artificial_grass_field

Polska – Czechy U-20, Akademickie Mistrzostwa Świata w cheerleadingu, Łódzka Łyżwa, I Bieg z Historią Klubu – Widzew Łódź, Otylia Swim Tour, Puchar Polski w szabli, powrót na basen zawodników ŁSTW. Tak wygląda październik w łódzkim sporcie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (październik) co gdzie
1, 8, 15 Time Attack 2018 (gokarty) Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
1 Zawody klubowe – pistolet Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
2, 9, 16, 23 CNBA (koszykówka męska) Społem Łódź (Północna 36)
3, 10, 17, 24, 31 LAP Attack Competition 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
5-6 Akademickie Mistrzostwa Świata w cheerleadingu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
5-6 Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty (tenis stołowy) Hala – Czajkowskiego 14
6, 13, 20, 27 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki Sp 205 (Dąbrówki 1)
6 Botaniczna Piątka Łódź – edycja jesienna – 5 km Ogród Botaniczny
6 XXXI Turystyczny Marsz na Orientację „Orientuj się i Licz” Las Łagiewnicki
6 ŁKS Łódź – Wigry Suwałki (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 ChKS PŁ Łódź – SKF KPR Sparta Oborniki (piłka ręczna kobiet) ChKS Łodź (Kosynierów Gdyńskich 18)
6 Politechnika Anilana Łódź – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łodź (Sobolowa 1)
6 Otwarte Mistrzostwa Województwa Młodzików i Dzieci – Memoriał J. Kauca (zapasy) Hala Budowlanych Łódź (Krzyżowa 5)
6 Handball Plener 5 by night (piłka ręczna) Orlik – Strykowska 10/18
7 Puchar Rektora PŁ – Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej (pływanie) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 Kolejarz Łódź – PTC Pabianice (piłka nożna kobiet) Boisko – Srebrzyńska 95
7 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Sokół Ostrów Mazowiecka (koszykówka mężczyzn) Hala AZS (Styrska 22/26)
7 CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
7 Wspieramy zwierzaki ze Schroniska dla Zwierząt przy Marmurowej – 42 m i 19,5 cm Boisko Sucharskiego 3
7 Widzew II Łódź – Termy Uniejow (piłka nożna mężczyzn) Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
7 ŁKS II Łódź – Stal Głowno (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7 UKS SMS Łódź – Start Brzeziny (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7 KZK Motodrom + Motodrom Challenge (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
7, 21, 28 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
11 Polska – Czechy U-20 (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
11, 13 Puchar Województwa (pistolet) Społem Łódź (Północna 36)
13, 23, 26 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
13, 20, 27 CNBA 3×3 (koszykówka męska i kobieca 3×3) Społem Łódź (Północna 36)
13 ŁKH Łódź – Stoczniowiec 2 Gdańsk (hokej) Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
13 UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 UKS SMS III Łódź – Błękitni Dmosin (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 ŁKS II Łódź – UKS Bzura Ozorków (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Leo-Sped Białystok (koszykówka mężczyzn) Hala AZS (Styrska 22/26)
13 Widzew Łódź – PGE MKK Siedlce (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
13 Widzew Łódź – Skra Częstochowa (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
13 Junior CUP Poland 2018 – runda 7 (gokarty) Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
13 Master Pharm Budowlani SA Łódź – Ogniwo Sopot (rugby) ŁKS Łodź (al. Unii 2)
13-14 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – Alfa Gorzów (piłka wodna) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
14 Octopus BJJ Cup 5 (sporty walki) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
14 Junior Tour (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
14 Dwójkowa Sparingniedziela (curling) Curling Łódź (Śnieżna 10)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
18-21 I MMM Północy – Łódzka Łyżwa (łyżwiarstwo figurowe) Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
19 Mali Siłacze na Maty (zapasy) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
20 Turniej PORS (snooker) Frame (Narutowicza 7/9)
20 Grand Prix Łódź (zapasy w stylu wolnym) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
20 Endurance Cup Poland R3 – Zawody Drużynowe (gokarty) Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
20 Popularne Zawody na Orientację Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
20 I Bieg z Historią Klubu – Widzew Łódź – 5 km Park 3 Maja, Park Baden-Powella
20 Politechnika Anilana Łódź – ŚKPR Świdnica (piłka ręczna mężczyzn) Anilana Łodź (Sobolowa 1)
20 ŁKS Łódź – GKS 1962 Jastrzębie (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
20 KS Wifama Łódź – LUKS Dobroń (siatkówka mężczyzn) Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
20 lub 21 KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa (rugby Budowlani Łódź (Górnicza 5)
20 lub 21 ChKS PŁ Łódź – MKS PR URBIS Gniezno (piłka ręczna kobiet) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 Otylia Swim Tour (pływanie) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
21 IX Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego – 21,097 km Las Łagiewnicki
21 Kolejarz Łódź – Grabka Grabica (piłka nożna kobiet) Boisko – Srebrzyńska 95
21 UKS SMS Łódź – LKS Rosanów (piłka nożna mężczyzn) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
21 Widzew Łódź – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
21 Puchar Polski Kobiet (bilard) Frame (Narutowicza 7/9)
21 Widzew II Łódź – GKS Ksawerów (piłka nożna mężczyzn) Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
24, 26 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
24 UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
24 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – GLKS Nadarzyn (koszykówka mężczyzn) Hala AZS (Styrska 22/26)
25 Łódź Park Tour (bieg na orientację) Park 3 Maja
26 I Ty Możesz Wygrać Turniej Curlingowy! Curling Łódź (Śnieżna 10)
26-27 Spot Contest v2.0 (bouldering) Spot Boulder Caffe (Wersalska 45/47)
27 Puchar Polski II (szabla kobiet i mężczyzn) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
27 Mistrzostwa Polski cz. I (taniec sportowy) b.d.
27 UKS SMS II Łódź – Sztorm AWFiS Gdańsk (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 UKS SMS III Łódź – Kolejarz Łódź (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (bouldering) Spot Boulder Caffe (Wersalska 45/47)
27 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KK Warszawa (koszykówka mężczyzn) Hala AZS (Styrska 22/26)
27 Jesienne Zawody na Orientację „Złota Igła” Arturówek
27 Widzew Łódź – GKS Bełchatów (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
27 Mityng pływacki osób niepełnosprawnych Zatoka Sportu (Politechniki 10)
27-28 AZS Politechnika Łódzka – MUKS Zielonka (unihokej) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
28 ŁKS II Łódź – UKS SMS Łódź (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
28 WTT NKC 6-10 (tenis ziemny) Korty AZS (Lumumby 22/26)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (październik) co gdzie
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP (futbol stołowy) Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kolarze
Wrześniowe Ściganie w Klubie Sportowym „Społem”
badmin
AHE Łódź Akademickim Mistrzem Europy w badmintonie
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*