Czerwiec to głównie zawody lekkoatletyczne oraz zakończenia sezonów w sportach zespołowych.

Zapraszamy do poznania naszego kalendarium prawdziwego łódzkiego fana sportu. Jak zwykle zachęcamy do przychodzenia na zawody, dopingowania naszych sportowców oraz robienia relacji, które pojawić się mogą na Plastrze Łódzkim.

Zawody

kiedy (czerwiec) co gdzie
1 Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka RKS Łódź (Rudzka 37)
4 Akademickie Mistrzostwa Siłaczy Manufaktura (Drewnowska 58)
4-6 Mistrzostwa Polski Juniorów w Kendo Start Łódź (św. Teresy 56/58)
4-5 Basketmania 2010 Manufaktura (Drewnowska 58)
5 II Otwarte Mistrzostwa Łodzi Studentów w Armwrestlingu Ego i Kontrasty (Piłsudskiego 14)
10 Puchar ŁOZP (pływanie) Anilana (Sobolowa 1)
10 Samsung Vena Sport Festival – finały AZS Łódź (Lumumby 22/26)
11 Finał Czwartków Lekkoatletycznych AZS Łódź (Lumumby 22/26)
12 XVIII Memoriał  Szumlewskiego (lekkoatletyka) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
12 Zawody Regionalne w Skokach (jeździectwo) ŁKJ (Łagiewnicka 307/311)
12 Navigator – V Mistrzostwa Łodzi w Jeździe na Orientację na Wózkach b.d.
14 Mistrzostwa Województwa Juniorów
–  Memoriał Braci Łąpiesiów (zapasy)
ŁKS (al. Unii 2)
17 Wojewódzkie MIstrzostwa Młodzików (lekkoatletyka) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
20 Puchar Najmłodszych Zawody na Orientację b.d.
18-19 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do WTF 2010 finał Hala Parkowa (Małąchowskiego 5/7)
18-19 Mistrzostwa Polski w Piłce Wodnej – turniej finałowy Anilana (Sobolowa 1)
19 IV Bieg Świętojański Las Łagiewnicki
19-20 LOBIT 2010 (badminton) Hala IX LO (Paderewskiego 24)
20 KJS (zawody samochodowe) b.d.
24-26 Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Anilana (Sobolowa 1)
24-26 Turniej międzynarodowy w piłce wodnej Anilana (Sobolowa 1)
26 III Turniej Eliminacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (siatkówka plażowa mężczyzn) SP 205 (Dąbrówki 1)
26 Beach Tenis Manufaktura (Drewnowska 58)
26-27 IV Maraton Rowerowy na Orientację Bike Orient w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich i w okolicach Zgierza
27 Rugbyriada 2010 Budowlani Łódź
30.06-4.07 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków Łódź i województwo

Spotkania ligowe

kiedy (czerwiec) co gdzie
1 ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (piłka nożna) ŁKS (al. Unii 2)
5 Widzew Łódź – Górnik Zabrze (piłka nożna) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
6 Orzeł Łódź – KSM Krosno (żużel) Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
12/13 Półfinały Ekstraligi rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
13 Orzeł Łódź – ŻKS Ostrovia Ostrów (żużel) Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
19/20 Finał EKSTRALIGI rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
27 Orzeł Łódź – Polonia Piła (żużel) Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2676_kopiuj
ŁSTW Politechnika Łódzka – Legia Warszawa (foto)
Kalendarz Sportowy – luty 2011
Kalendarz Sportowy – czerwiec 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*