KSW 53, Finał Mistrzostw Świata Superenduro 2019/2020, Otyliada 2020, VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym i powrót rugbystów na boiska. To nas czeka w marcu.

Aby ułatwić przeglądanie od lutego tabelę podzieliliśmy na trzy części – zawody sportowe, mecz ligowe i pucharowe oraz imprezy rekreacyjne.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe

kiedy (marzec) co gdzie
28-1 VII Mistrzostwa Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej AZS Łódź (Styrska 20/24)
29-1 Mistrzostwa Polski Juniorów w piłce wodnej Basen AZS (Styrska 20/24)
1 IV liga – zjazd 5 – brydż ROK Rondo (Limanowskiego 166)
1 4 Grand Prix Łodzi Amatorów – brydż Hala – ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
1 VIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym – 5 km Start:  spod Atlas Areny
1 Turnieje PZT: TENIS 10 – tenis ziemny Eurotenis (Niciarniana 3/5)
2 LIGA RCŁ Runda 7,8 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
3, 10, 17, 24, 31 CNBA – koszykówka Społem Łódź (Północna 36)
5 Pierwsze Zawody Szkół Podstawowych w Przeciąganiu Liny MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
7-10 OTK SS Młodziów – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
7 Wiosenny Cross na Stawach Stefańskiego – Puchar MOSiR – 10 km Start: Stawy Stefańskiego
7 JOK – brydż JOK (Wspólna 6)
7 Popularne Zawody na Orientację Start: Wycieczkowa 107
7 Eliminacje do Mistrzostw Europy Seniorów 2021 (kat. 42+) – 9-bil i Puchar Polski Seniorów (kat. 50+) – 9-bil – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
8 Mistrzostwa Polski Seniorów (kat. 42+ i 50+) – 8-bil – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
8 Charytatywny bieg “Pobiegnijmy dla Kobiet” – 5 km Start: spod Aquaparku Fala
8 Zawody wojewódzkie – Święto Kobiet – pistolet, karabin Społem Łódź (Północna 36)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
8 City Trail – 5 km, biegi dziecięce Start: Park Baden-Powella
9 Time Attack – Runda 5 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
12 IV EduRun (13-20 lat) – 1 mila Start: spod Atlas Areny
13-15 Akademickie Mistrzostwa Polski – Badminton – Półfinał A (północ) Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
14-15 Krajowy Turniej Badmintona Juniorów i Młodzików Hala sportowa Tęcza (Karpacka 61)
14-16 Impregnaty 4 You Cup (40+, 50+, 60+, Open) – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
14 Liga Leonhart w Łódzkim Klubie Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
14 Finał Mistrzostw Świata Superenduro 2019/2020 Atlas Arena (Bandurskiego 7)
14 Otyliada 2020 Zatoka Sportu (Politechniki 10)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
14 Drużynowe Mistrzostwa Łodzi 2019/2020 – squash Vera Sport (Siewna 15)
14, 21, 28 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SK 205 (Dąbrówki 1)
połowa marca Play-off amatorskiej ligi hokeja na lodzie Bombonierka (Stefanowskiego 26)
15 Zawody klubowe – pistolet C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
15 Liga JCP 2020 dla dzieci Runda 3,4 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
15 Łódzkie Biegi Górskie – V etap – bieg na orientację – 6,6 km, 10,5 km Modrzew
15 Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020 #5 – 25 km Las Łagiewnicki
15 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
16 LIGA RCŁ Runda 9,10 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
19 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Pólnocna 36)
20-22 Curling Łódź Skins 2020 Curling Łódź (Śnieżna 10)
21 KSW 53 – MMA Atlas Arena (Bandurskiego 7)
21 JOK – bryd JOK (Wspólna 6)
21 II Bieg Wzniesień Łódzkich – 7 km Start: Las Łagiewnicki – Skotniki
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Pólnocna 36)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
22 IV liga – zjazd 6 – brydż ROK Rondo (Limanowskiego 166)
22 Marzanna Cup – Tryptyk wiosenny – bule Park Staromiejski
22 START with WILSON Cup vol. 4 – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
23 Time Attack – Runda 6 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
26 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego we wspinaczce Stratosfera (Manufaktura)
26 Łódź Park Tour – finał – bieg na orientację Teofilów Zachód
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
29 Mak Marketing Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
30 Time Attack – Runda 7 – gokart Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)

Mecze ligowe i pucharowe

Kiedy (marzec) co gdzie
1 ŁKS Szkoła Gortata – UMKS Księżak Łowicz – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
1 Grot Budowlani Łódź vs. ŁKS Commercecon – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
1 Widzew Łódź – Olimpia Elbląg – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4 CosinusMED Widzew Łódź – DGT Politechnika Gdańska – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
4 ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7 Anilana Łódź – WKS Grunwald Poznań – piłka ręczna mężczyzn Anilana  Łódź (Sobolowa 1)
13 ŁKS Łódź – Górnik Zabrze – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
13 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki – ŁSTW Politechnika Łódzka – piłka wodna AZS Łódź (Stryska 20/24)
14 lub 15 Master Pharm Rugby Łódź – MKS Ogniwo Sopot – rugby b.d
14 lub 15 ŁKS Commercecon – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
14 Widzew Łódź – Skra Częstochowa – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
14 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki – AZS Uniwersytet Warszawa – piłka wodna AZS Łódź (Stryska 20/24)
14 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź – UKS LIDER Konstantynów Łódzki – siatkówka kobiet Hala Czernika 1/3
15 ŁSTW Politechnika Łódzka – AZS Uniwersytet Warszawa – piłka wodna AZS Łódź (Stryska 20/24)
15 ChKS PŁ – SMS ZPRP II Płock – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 lub 22 UKS SMS Łódź – Rolnik Biedrzychowice – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
21 lub 22 UKS SMS II Łódź – Unifreeze Górzno – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
21 ŁKS II Łódź – GLKS Andrespolia – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 9
21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – VOLLEY TEAM Żychlin – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupi 21)
22 Grot Budowlani Łodź – DPD Legionovia Legionowo – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
22 Kolejarz Łódź – Górnik Łęczyca – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
22 Widzew II Łódź – KKS Koluszki – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
28 Kolejarz Łódź – LKS Różyca – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
28 Victoria Łódź – GKP Husaria Gealan Rzgów – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
28 AKS SMS Łódź – Sparta Łódź – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 Anilana Łódź – SPR Bór Oborniki Śląskie – piłka ręczna mężczyzn Anilana  Łódź (Sobolowa 1)
28 Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
28 UKS SMS III Łódź – KU-AZS UW Warszawa – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 AMII Łódź – Start Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (marzec) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
triathlon
Triathlon Miejski Łódź 2016
polish2
Mistrzostwa Polski PCA Poland Championships
IMG_1295
Memoriał Wacława Lachoty 2016 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*