4. Bieg Trzech Króli, zawody charytatywne dla WOŚP, mecze siatkarek i hokeistów, to m.in. nas czeka w styczniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (styczeń) co gdzie
1 Noworoczna edycja parkrun – 5 km Park Poniatowskiego
3-5 Turniej Noworoczny o Puchar Dyrektora MSMS – piłka ręczna mężczyzn Hala Anilana (Sobolowa 1)
3-5 O!Pary 2020 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
3 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
4-7 OTK – OTK Młodzików – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
4 Brydż – JOK Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
4 Maraton na Zdrowie vol. 8 – 42,195 km Park na Zdrowiu
5 Maraton na Zdrowie vol. 9 – 42,195 km Park na Zdrowiu
5 City Trail – 5 km Park Baden-Powella
5 III Międzypowiatowy Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów, Kadetek/-ów i Juniorek/-ów – tenis stołowy Czajkowskiego 14
6 4. Bieg Trzech Króli – 5 km Manufaktura
6 Maraton na Zdrowie vol. 10 – 42,195 km Park na Zdrowiu
6 ŁKS Szkoła Gortata – KKS Pro-Basket Kutno – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
6 SCP – Liga RCŁ – Runda 1 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
8, 15, 22, 29 Lap Attack Competition – Zima 2020 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
9 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki – ŁSTW Politechnika Łódzka – piłka wodna Pływalnia AZS (Styrska 20/24)
9 Łódź Park Tour – bieg na orientację Osiedle Chrobrego
11-14 OTK – OTK Juniorów – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Lider Konstantynów Łódzki – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
11 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – Olimpia Łochów – unihokej Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
11 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – HydroTruck Sky Tattoo II Radom – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
11 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – UKS Trójka Żyrardów – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
11 CosinusMED Widzew Łódź – AZS Uniwersytet Gdański – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
11 Od 2 do 42 – Epokowe kilometry dla WOŚP – od 2 do 42 km Park na Zdrowiu
11 1. Łódzki Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą” – 5 km Park Poniatowskiego
11 Halowe Mistrzostwa Młodzików województwa Łódzkiego w lekkoatletyce RKS Łódź (Rudzka 37)
12 Playarena WOŚP Cup Vera Sport – piłka nożna halowa Vera Sport (Siewna 15)
12 ŁKH Łódź – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
12 Brydż – IV liga – zjazd 3  BOK Rondo (Limanowskiego 166)
12 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Modrzew
12 (Z) Piechotą po schodach – 13 pięter Orion Business Tower (Sienkiewicza 85/87)
18-20 OTK KM – OTK Kobiet i Mężczyzn – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
18 Grot Budowlani Łódź – Wisła Warszawa – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
18 Międzywydziałowy Turniej w Siatkówkę o Puchar Rektora UŁ Hala AZS (Styrska 20/24)
18 Brydż – JOK Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
18 Dwójkowa Sparingsobota – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
18 lub 19 ChKS PŁ Łódź – AZS Uniwersytet Warszawski – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19 Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020 #3 – 15 km Las Łagiewnicki
22 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – PKK 99 Pabianice – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
22 Grot Budowlani Łódź – Fenerbahçe Stambuł – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
23 ŁKS Commercecon Łódź – Chimik Jużne – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24 Liga boulderowa 2019/20 Spot Bouder Caffe (Wersalska 47/75)
25-28 OTK SS – OTK SS Kadetów – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
25-26 ŁDZ Open 2020 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
25 ABIS SP 64 Budowlani Łódź – Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki – siatkówka kobiet Hala Czernika 1/3
25 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – MKS SKIER – VIS Skierniewice – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
25 ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
25 ŁKH Łódź – UKS Zagłębie Sosnowiec – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
26 ŁKH Łódź – KH Polonia Bytom – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
29 Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
30-31 Zimowe Grand Prix Łodzi – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (styczeń) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
XIX_OOM
XIX OOMŁ 2013 – pierwszy tydzień
Kalendarz Sportowy – sierpień 2010
_MG_5087
Ocmer ŁSTW UŁ z brązem Mistrzostw Polski (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*