Derby Łodzi w piłce nożnej, mecze eliminacji Mistrzostw Europy w futsalu, powrót na boiska rugbystów oraz Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz w łyżwiarstwie figurowym. To nas czeka w marcu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (marzec) co gdzie
3 AZS Umed Widzew Łódź – MUKS Poznań – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
3 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – UKS Bankówka Zielonka – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
5-7 Pandemiczna Liga Curlingu Par – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
5 Futsal: Norwegia – Polska Atlas Arena (Bandurskiego 7)
5 III runda Pucharu Województwa, Święto Kobiet – pistolet, karabin Społem Łódź (Północna 36)
6-7 Puchar i Mistrzostwa Polski Seniorów w bilardzie Frame (Narutowicza 7/9)
6 ŁKS Łódź – Widzew Łódź – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6 ChKS PŁ Łódź – MKS Karkonosze-Jelenia Góra – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
6 ŁKS KK Łódź – UKS 4 Ursus Warszawa – koszykówka kobiet Zatoka Sportu (Politechniki 10)
6 Futsal: Portugalia – Czechy Atlas Arena (Bandurskiego 7)
6 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – UKS Trójka Żyrardów – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 UKS SMS II Łódź – Polonia Środa Wielkopolska – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – MKK Boruta Zgierz – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 Master Pharm Rugby Łódź – Edach Budowlani Lublin – rugby Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
7 Widzew Łódź – TAF Toruń – futsal Anilana (Sobolowa 1)
8 Futsal: Polska – Norwegia Atlas Arena (Bandurskiego 7)
8 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych Park Baden-Powella
9 Futsal: Czechy – Portugalia Atlas Arena (Bandurskiego 7)
9 Budowlani Łódź – #VolleyWrocław – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – III Puchar open Colt Łódź (Okopowa 70/106)
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
13 UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Integra PKK 99 Pabianice – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
13 lub 14 ŁSTW OCMER Łódź – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
13 lub 14 ŁSTW Politechnika Łódzka – KSZO Ostrowiec Św. – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – III Puchar open Colt Łódź (Okopowa 70/106)
14 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – WKS Prosna Wieruszów – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
14 Widzew Łódź – Chrobry Głogów – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
17 UKS SMS Łódź – Medyk Konin – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
19-21 Pandemiczna Liga Curlingu – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
20 ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
20 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Akademia Koszykówki Legii Warszawa – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
20 lub 21 Widzew Łódź – Victoria Sulejówek – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
21 Wyścig Drużynowy – 7h – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
22 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w w Ergometrze Wioślarskim Hala UMed (6 Sierpnia 71)
26-28 Pandemiczna Liga Curlingu Par – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
26-28 Puchar Łodzi – Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz – MPM w parach tanecznych – łyżwiarstwo figurowe Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27 Widzew Łódź – GKS 1962 Jastrzębie – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
27 Anilana Łódź – MKS Mazur Sierpc – piłka ręczna mężczyzn Hala Anilana (Sobolowa 1)
27 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – AZS PWSZ Skierniewice – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
27 lub 28 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – KSZO Ostrowiec Św.- piłka wodna Basen AZS (Styrska 20/24)
27 lub 28 UKS SMS III Łódź – AP Kotwica Kołobrzeg – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 Mak Marketing Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
28 ChKS PŁ Łódź – KS Cracovia 1906 – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 Guns Łódź (Piłsudskiego 141)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
31 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (marzec) co gdzie
Nordic Walking z MOSiRem
 

poniedziałek
09.00 – 10.30 – Stawy Jana – zbiórka przy przystani
12.00 – 13.30 – Stawy Stefańskiego – zbiórka przy siłowni zewnętrznej
14.30 – 16.00 – Park Poniatowskiego – zbiórka przy parkingu przy ul. Inżynierska/Parkowa

środa
10.30 – 12.00 – Park Mickiewicza – zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej
14.30 – 16.00 – Park Poniatowskiego – zbiórka przy parkingu przy ul. Inzynierska/Parkowa
16.30 – 18.00 – Park Piłsudskiego – zbiórka przy Amfiteatrze

piątek
09.00 – 10.30 – Stawy Jana – zbiórka przy przystani
12.00 – 13.30 – Park Piłsudskiego – zbiórka przy Amfiteatrze
14.30 – 16.00 – Park Mickiewicza – zbiórka przy parkingu przy ul. Zgierskiej

 

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sztanga
Mistrzostwa Europy w Martwym Ciągu oraz Wyciskaniu Sztangi Leżąc Federacji WPA
Kalendarz sportowca – czerwiec 2019
Łódzcy curlerzy na podium mistrzostw Polski par mieszanych

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*