

UKS SMS Łódź – Naprzód Sobolów (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 12)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
P6060107
Wmurowano kamień węgielny pod budowę stadionu Widzewa Łódź! (foto)
artificial_grass_field
Kalendarz sportowca – czerwiec 2015
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – grudzień 2013
1 Komentarz
  • cafu
    27 kwietnia 2013 at 13:45

    A może by się tak szanowny redaktor na parkrun wybrał:P

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*