Zawody CEV EuroVolley 2019 w siatkówce kobiet, to najważniejsza sportowa impreza w sierpniu. Poza tym czekają na nas m.in. Runmageddon, 9. Bieg Fabrykanta, Akademickie Mistrzostwa Europy w Siatkówce mężczyzn i kobiet, Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019, III OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich w tenisie ziemnym.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (sierpień co gdzie
do 2 Akademickie Mistrzostwa Europy w Siatkówce mężczyzn i kobiet Hale – Parkowa, Anilana, Angelica
3 Parkinsoniada – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Styrska 22/24)
3 ŁKS Łódź – Lech Poznań – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
3 MP 5 km + Miting Wakacyjny Łódź MM – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
3 TEX Auto Łódź – Victoria Rabień – Puchar Polski – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
3 Saints Łódź – KS II Kutno – Puchar Polski – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
3 ŁKS III Łódź – AKS SMS Łódź – Puchar Polski – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
3-4 Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019 Manufaktura
4 4 runda – Łódzkiej Ligi Kartingowej – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
5 SCP 2019 – Runda 11 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
9 Widzew Łódź – Błękitni Stargard – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
10-14 OTK SS – III OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich – młodzicy – tenis ziemny MKT Łódź (Żeromskiego 11)
10 ŁKS Łódź – Piast Gliwice – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
10 ECP 2019 – Runda 8 – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
10 lub 11 UKS SMS Łódź – AZS PWSZ Wałbrzych – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
11 Botaniczna Piątka Łódź – edycja letnia – 5 km Ogród Botaniczny (Krzemieniecka 36/38)
14 ŁKS II Łódź – GKS Orkan Buczek – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
17-20 OTK KM – OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich – mężczyźni i kobiety – tenis ziemny MKT Łódź (Żeromskiego 11)
17 Runmageddon Łódź – 30 i 6 km okolice Brusa
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Krzemieniecka 1)
17 UKS SMS Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 lub 18 UKS SMS II Łódź – Polonia Poznań – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17-18 Handball Plener – piłka ręczna Manufaktura
18 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
19 Time Attack – Runda 14 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 Widzew Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23-29 CEV EuroVolley 2019 – siatkówka kobiet Atlas Arena (Bandurskiego 7)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
24 9. Bieg Fabrykanta – 10 km Okolice Księżego Młyna
24 3. Bieg Grohmana – 1 mila Okolice Księżego Młyna
24 ŁKS Łódź – Legia Warszawa – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
24 ŁKS II Łódź – Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
24 UKS SMS Łódź – LKS Sarnów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
24 lub 25 UKS SMS Łódź – KKP Bydgoszcz – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
25 Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
26 Time Attack – Runda 15 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
26 Zawody klubowe – strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
28-31 OTK – III OTK o Puchar Braci T. i W. Nowickich – juniorzy – tenis ziemny MKT Łódź (Żeromskiego 11)
31 Widzew Łódź – Stal Rzeszów – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
31 UKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
31 lub 1 UKS SMS III Łódź – MUKS Tomaszów Mazowiecki – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (lipiec) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
  Wakacyjne imprezy MOSiR – informacje tutaj  

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – styczeń 2018
Budowlani Łódź – KZ Supra Brokers Wrocław 12:22 (foto)
petaque
3 x TAK dla Petanque w Łodzi 2015!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*