Czerwiec w Łodzi miesiącem… żużla. Aż sześciokrotnie wielbiciele tego sportu będą mogli pojawić się na trybunach stadionu przy 6 sierpnia 71.

Zapraszamy do poznania naszego kalendarium prawdziwego łódzkiego fana sportu. Jak zwykle zachęcamy do przychodzenia na zawody, dopingowania naszych sportowców oraz robienia relacji, które pojawić się mogą na Plastrze Łódzkim.

 

kiedy (czerwiec) co gdzie
1 Bieg Sikawa Cross Junacka – Chałubińskiego
1

Miting LA z okazji Dnia Dziecka (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
3-4

Basketmania (koszykówka uliczna)

Manufaktura
3-5

Finały AMP w Piłce Ręcznej kobiet

Hala Anilana (Sobolowa 1)
4-5

Eliminacje do OOM (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
5 VIII Biblio Cup (piłka nożna) MKS Metalowiec (Jachowicza 1)
5 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie okolice Atlas Arena
9-12

Zawody klubowe – grupa powszechna – Strzelectwo

Zawody klubowe – grupa powszechna – Strzelectwo

9

Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

10

Puchar OZP (pływanie)

Anilana (Sobolowa 1)

11

Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody

ŁKJ (Łagiewnicka 307/311)

11

XXVI Konfrontacje Sportów Walki „Boks-Tur”

Boks Tur (Siewna 5)

11

Zawody klubowe Dziesiątka – Strzelectwo

Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

11

Test Coopera dla Wszytskich

AZS Łódź (Lumumby 22/26) i SWFiS (Politechniki 11)
11

Memoriał  im.L.Szumlewskiego (lekkoatletyka)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
11-12

Venita – Pentaque Cup

Park Widzewski
12

Puchar Maratonu

Las Łagiewnicki
14

Vena Sport Festiwal (lekkoatletyka)

AZS (Lumumby 22/26)

15

Finał Czwartów Lekkoatletycznych

AZS (Lumumby 22/26)

15-17

Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego (pływanie)

Anilana (Sobolowa 1)

16

1/2 Złotego Kasku (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

17-19

III turniej cyklu Grand Prix (CSiR) – Tenis Ziemny

Park 3 Maja
18

V Bieg Świętojański

Arturówek
18

Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z Psem

Arturówek
18

III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkówka mężczyzn)

SP 205 (Dąbrówki 1)

18

No Gravity Extreme Enduro (motocross)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

19

III Turniej Eliminacyjny Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkówka kobiet)

SP 205 (Dąbrówki 1)

26

KZK – Puchar Motodromu – VI Runda (sport samochodowy)

Motodrom (Drewnowska 147)

28-29

Ogólnopolskie Zawody Młodzieży 12-13 lat (pływanie)

MKS Jedynka (Czajowskiego 14)

29

el. MIMP (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

29-2.07

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków RZ Ziemi Łódzkiej NSZZ Solidarność

różne
29-02.07

Eurobasket Woman 2011

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

Spotkania ligowe

kiedy (kwiecień) co gdzie
3-5

ŁSTW Łódź – UKPW 44 Warszawa (waterpolo)

Anilana (Sobolowa 1)
4 Torpedy Łódź – Mustangs (futbol amerykański) Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
4

Budowlani Łódź – Budowlani Lublin (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)
5

BBRC Łódź – RC Częstochowa + występ Atomówek (rugby)

Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
5

Orzeł Łódź – GTŻ Grudziądz (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
10

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

11

ŁKS Łódź – Flota Świnoujście (piłka nożna)

ŁKS (al. Unii 2)
16-18

ŁSTW Łódź – GKPW 59 Gorzów i ŁSTW Łódź – Arkonia Szczecin (waterpolo)

Anilana (Sobolowa 1)
18 Budowlani Łódź – Arka Gdynia (rugby – finał Mistrzostw Polski)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

19 Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

23 Orzeł Łódź – PSŻ Lechma Poznań (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

26 Torpedy Łódź – Spartans (futbol amerykański) Łodzianka (Małachowskiego 5/7)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz Sportowy – sierpień 2010
Kalendarz sportowca – czerwiec 2019
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – luty 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*