Styczeń to niezbyt sportowy miesiąc. Okres przygotowań do kolejnych rund, nowego sezonu. Dlatego w nadchodzących dniach najważniejsze będą zawody biegaczy oraz mecze siatkarek.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (styczeń) co gdzie
1 Noworoczny Parkrun Łódź – 5 km Park Poniatowskiego
1 Noworoczny Bieg pod Gwiazdami – 5 km i 2019 m Pasaż Schillera / Piotrkowska
5 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Dziki Warszawa – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
5-6 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U-13 – piłka wodna b.d.
6 3.Bieg Trzech Króli w Łodzi – 5 km Manufaktura / Piotrkowska
7 Time Attack Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
9 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smogowa 19)
10 Łódź Park Tour – bieg na orientację Stare Chojny
11 ŁKS Commercecon Łódź – #Volley Wrocław – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
12 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Nowa Wieś – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
12 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
12 Widzew Łódź — CCC Polkowice – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
12-13 U1 Bonspiel – turniej w curlingu Curling Łódź (Śnieżna 10)
12-13 AZS Politechnika Łódzka – TLU Kala-Izolacje Toruń – unihokej Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
13 Puchar WOŚP 2019 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
13 CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
13 I mityng RKS i ŁOZLA – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
13 Turniej Brydża Sportowego BOK Rondo (Limanowskiego 166)
16 Grot Budowlani Łódź – BKS Bielsko-Biała – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
16 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smogowa 19)
18-20 O!Pary 2019 – turniej curlingowy dla par Curling Łódź (Śnieżna 10)
19 MUKS AZS Umed Łódź – LUKS Trójka Sieradz (koszykówka kobiet) Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
19 UKS Szkoła Gortata – Kanokajaki Basket 51 Lublin – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
19 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KS Rosa-Sport Radom – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
19 II Mityng RKS i ŁOZLA – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
19 Boulderowe Derby Łodzi 4.2 Stratosfera (Manufaktura)
19 KS WIFAMA Łódź – KS Stal Głowno – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
19 lub 20 ChKS PŁ Łódź – MKS Dwójka Łomża – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
20 Puchar Maratonu #3 – 15 km Las Łagiewnicki
20 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Modrzew
20 Finał Grand Prix Ziemi Łódzkiej – brydż Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
20 Junior Cup Poland 2019 Runda 1 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 Time Attack – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 Turniej Otwarcia Sezonu – brydż Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
23 ŁKS Commercecon Łódź – Imoco Volley Conegliano – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
23 Grot Budowlani Łódź – Minczanka Mińsk – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
23 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smogowa 19)
26 ŁKS Commercecon Łódź – Developres Rzeszów – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
26 KS WIFAMA Łódź – MMKS Lotnik Łęczyca – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
26 MUKS AZS Umed Łódź – Kanokajaki Basket 51 Lublin – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
26-27 Puchar Polski w piłce wodnej Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
27 Turniej Brydża Sportowego BOK Rondo (Limanowskiego 166)
27 Endurance Cup Poland – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
28 Time Attack Runda 3 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
30 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smogowa 19)
31 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – MEDOS MChKK Chełmno – koszykówka mężczyzn MOSiR Karpacka (Karpacka 61)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (styczeń) co gdzie
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0960_kopia
Finał Deskorolkowych Mistrzostw Polski 2017 (foto)
Kalendarz sportowca – październik 2018
Handball Plener IV – Turniej Plażowej Piłki Ręcznej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*