artificial_grass_field

Siatkarska Liga Narodów , Basketmania, Otwarte Mistrzostwa Polski Master i Cyklosport , Mistrzostwa Polski seniorek w pływaniu synchronicznym, AllStar Volley Show, Akademickie Mistrzostwa Świata w unihokeju plus derby rezerw ŁKS i Widzewa, to najciekawsze imprezy sportowe nadchodzącego miesiąca.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (czerwiec) co gdzie
1-3 Siatkarska Liga Narodów (siatkówka mężczyzn) Atlas Arena (Bandurskiego 7)
1 ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo (piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
2-3 Basketmania (koszykówka uliczna) Manufaktura
2-3 ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Waterpolo Poznań (piłka wodna) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
2 KS Budowlani Łódź – RC Lechia Gdańsk (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
2 Zawody pływackie o Puchar Bogdana Kruszyny–Kotulskiego SP 173 (Park Sienkiewicza)
2 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego U16 (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
2 Szlakiem Parków Łódzkich (kolarstwo torowe) Społem Łódź (Północna 36)
2 Politechnika Anilana Łódź – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łódź (Sobolowa 1)
3 Bawimy się z rugby Budowlani Łódź (Górnicza 6)
3 ŁKS II Łódź – GLKS Andrespolia (piłka nożna mężczyzn) MOSiR – Minerska 9
3 Memoriał Ludwika Szumlewskiego (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
3 II Turniej Eliminacyjny Grand Prix Par Mieszanych Społecznej Akademii Nauk (siatkówka plażowa) ZSO 8 (Czernika 1/3)
4 Time Attack (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
5 Finał Wojewódzki Ligi Gimnazjalnej (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
8-10 Otwarte Mistrzostwa Polski Master i Cyklosport (kolarstwo torowe) Społem Łódź (Północna 36)
9-10 Mistrzostwa Polski seniorek w pływaniu synchronicznym Zatoka Sportu (Politechniki 10)
9 Bieg „Recepta na Zdrowie” – 10 km Arturówek
9 Bieg Charytatywny „Daj Piątaka na Dzieciaka” – 5 km Żabia 10/12
9 Festiwal Koszykówki MOSiR (Grota Roweckiego 3, Pabianice)
9 III Mityng LA – DMP U20 (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
9 II Turniej Eliminacyjny kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkówka plażowa) ZSO 8 (Czernika 1/3)
9 Grand Prix Łodzi – Dzieci, Młodzicy i Kadeci – styl wolny i kobiety b.d.
9 Widzew Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
10 Junior Cup Poland (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
10 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów 2018 (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
10 KZK Motodrom 2018 i Motodrom Challenge (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
10 RTS II Widzew – GLKS Andrespolia (piłka nożna mężczyzn) MOSiR – Małachowskiego 5/7
10 UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 III Turniej Eliminacyjny Grand Prix Par Mieszanych Społecznej Akademii Nauk (siatkówka plażowa) ZSO 8 (Czernika 1/3)
12 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w brydżu Budynek stołówki PŁ (Politechniki 3a)
13 Zabiegana Łódź #4 / Bieg dla Hubcia – 6 / 3 km Park Na Zdrowiu
14 Łódź Park Tour (bieg na orientację) Stacja Nowa Gdynia (Sosnowa 1, Zgierz)
15-17 Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych Zatoka Sportu (Politechniki 10)
16-17 Ogólnopolski Finał Czwartków LA (zaowdy lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
16 Squash – Indywidualne Mistrzostwa Łodzi I’m Fit (Piłsudskiego 10)
16 ZTiR w Skokach Przez Przeszkody (jeździectwo) Łódzki Klub Jeździecki (Łagiewnicka 307/311)
16 Popularne Zawody na Orientację (bieg na orientację) Las Łagiewnicki
16 Szlakiem Parków Łódzkich (kolarstwo szosowe) Arturówek
16 AllStar Volley Show (siatkówka mężczyzn) Atlas Arena (Bandurskiego 7)
16 lub 17 KS Budowlani Łódź – RC Arka Gdynia (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
17 Bieg Kobiet ANITA Zawsze Pier(w)si – 5 km Park Na Zdrowiu
17 ŁKS II Łódź – RTS II Widzew (piłka nożna mężczyzn) MOSiR – Minerska 9
17 Turniej Finałowy Grand Prix Par Mieszanych Społecznej Akademii Nauk (siatkówka plażowa) ZSO 8 (Czernika 1/3)
18 Time Attack (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
23 Biegowy Klasyk w Arturówku – 10 km Arturówek
24 Finał Turnieju kobiet i mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkówka plażowa) ZSO 8 (Czernika 1/3)
24 LST Łódź 2018 Summer Kick Off (frisbee) Park Julianowski
25 Time Attack (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
26-28 Akademickie Mistrzostwa Świata w unihokeju Zatoka Sportu (Politechniki 10)
27 Outdoor Track Run  – 2000 m, 1000 m, 600 m, 4×400 m MOSiR Potokowa 2
30 Nocny Bieg z Gwiazdami w Łodzi – 5 km, 10 km, 21 km Park Na Zdrowiu
30.06-1.07 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w skokach do wody Zatoka Sportu (Politechniki 10)
30.06-1.07 Grand Prix Polski Pol Tour – 8-bil (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (czerwiec) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30 Nordic Walking w parkach Park im. J. Poniatowskiego
w poniedziałki, godz. 19 Turniej poniedziałkowy w bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 10 Nordic Walking w parkach Park na Zdrowiu
w środy, godz. 13:30 Nordic Walking w parkach Park 3 Maja
w środy, godz. 14:15 Nordic Walking w parkach Park im. J. Poniatowskiego
w środy, godz. 15 Nordic Walking w parkach Park 3 Maja
w środy, godz. 16:30 Nordic Walking w parkach Park Julianowski
w czwartki, godz. 19 Turniej czwartkowy w bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 16:30 Nordic Walking w parkach Park na Zdrowiu
w czwartki, godz. 17:30 Petanque w Parku Śledzia Park Staromiejski
w piątki, godz. 16 Nordic Walking w parkach Park 3 Maja
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
w soboty, godz. 9:30 Biegam bo lubię stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PLAKAT_MP_MASTERS
Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport na torze
piknikzeglarski
X Piknik Żeglarski
Sobolowa_1
Basen przy Sobolowej (wizualizacja)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*