artificial_grass_field

Mecz U-20 Polska – Włochy, Mistrzostwa Europy w rugby7, otwarcie Hali Curling Łódź, Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w wspinaczce sportowej, Grand Prix Poland w karate wkf, Mistrzostwa Łodzi Amatorów – Memoriał Dr Andrzeja Jasińskiego w tenisie ziemnym, Poland Business Run, powrót na parkiety piłkarzy i piłkarek ręcznych, to najważniejsze wydarzenia nadchodzącego miesiąca.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (wrzesień) co gdzie
30.08-2.09 Mistrzostwa Łodzi Amatorów – Memoriał Dr Andrzeja Jasińskiego w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
1 World Freestyle Football Day – Łódź 2018 Orlik – Radogoszcz Wschód
1 ŁKS Łódź – Bytovia Bytów (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
1 Grocik Volleyball Cup (siatkowka) Hala MOSiR (ks. Skorupki 1)
1 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Microorienteeringu (bieg na orientację) Start: krańcówka ul. Nowy Józefów
1 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns (Piłsudskiego 141)
1-2 Anilana CUP (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łódź (Sobolowa 1)
2 Mecz charytatywny w piłce nożnej Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
2 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
2 Master Pharm Budowlani SA Łódź – KS Budowlani Lublin (rugby) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
2 Widzew II Łódź – Sarnów (piłka nożna mężczyzn) Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
2 Poland Business Run – 5×4 km Okolice Politechniki Łódzkiej
2 KZK Motodrom 2018 i Motodrom Challenge 2018 (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
2 Kolejarz Łódź – Astoria Szczerców (piłka nożna kobiet) Boisko – Srebrzyńska 95
3 Time Attack Extra 2018 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
5 LAP Attack Competition 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
6 U20 Polska-Włochy (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
6 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
6-9 The Grand Opening Bonspiel (curling) Curling Łódź (Śnieżna 10)
7 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
7-9 50-lecie sekcji rugby Budowlanych Łódź Budowlani Łódź (Górnicza 6)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
8 UKS SMS III Łódź – Róża Kutno (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8 UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8 Endurance Cup Poland – Zawody Drużynowe (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
8 Widzew Łódź – Górnik Łęczna (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
8 Światowy Dzień Marzyciela (sztafeta 24h x 25 m pływanie) Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
8-9 IV turniej GPS Rugby 7 ŁKS Łódź (al. Unii 2)
8-9 AZS Politechnika Łódzka – ULKS Olimpia Łochów (unihokej) b.d.
9 ŁKS II Łódź – GKS Ksawerów (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9 UKS SMS Łódź – Zawidza Rzgów (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
9 Łódzka Piątka – Bieg z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości – 5 km Start: Moniuszki/Piotrkowska
9 6 runda Łódzkiej Ligi Kartingowej 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
9 Junior CUP Poland 2018 – runda 6 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
9 WTK 9,10 (tenis ziemny) UKS Aktywni 44 Łódź (Kusocińskiego 100)
10 Time Attack 2018 Runda 26 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
12 UKS SMS II Łódź – Praga Warszawa (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
12 LAP Attack Competition 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
13 Łódź Park Tour (bieg na orientację) Osiedle Batorego
15 ChKS Łódź – MKS Karczew (piłka ręczna kobiet) ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
15 Widzew Łódź – Błękitni Stargard (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym Biegu na Orientację Łódź – Modrzew
15 Mistrzostwa Jeźdźców Rekreacyjnych w Skokach Łódzki Klub Jeździecki (Łagiewnicka 307/311)
15 IV Mityng ŁOZLA (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
15 WTK 8,9,10 (tenis ziemny) Atak Łódź (Minerska 19)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
15 lub 16 KS Budowlani Łódź – Juvenia Kraków (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
16 WTT NKC 6-10 (tenis ziemny) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
16 UKS SMS Łódź – GKS Katowice (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
16 Oficjalnie otwarcie stadionu Orła Łódź Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
17 Time Attack 2018 Runda 27 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
19 LAP Attack Competition 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
20 lub 21 KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
21 Galante Bajbory 2018 (curling) Curling Łódź (Śnieżna 10)
22 Politechnika Anilana Łódź – WKS Grunwald Poznań (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łódź (Sobolowa 1)
22 UKS SMS II Łódź – Medyk II Konin (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
22 Drużynowe Mistrzostwa Łodzi w brydżu Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
22 18 lat od zakończenia produkcji fiata 126p (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
22 UKS SMS III Łódź – Zawisza Rzgów (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
22 ŁKS Łódź – GKS Tychy (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
22 8 RAJD Retro Prząśniczka CCŁ b.d.
22-23 AZS Politechnika Łódzka – ULKS Józefina (unihokej) b.d.
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
23 Master Pharm Budowlani SA Łódź – Pogoń Siedlce (rugby) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23 Polska Klasy Sportowe – Mistrzostwa Łodzi (taniec sportowy) b.d.
23 Widzew II Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki (piłka nożna mężczyzn) Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
23 ŁKS II Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
23 UKS SMS Łódź – MUKS Włókniarz Pabianice (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23 Kolejarz Łódź – UKS Piotrcovia (piłka nożna kobiet) Boisko – Srebrzyńska 95
23 Biegowe w Województwie Łódzkim – Łagiewniki 2018 – 5,4 km Las Łagiewnicki
25 Inauguracja 40. CNBA (koszykówka) Społem Łódź (Północna 36)
25 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka mężczyzn) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
25 lub 26 ŁKS Łódź – Lech Poznań (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
26 LAP Attack Competition 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
26 Outdoor Track Run – 2000m, 1000m, 600m, 4x400m Boisko – Potokowa 12
26 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
29 Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
29 Puchar Polski i Mistrzostwa Polski w wspinaczce sportowej Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
29 Puchar Polski Old Boys w 9-bil (Open i 50+) (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
29 Grand Prix Poland (karate wkf) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
29-30 Mistrzostwa Woj. U 20, U 18 – wieloboje AZS Łódź (Lumumby 22/26)
30 Super Puchar Polski Old Boys (Open i 50+) (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
30 Zakończenie sezonu pojazdów zabytkowych Automobilklubu Łódzkiego (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (wrzesień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowy Turniej Amatorski Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP (futbol stołowy) Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 17:30 Petanque w Parku Śledzia Park Staromiejski
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – wrzesień 2014
pos_lodz_kamyczek_w_grze
POS Łódź Kamyczek ze srebrnym medalem (foto)
Turniej finałowy II ligi hokeja PZHL

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*