We wrześniu czekają nas m.in. derby piłkarskie, mecze Ligi Mistrzyń w siatkówce, a także drift pod Bocianami.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (wrzesień) co gdzie
4 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
5-6 Ogólnopolski Finał Czwartków LA – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
5, 12, 18-19 finał Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
5 Narodowy Dzień Tenisa – Talentiada 2020 Miejski Klub Tenisa (Park Poniatowskiego)
5 KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
5 4. Bieg Charytatywny ICZMP Run Internet
5 Cisovianka Mazovia MTB Maraton – zawody rowerowe Las Łagiewnicki
5 KS SMS Łódź – Olimpia Szczecin – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
5 UKS SMS II Łódź – SWD Wodzisław Śląski – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 Marcin Gortat Camp – koszykówka Zatoka Sportu (Politechniki 10)
6 Łódź Business Run – 4×5 km
6 UKS SMS III Łódź – GSS Grodzisk Wielkopolski – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 UKS SMS Łódź Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 AKS SMS Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 Widzew II Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Milionowa 5/7
7 LIGA RCŁ SWS – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
8 Polska – Rosja – U21- piłka nożna Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
9-12 31 Wyścig Solidarności i Olimpijczyków Łódź i okolice
11 ŁKS II Łódź – GLKS Andrespolia – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
12 ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
12 Master Pharm Rugby Łódź – RzKS Juvenia Kraków – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
12 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
12 Wilki Łódzkie – Warsaw Eagles American Football Club – futbol amerykański ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
12 Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientację Las Łagiewnicki
12 ŁKH Łódź – HK Opole – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
13 Łódzka Liga Kartingowa 2020 – gokart Gokart Arena (Smugowa 19)
13 ŁKH Łódź – Polonia Bytom – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
13 Liga JCP 2020 dla dzieci Runda 5,6 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
14 Time Attack – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
14-15 AMP – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
16 Widzew Łódź – ŁKS Łódź – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
17 Budowlani Łódź- Joker Świecie – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
18-20 Galante Bajbory 2020 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
18 ŁKS Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
19 Widzew Łódź – KS Gniezno – futsal Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
19 LIGA ŁKFS – wrzesień – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
19 KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
19 Pizza Run 2020 z Fiero! – 5 km Park Baden-Powella
19 Widzew Łódź – Stomil Olsztyn – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
19 lub 20 KS Budowlani Łódź – Rugby Ruda Śląska – rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
19 lub 20 Kolejarz Łódź – Górnik Łęczyca – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
20 Motosportklub Day V – drift Okolice Bocianów
20 UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20 AKS SMS Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20 Widzew II Łódź – GLKS Dłutów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Milionowa 5/7
21 Time Attack – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
22 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w Bilard 8-bil Frame (Narutowicza 7/9)
22 ŁKS Commercecon Łódź – Hapoelem Kfar Saba – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24 ŁKS Commercecon Łódź – Hapoelem Kfar Saba – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24 Łódź Park Tour – bieg na orientację Miejsce niespodzianka
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
26 ŁKS II Łódź – Ner Poddębice – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
26 ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
26 KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
26 Budowlani Łódź – Developres Rzeszów – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
26 II Bieg Wzniesień Łódzkich – 7 km Las Łagiewnicki
26 Otwarte Mistrzostwa Łodzi Teamów im. Jacka Lewandowskiego – brydż Wspólna 6
26 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Białystok – koszykówka mężczyzn b.d.
26 lub 27 Anilana Łódź – KS Uniwersytet Radom – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
26 lub 27 Master Pharm Rugby Łódź – RC Lechia Gdańsk b.d.
26 lub 27 UKS SMS III Łódź – Medyk II Konin – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
26 lub 27 UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 Mak Marketing Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
28 Time Attack – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
30 Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (wrzesień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Sparingi Łódzkiego Klubu Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF1541
Petanque w Parku Śledzia
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – październik 2016
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – marzec 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*