W sierpniu będziemy ekscytować się meczami rugby, zawodami żużlowymi oraz tenisem ziemnym.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (sierpień) co gdzie
29.07-2.08 LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski w tenisie ziemnym Miejski Klub Tenisowy Łódź (Żeromskiego 117)
1-2 Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2020 Manufaktura
1-8 Mistrzostwa Polski U-16 w tenisie ziemnym AZS Łódź (Lumumby 22/26)
1 II Mityng ŁOZLA AZS Łódź (Lumumby 22/26)
1 Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
1 ŁKS II Łódź – LKS Czarni Rząśnia – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
2 UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyzn SMS Łódź (Milionowa 12)
3 LIGA RCŁ Runda 11 i 12 SWS – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
6, 11, 13 Liga letnia CNBA – koszykówka Społem Łódź (Północna 36)
7-9 KKN Mł, JM (C, P) – wspinaczka sportowa Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 Finał Turnieju JOK w brydżu JOK (Wspólna 6)
8-11 OTK SS – IV OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich – tenis ziemny Miejski Klub Tenisowy Łódź (Żeromskiego 117)
8 UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków – piłka nożna kobiet SMS Łódź (Milionowa 12)
8 Immergas Cup 2020 – rugby Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
8 Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budes Start Gniezno – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
8 Widzew II Łódź – LKS Rożyca piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
12 Zabiegana Łódź 2020 vol 2 – 5 km Stawy Jana
15 lub 16 Master Pharm Rugby Łódź – Sparta Jarocin – rugby Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
15 lub 16 UKS SMS III Łódź – Skra Częstochowa – piłka nożna kobiet SMS Łódź (Milionowa 12)
15 ŁKS II Łódź – MGUKS Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
16 Łódzka Liga Kartingowa 2020 – runda 3 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
16 UKS SMS Łódź – Widzew II Łódź – piłka nożna mężczyzn SMS Łódź (Milionowa 12)
16 AKS SMS Łódź – KKS Koluszki – piłka nożna mężczyzn SMS Łódź (Milionowa 12)
19 Widzew II Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
21-30 Wirtualny Bieg Fabrykanta – 10 km bieg wirtualny
22-23 Handballer Plener 7 – piłka ręczna Manufaktura
22-25 OTK SS Juniorów – tenis ziemny Start Łódź (św. Teresy 56/58)
22 III Bieg Głodomora – 4×1 km Pak na Zdrowiu
22 Widzew II Łódź – KKS Koluszki – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
22 Orzeł Łódź – Unia Tarnów – żużel Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
22 lub 23 Runda Drużynowych Mistrzostw I Ligi Żużlowej Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
22 lub 23 Master Pharm Rugby Łódź – MKS Ogniwo Sopot – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
22 lub 23 UKS SMS Łódź – GKS Katowice – piłka nożna kobiet SMS Łódź (Milionowa 12)
22 lub 23 UKS SMS II Łódź – Trójka Staszówka/Jelna – piłka nożna kobiet SMS Łódź (Milionowa 12)
23 UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew – piłka nożna mężczyzn SMS Łódź (Milionowa 12)
23 AKS SMS Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn SMS Łódź (Milionowa 12)
25 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów w Bilard 8-bil Frame (Narutowicza 7/9)
26 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kolarstwie Torowym Społem Łódź (Północna 36)
27-30 XXI Otwarte Mistrzostwa Łodzi Amatorów w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
27 Łódź Park Tour – bieg na orientację miejsce niespodzianka
29 ŁKS II Łódź – PKS Polonia Piotrków Trybunalski – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
29 European U21 Team Speedway Championship Final Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
30 Szczęśliwa 13 – 13 km bieg wirtualny
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (lipiec) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
  Letnie oferty łódzkiego MOSiRu  

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_PKOL_new
Śledź Winter Games
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2017
Kalendarz sportowca – grudzień 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*