Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Europy U-19 kobiet, mecz piłka nożnej mężczyzn U-21 Polska – Serbia, Wielka Nagroda Łodzi w zapasach, I MMM Północy – Łódzka Łyżwa, Puchar Polski w szabli, powrót na parkiety koszykarek i siatkarek, na basen piłkarzy wodnych, a także szlagier Widzew – Legia, to najciekawsze wydarzenia października.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
1, 8, 15, 22 CNBA – koszykówka mężczyzn Społem Łódź (Północna 36)
3 Łódź Park Tour – bieg na orientację Radogoszcz Wschód
4-6 Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty – tenis stołowy Hala – Czajkowskiego 14
4-5, 11-12, 18-19, 25-26 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
5 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Nowa Wieś -koszykówka kobiet Centrum Sportu UM (6 Sierpnia 6)
5 Pizza Run z Fiero! – 5 km Park Baden-Powella
5 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS UJK Kielce – koszykówka mężczyzn Hala AZS (Styrska 22/26
5 Puchar Województwa – strzelectwo Społem Łódź (Północna 36)
5 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
5 UKS SMS III Łódź – Loczki Wyszków – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
5 ŁKS II Łódź – KS Kutno – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
5 Kolejrza Łódź – LKS Zamek Skotniki – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
6 Brydż – IV liga BOK Rondo (Limanowskiego 166)
6 II Łódzka Piątka – 5 km Piotrkowska
6 Mistrzostwa AŁ w Super Sprincie 2019 – zawody samochodowe Motodrom (Drewnowska 147)
6 Octopus BJJ Cup 6 – MMA Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6 ŁKS Łódź – Korona Kielce – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 Kolejarz Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
6 UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7 SCP 2019 – Runda 13 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
7 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
8 U-19 Polska-Szkocja – piłka nożna kobiet Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
8 U-19 Bułgaria-Chorwacja – piłka nożna kobiet ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
9 Widzew Łódź – Ślęza Wrocław – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9 AKS SMS Łódź – Włókniarz II Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 ŁKS SG Łódź – TKM Włocławek – koszykówka mężczyzn b.d.
11 VI Turniej “Mali Siłacze na Maty” – zapasy Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12-13 Brydż – III liga Sala Rubin (Lodowa 94)
12 Wielka Nagroda Łodzi – zapasy Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
12 Gałgan Run – 1-5km Park Baden-Powella
12 Botaniczna Piątka Łódź – edycja jesienna – 5 km Ogród Botaniczny
12 Orientuj się i licz – bieg na orientację Las Łagiewnicki
12 Dwójkowa Sparingsobota – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
12 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Basket SMS – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM (6 Sierpnia 6)
12 ŁKH Łódź – UKH Unia Oświęcim – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
12 UKS Szkoła Gortata – UKS Huragan Wołomin – koszykówka kobiet Hala MOSiR (Ks. Skorupki 21)
12 Anilana Łódź – MSPR Siódemka Miedź Legnica – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
12 Widzew Łódź – Pogoń Siedlce – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
12 AMII Łódź – Victoria Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
12 Start Łódź – Włókiniarz II Pabianice – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
13 ŁKH Łódź – MUKS Naprzód Janów – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
13 Masterpharm Rugby Łódź – Budowlani Lublin – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
13 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
13 Turniej o Puchar Zielonej Łodzi – bule Park Staromiejski
13 Łódź Run Hau 2019 – 3km, 6km Park Julianowski
13 ChKS PŁ Łódź – MTS Kwidzyn – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
13 UKS SMS II Łódź – Praga Warszawa – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 Widzew II Łódź – Włókiniarz Pabianice – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
13 AKS SMS Łódź – Orzeł Piątkowisko – – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 Sparta Łódź – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna Boisko – Minierska 9
13 Milan Club Polonia Łodź – LZS Justynów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Potokowa 12
14 Time Attack – Runda 18 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
15 U-21: Polska-Serbia – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
16 Widzew II Łódź – Zjednoczeni Stryków – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
19-20 Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w piłce wodnej b.d.
19-20 ŁSTW OCMER Łódź – KSZO Ostrowiec Św. – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
19-21 OTK KM – OTK – tenis ziemny kobiet i mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
19 Abis SP 64 Budowlani Łódź – AS Active Opoczno – siatkówka kobiet b.d.
19 KS WIFAMA Łódź – Wieluński Klub Sportowy Wieluń – siatkówka mężczyzn Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
19 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Sokół Ostrów Mazowiecka – koszykówka mężczyzn Hala AZS (Styrska 22/26
19 Rozpoczęcie Sezonu Ligi Ogólnopolskiej w futbolu stołowym Frame (Narutowicza 7/9)
19 Widzew Łódź – GKS Katowice – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
19 ŁKS II Łódź – Orzeł Nieborów – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19 Victoria Łódź – Włókiniarz Konstantynów Łódzki – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
19 Kolejarz Łódź – Czarni Smardzew – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
19 lub 20 Kolejarz Łódź – Piotrcovia Piotrków Trybunalski – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
19 lub 20 UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19 lub 20 UKS SMS III Łódź – Pogoń Zduńska Wola – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20 UKS SMS Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
20 Widzew Łódź – AZS Poznań – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
20 ŁKH Łódź – KH Polonia Bytom – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
20 X Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego – 21,097 km Las Łagiewnicki
20 Finał Łódzkiej Ligi Kartingowej – sezon 11 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
20 Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
21 Time Attack – Runda 19 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
23 UKS SMS II Łódź – KS Raszyn – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
25-27 I MMM Północy – Łódzka Łyżwa – łyżwiarstwo figurowe Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
25-27 Spot contest 2019 –  bouldering Spot Bouder Caffe (Wersalska 47)
25-27 III Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych Zatoka Sportu (Politechniki 10)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
26 ŁKS Łódź – Raków Częstochowa – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
26 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
26 Złota Igła – bier na orientację Las Łagiewnicki
26 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Akademia Koszykówki Legii Warszawa Hala AZS (Styrska 22/26)
26 III Niebieski Bieg Niepodległości – 10 km Las Łagiewnicki – Wycieczkowa 86
26 Drift Competition – zawody samochodowe Zgierz
26 Mistrzostwa Polski – taniec sportowy b.d.
26 Puchar Polski w szabli Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
26 AZS Politechniki Łódzkiej – UKS Prus Żary – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
26 ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
26 AKS SMS Łódź – Victoria Łódź – piłka nożna mężczyz UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
26 AMII Łódź – Włókniarz Konstantynów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
26 Start Łódź – LKS Jutrzenka Bychlew – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (św. Teresy 56/58)
26 Sparta Łódź – Orzeł Piątkowisko – piłka nożna Boisko – Minierska 9
26 lub 27 ChKS PŁ Łódź – MKS Karczew – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
26 lub 27 UKS SMS II Łódź – AP Kotwica Kołobrzeg – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 Decathlon Run 6 i Decathlon Kids Run – 5km, 10km Uroczysko Lublinek
27 Mistrzostwa AŁ w Super Sprincie 2019 – zawody samochodowe Motodrom (Drewnowska 147)
27 ECP 2019 – Runda 10 – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
27 Grand Prix Łodzi Amatorów – tenis stołowy b.d.
27 Widzew II Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
27 Milan Club Polonia Łódź – Kolejarz Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Potokowa 12
29 ŁKS Łódź – Górnik Zabrze – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
30 Widzew Łódź – Legia Warszawa – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
31-3.11 ISS WCT Mixed Doubles Łódź 2019- curling Curling Łódź (Śnieżna 10)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (październik) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Workout Competition League
against_gravity_fot_ukryte_w_kadrze
Łódź Against Gravity 2017
polish2
Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*