W październiku czekają nas m.in. derby siatkarek, mecz Widzewa z Legią, a także turnieje na żużlu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (październik) co gdzie
2-3, 9-10, 16-17, 23-24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
2-4 Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w tenisie stołowym ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
2 ŁKS Commercecon Łódź – MKS Kalisz – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
2 KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
3 AZS Umed Widzew Łódź – Pompax Tęcza Leszno – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
3 TME ŁKH Łódź – MMKS Podhale Nowy Targ – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
3 Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientację Las Łagiewnicki
3 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
3 UKS SMS Łódź – Victoria Rąbień – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
3-4 MP w sztafetach i wielobojach – zawody lekkoatletyczne AZS Łódź (Lumumby 22/26)
4 AKS SMS Łódź – KS II Kutno – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
4 ŁKS KK Łódź – PTS Lider Pruszków – koszykówka kobiet Zatoka Sportu (Politechniki 10)
4 Widzew Łódź Futsal – Futsal Oborniki – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
4 TME ŁKH Łódź – UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
4 I Bieg Logistyka – 5 km Park Baden-Powella
4 Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
4 UKS SMS II Łódź – Resovia – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
4 Widzew II Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Milionowa 5/7
4 ŁKS Łódź – Resovia – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
5-8, 12-15, 19-22, 26-29 CNBA – koszykówka MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
5, 12, 19, 26 Time Attack – gokarty Racing Center (Wydawnicza 5)
6 Turniej Par – brydż Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
6 ŁKS Commercecon Łódź – Calcit Volley Kamnik – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
7 Łódź Park Tour – bieg na orientację Smulsko
9 Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
9-11 MMM Północy – Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz – łyżwiarstwo figurowe Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
10 Anilana Łódź – KS AZS-AWF Biała Podlaska – piłka ręczna mężczyzn Hala Anilana (Sobolowa 1)
10 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Profi Sunbud PKK 99 Pabianice – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
10 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika w karate WKF ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
10 3. Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
10 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Zatoka Sportu (Politechniki 10)
10 CLJ KS Budowlani Łódź – KS Budowlani Lublin – rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
10 UKS SMS Łódź – Medyk Konin – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 ŁKS Commercecon Łódź- Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
10 ŁKS II Łódź – Zjednoczeni Stryków – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
10-11 Turniej Odzyskania Niepodległości – U 12 żak młodszy w hokeju Lodowisko Retkinia (Puszkina 13b)
10-11 Super Puchar Polski z cyklu Eliminacje do Mistrzostw Europy Seniorów 2021 (kat. 42+) i Super Puchar Polski Seniorów (kat. 50+) w bilardzie Frame (Narutowicza 7/9)
11 Łódzka Liga Kartingowa 2020 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
11 ChKS PŁ Łódź – SPR Olkusz – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
11 UKS SMS III Łódź – Unifreeze Górzno – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
11 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
12, 19, 26 LDZ 3×3 Basket Liga – koszykówka Vera Sport (Siewna 15)
12 Turniej Amatorski Sezonu 2020/21 w bilardzie Frame (Narutowicza 7/9)
12 IV Nice Cup – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
12 ŁKS Commercecon Łódź – Radomka Radom – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
17, 24, 31 Parkrun – bieg 5 km Park Poniatowskiego
17 Master Pharm Rugby Łódź – Edach Budowlani Lublin – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
17 Gałgan Run – 1-5 km Park Poniatowskiego
17 TME ŁKH Łódź – UKH Unia Oświęcim – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
17 lub 18 UKS SMS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 lub 18 UKS SMS Łódź – GKS Ksawerów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 lub 18 AKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 lub 18 Widzew II Łódź – KS II Kutno – piłka nożna mężczyzn Boisko – Milionowa 5/7
18 TME ŁKH Łódź – MKS Cracovia Kraków – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
18 Widzew Łódź Futsal – Best Drive Piła – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
18 Bieg dla Bohaterów – 10 km Łódzki Szlak Konny
18 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
18 ŁKS Łódź – Korona Kielce – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19 ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
21 AZS Umed Widzew Łódź – Lider Swarzędz – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
24 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS UJK Kielce – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
24 Cookie Run 2020 z Pączek&Spółka – 5 km Las Łagiewnicki
24 Rozpoczęcie sezonu Liga ŁKFS – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
24 Grot Budowlani Łódź – BKS Stal Bielsko-Biała – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24-25 ŁSTW Politechnika Łódzka – Box Logistics Waterpolo Poznań – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
24 lub 25 ChKS PŁ Łódź – UKS Dziewiątka Legnica – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
24 lub 25 KS Budowlani Łódź – Miedziowi Lubin – rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
24 lub 25 ŁKS II Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyzn Boisko – Krańcowa 19
25 Towarzyski Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego – 21 km Las Łagiewnicki
25 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Pogoń Mogilno – koszykówka mężczyzn b.d.
25 Zawody klubowe – pistolet, strzelba b.d.
25 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
     
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
30 Monster DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
31 ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
31 UKS SMS III Łódź – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
31 UKS SMS Łódź – Start Brzeziny – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
31 AKS SMS Łódź – Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
31 Widzew II Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki – piłka nożna mężczyzn Boisko – Milionowa 5/7
31 Widzew Łódź – Legia Warszawa – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (październik) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Sparingi Łódzkiego Klubu Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_5603_DxO
XX Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego (foto)
14
Fed Cup: Polska – Szwajcaria 2:3 (foto)
Sporty zimowe – wykaz klubów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*