Kolejne mecze w ramach Mistrzostw Europy kobiet w piłka siatkowej, a także Business Run 2019, Mecz Narodów, Turniej Bokserski im. Józefa Pisarskiego i powrót na boiska drużyny Master Pharm Rugby Łódź, to najważniejsze wydarzenia września.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (wrzesień) co gdzie
1 Mistrzostwa AŁ w Super Sprincie 2019 – zawodowy samochodowe Motodrom (Drewnowska 147)
1 Master Pharm Rugby Łódź – Lechia Gdańsk – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
1 CEV EuroVolley Atlas Arena (Bandurskiego 7)
1 Victoria Łódź – Orzeł Kazimierz – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
2 SCP 2019 – Runda 12 – TA Extra – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
2 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
4 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
4 CEV EuroVolley Atlas Arena (Bandurskiego 7)
4 Start Łódź – AMII Łódź – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
5 Łódź Park Tour – bieg na orientację Stoki
5 Sparta Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 19
6 ŁKS II Łódź – MKP Boruta Zgierz – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7 I Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów, Kadetek/-ów i Juniorek/-ów w tenisie stołowym b.d.
7 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkoatletyce AZS Łódź (Lumumby 22/26)
7 Dzień Marzyciela – sztafeta pływacka Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
7 ŁKH Łódź – MOSM Tychy – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
7 lub 8 UKS SMS II Łódź – Polonia Środa Wielkopolska – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8 ŁKH Łódź – JKH Jastrzębie II – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
8 Sparta Łódź – AMII Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 19
8 Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych – Puchar Polski Młodzików – boludering Zatoka Sportu (Politechniki 10)
8 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
8 5 runda – Łódzkiej Ligi Kartingowej – gokart Gokart Arena (Smugowa 19)
8 Business Run 2019 – 5 km Okolice Politechniki
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
8 Widzew II Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
11 UKS SMS Łódź -Stal Głowno – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
12 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
13 AMII Łódź – Orzeł Piątkowisko- piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
14 Widzew Łódź – Garbarnia Kraków – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
14 Puchar Polski Old Boys w 9-bil – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
14 ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
14 AKS SMS Łódź – Orzeł Kazimierz – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14 Start Łódź – GKP Husaria Gealan Rzgów – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
14 Victoria Łódź – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
14 Sparta Łódź – Iskra Dobroń – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 19
14 Turniej Bokserski im. Józefa Pisarskiego Łódź Sport Arena (al. unii 2)
14 lub 15 UKS SMS III Łódź – Włókniarz Białystok – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14 lub 15 UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
15 Master Pharm Rugby Łódź – Arka Gdynia – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
15 Mityng lekkoatletyczny AZS Łódź (Lumumby 22/26)
15 Mecz Narodów – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
15 Widzew II Łódź – LKS Sarnów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
16 Time Attack – Runda 16 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
19-22 Galante Bajbory 2019 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
21 ŁKS Łódź – Arka Gdynia – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
21 ECP 2019 – Runda 9 – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 TiRB – Mistrzostwa Łodzi Rekreacji – jeździectwo Łódzki Klub Jeździecki (Łagiewnicka 307/311)
21 Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych – boludering Spot Boulder Caffe (Wersalska 47/75 )
21 I Bieg Wzniesień Łódzkich – 7 km ul. Serwituty
21 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów w tenisie stołowym b.d.
21 lub 22 Politechnika Anilana Łódź – KS Forza Wrocław – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łodź (Sobolowa 1)
21 lub 22 ChKS PŁ – MMKS Jutrzenka Płock- piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 lub 22 Kolejarz Łódź – Astoria Szczerców – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
21 lub 22 UKS SMS II Łódź – Medyk II Konin – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 UKS SMS Łódź – KKS Koluszki – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
22 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek/-ów w tenisie stołowym b.d.
22 Mistrzostwa AŁ w Super Sprincie 2019 – zawodowy samochodowe Motodrom (Drenowska 147)
23 Time Attack – Runda 17 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
24-26 42. edycji CNBA – pierwsze mecze Społem Łódź (Północna 36)
24 Widzew Łódź – Śląsk Wrocław – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
25 ŁKS II Łódź – LKS Kwiatkowice – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź al. Unii 2)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
28-29 Wieloboje + Mityng lekkoatletyczny AZS Łódź (Lumumby 22/26)
28-29 Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego seniorów w tenisie ziemnym MKT Łódź (Żeromskiego 117)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
28 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
28 Drużynowe Mistrzostwa Łodzi w brydżu Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
28 TiRA finał Puchar Cheval Poland 2019- jeździectwo Stajnia Las Pegaz (Gościniec 215)
28 Start Łódź – Kas Konstantynów – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
28 Widzew Łódź – Górnik Polkowice – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
28 AMII Łódź – LKS Jutrzenka Bychlew – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
28 AKS SMS Łódź – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 Victoria Łódź – Orzeł Piątkowisko – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
28 Sparta Łódź – Orzeł Kazimierz – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 19
28 lub 29 Politechnika Anilana Łódź – KS Stal Gorzów – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
28 lub 29 UKS SMS III Łódź – Stomil Olsztyn – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
29 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w pool bilard 8-bil Frame (Narutowicza 7/9)
29 City Trail – 5 km Park 3 Maja i Park Baden-Powella
29 Master Pharm Rugby Łódź – Pogoń Siedlce – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
29 Mecz o utrzymanie w lidze żużlowców Orła Łódź Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin Colt Łódź (Okopowa 70/106)
29 Widzew II Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (wrzesień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – maj 2013
otylia
Otylia Swim Tour w Łodzi
oldboye2
III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Oldbojów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*