W czerwcu imprezy w cieniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Najwięcej zawodów lekkoatletycznych. W nadchodzącym miesiącu rozstrzygnie się także, czy Budowlani Łódź zdobędą Mistrzostwo Polski w rugby.

W Atlas Arena dwie duże imprezy – 8-10 czerwca World Grand Prix 2012 w siatkówce kobiet, a 30 czerwca Starcie Tytanów.23 czerwca w Arturówku kolejny Bieg Świętojański.

 

kiedy (czerwiec) co gdzie
1

Basketmania 2012

Manufaktura
1

Spartakiada szkół podstawowych dla klas VI

SP 205 (Dąbrówki 1)
1

Miting lekkoatletyczny z okazji Dnia Dziecka

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
2

Budowlani –  Arka Gdynia (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)
2-3

ŁSTW Uniwersytet Łódzki – Waterpolo Poznań (waterpolo)

Anilana (Sobolowa 1)
2-3

Mityng ŁOZLA (zawody lekkoatletyczne)

AAZS Łódź (Lumumby 22/26)
3

50-lecie awansu do II ligi: Mecz Polska – Start Łódź (piłka nożna)

Start Łódź (św. teresy
3

Biegam po Łodzi 2012

Las Łagiewnicki
3

Chodzę po Łodzi 2012 (nordic walking)

Las Łagiewnicki
5

Samsung Vena Sport Festival – finał wojewódzki

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
8-10

World Grand Prix 2012 (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
8-10

Puchar Najmłodszych (bieg na orientację)

b.d.
9

ZR w Skokach (jeździectwo)

ŁKJ (Łagiewnicka 307/311)

9

KJS ŁZM (sport samochodowy)

b.d.

9

Memoriał L. Szumlewskiego (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

9-10

Neptun Łódź – UKPW 44 Warszawa (waterpolo)

SP 173 (Sienkiewicza 46)

12

Mistrzostwa Województwa Młodzików (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

15

Puchar ŁOZP – IV runda 14 lat i wzwyż (pływanie)

Anilana (Sobolowa 1)

16

Półfinał Mistrzostw Polski – rugby

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

16 Zawody klubowe Orła (strzelectwo)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

16

Mityng ŁOZLA (zaowdy lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

20-22

Lertnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (pływanie)

Anilana (Sobolowa 1)

22

Samsung Vena Sport Festival – finał

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

23

VI Bieg Świętojański

Arturówek

23

Finał Mistrzostw Polski – rugby

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

23

III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – męski (siatkówka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

23-24

Neptun Łódź – GKPW 59 Gorzów (waterpolo)

SP 173 (Sienkiewicza 46)

24

III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi – żeński (siatkówka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)

25-26

Puchar Prezesa KS Dziesiątka (strzelectwo)

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

26-29

Zawody klubowe – Strzelec (strzelectwo)

Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

29

Zawody strzelecki – Strzelmistrz (strzelectwo)

Strzelmistrz Łódź (Konstantynowska 1)

30

Starcie Tytanów

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Spotkania ligoweJeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – maj 2016
mosirlodz
MOSiR na lato
PICT1567
Wielka Nagroda Łodzi (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*