artificial_grass_field

Sierpień to miesiąc żużla, poza tym na boiskach pojawią się piłkarki. Poza tym czekają nas kolejne mecz ŁKSu i Widzewa, a także turnieje – Bierhalle Manufaktura Beach Rugby, Ręcznej Piłki Plażowej, Beach Soccera, Jubileuszowy Bieg Z Okazji 110-lecia ŁKS i 8. Bieg Fabrykanta.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (sierpień) co gdzie
4 UKS SMS Łódź – Medyk Konin (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
4 Widzew Łódź – Znicz Pruszków (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4-5 Bierhalle Manufaktura Beach Rugby Manufaktura
4-7 Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny 14 (tenis ziemny) MKT Łódź (Żeromskiego 117)
5 Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
6 Time Attack Extra 2018 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
10 Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
11 Endurance Cup Poland – Zawody Drużynowe (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
11 ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
11 Orzeł Łódź – ROW Rybnik (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
11-12 Turniej Ręcznej Piłki Plażowej Manufaktura
11-12 WTK 12 (tenis ziemny) UKS 44 Aktywni Łódź (Kusocińskiego 100)
12 Botaniczna Piątka Łódź – edycja letnia – 5 km Ogród Botaniczny
12 Łódź Elephant Race 2018 – 3,6 km Park Julianowski
12 5 Runda Łódzkiej Ligi Kartingowej 2018 Gokart Arena (Smugowa 19)
12 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo) SKS Kolimator (Siewna 15)
13 Time Attack 2018 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
15 ŁKS II Łódź – Włókniarz Konstantynów (piłka nożna mężczyzn) MOSiR – Minerska 9
16-19 25. Jubileuszowy Wyścig Kolarski „Po Ziemi Łódzkiej” województwo łódzkie
17 Orzeł Łódź – Euro Finannce Polonia Piła (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
18 UKS SMS Łódź – AZS Wrocław (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
18 Widzew Łódź – Gryf Wejherowo (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
18-19 Turniej Beach Soccer Manufaktura
19 Orzeł Łódź – Arge Speedway Wanda Kraków (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
19 Jubileuszowy Bieg Z Okazji 110-lecia ŁKS – 400 m, 1908 m, 5km ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19 Widzew II Łódź – Włókniarz Konstantynów (piłka nożna mężczyzn) Boisko – Małachowskiego 5/7
19-22 Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny 18 (tenis ziemny) MKT Łódź (Żeromskiego 117)
20 Time Attack 2018 (gokarty) Racing Center (Wydawnicza 5)
22 ŁKS Łódź – Stal Mielec (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
25 2. Bieg Grohmana na milę – 1 mila ŁSSE
25 8. Bieg Fabrykanta – 10 km Księży Młyn / ŁSSE
25 UKS SMS II Łódź – Stomilanki Olsztyn (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
25 Widzew Łódź – Resovia (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
25 ŁKS II Łódź – Stal Głowno (piłka nożna mężczyzn) MOSiR – Minerska 9
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba (strzelectwo) Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
26 Zwody klubowe – pistolet, karabin, strzelba  (strzelectwo) TOP-SHOT (Okopowa 70/106)
26 Szczęśliwa „13” – 3131 m, 1313 m Las Łagiewnicki
26 UKS SMS Łódź – Termy Uniejów (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
26 Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin (żużel) Orzeł Łódź (6. sierpnia 71)
26 NORDYŃSKI KIDS CUP (tenis ziemny) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
29 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym Społem Łódź (Północna 36)
30-2.09 Mistrzostwa Łodzi Amatorów – Memoriał Dr Andrzeja Jasińskiego Start Łódź (św. Teresy)
31 Mistrzostwa Polski AZS Juniorów (zawody lekkoatletyczne) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
31 VII Wycie Szakala o Północy Las Łagiewnicki

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (sierpień) co gdzie
w poniedziałki, 18 Stretching Park im. Zaruskiego
w poniedziałki, 18:10 Cross na Zdrowie Park na Zdrowiu
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowy Turniej Amatorski Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Płaski brzuch Park im. Zaruskiego
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP (futbol stołowy) Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 17:30 Petanque w Parku Śledzia Park Staromiejski
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
w soboty, godz. 12 Joga Park im. J. Poniatowskiego
w soboty, godz. 14 (14 i 28 lipca) Tai Chi Park im. J. Poniatowskiego
w niedziele, godz. 10 Joga Park Źródliska II
w niedziele, godz. 13 Joga Park na Zdrowiu
w niedziele, godz. 15 Tai Chi Park Źródliska I
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – lipiec 2013
sztanga
Mistrzostwa Europy w Martwym Ciągu oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc Federacji WPA
petaque
3 x TAK dla Petanque w Łodzi 2015!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*