Powrót na boiska piłkarzy, rugbystów, i zawodników futbolu amerykańskiego, żużlowców na tor, mecz U-20 Polska-Japonia, KSW 47, FAME MMA 3, XII Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz w łyżwiarstwie figurowym, mecz Północ-Południe w żużlu oraz Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup 2019. To nas czeka w marcu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (marzec) co gdzie
1-3 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Boksie Olimpijskim Hala SMS (Brzozowej 5/7)
1 Grot Budowlani Łódź – Radomka Radom – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
2 Święto Kobiet – Puchar Województwa – strzelectwo Społem Łódź (Północna 36)
2 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
2 Pączek Run – 5 km Park na Zdrowiu
2 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
2 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – ZKS Stal Stalowa Wola – koszykówka mężczyzn Centrum Sportu UŁ (Styrska 22/26)
2 ŁKS Łódź – Garbiarnia Kraków – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
2 AZS Politechnika Łódzka – KS Górale Nowy Targ – unihokej Zatoka Sportu (Al. Politechniki 10)
3 VII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 5 km, 1963 m okolice Atlas Areny
3 3. Dwójkowa Sparingniedziela w Curling Łódź Curling Łódź (Śnieżna 10)
3 III WTK kadetek-ów oraz Mist. Woj. Łódzkiego młodzieżówek/ców – tenis stołowy Hala – Czajkowskiego 14
4 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
4 SCP 2019 – Runda 4 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
4 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
5, 12, 19, 26 CNBA – koszykówka mężczyzn Społem Łódź (Północna 36)
6 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
7-10 Sikawa Curling Classic 2019 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
7 Łódź Park Tour – bieg na orientację Olechów Południe
8-9, 15-16, 22-23, 29-30 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
9-10 Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu Zatoka Sportu (Al. Politechniki 10)
9 Sobotni Turniej pamięci Eugeniusza Wilińskiego – brydż Jagieloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
9 Indoor Track Run 2019 – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
9 Puchar Polski Old Boys w 10-bil – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
9 MUKS AZS Umed Łódź – UKS 4 Ursus Warszawa – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
9 Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
9 ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
9 ŁKH Łódź – GKS Stoczniowiec Gdańsk II – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
10 ŁKH Łódź – GKS Stoczniowiec Gdańsk II – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
10 Mistrzostwa Polski Old Boys w 8-bil – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
10 WNS Malwee Łódź – DTS Helios Białystok – futsal Anilana Łódź (Sobolowa 1)
10 CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
10 JCP 2019 – Runda 3 – Zawody dla dzieci – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
10 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Ozorków – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
11 Time Attack – Runda 5 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
13-17 XII Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz – łyżwiarstwo figurowe Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
13 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Nowa Wieś – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
13 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
16-17 Mistrzostwa Polski w pływaniu synchronicznym Zatoka Sportu (Al. Politechniki 10)
16 Budowlani Łódź SA – KS Budowlani Łódź – rugby Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
16 ŁKS Łódź – Warta Poznań – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
16 ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS LIDER Konstantynów Ł. – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
16 lub 17 UKS SMS II Łódź – Polonia Środa Wielkopolska – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
17 Bieg o Puchar DOZ Maratonu Łódź – 25 km Las Łagiewnicki
17 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6k m, 10,5 km Modrzew
17 Puchar Polski Kobiet – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
17 Marzanna Cup – bule Park Staromiejski
17 Scottish Points w Curling Łódź – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
17 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – TBV Start II Lublin – koszykówka mężczyzn Centrum Sportu UŁ (Styrska 22/26)
17 ChKS PŁ – K.S.AP-POZNAŃ – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
18 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
18 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
18 Time Attack – Runda 6 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
20 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
21 Polska – Japonia U-20 – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
21 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
22-24 RKC 2019 – Rental Kart Championship – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
23-24 OCMER ŁSTW Łódź – Arkonia Szczecin – piłka wodna Zatoka Sportu (Al. Politechniki 10)
23 Widzew Łódź – Elana Toruń – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23 Politechnika Anilana Łódź – ASPR Zawadzkie – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
23 KSW 47 – sporty walki Atlas Arena (Bandurskiego 7)
23 UKS SMS III Łódź – UKS Piotrcovia – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
23 Widzew Łódź – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
23 Wilki Łódzkie – Seahawks Gdynia – futbol amerykański Boisko – Minerska 9
23 Sobotni Turniej pamięci Eugeniusza Wilińskiego – brydż Jagieloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
23 lub 24 UKS SMS Łódź – Polonia Poznań – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
24 IV liga – zjazd 5 – brydż BOK Rondo (Limanowskiego 166)
24 WNS Malwee Łódź – LSS Lębork – futsal Anilana Łódź (Sobolowa 1)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
24 Widzew II – UKS Bzura Ozorków – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
24 Mecz żużla Północ-Południe Orzeł łódź (6 sierpnia 71)
24 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin Łódź Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin Łódź Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
30-31 Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup 2019 Zatoka Sportu (Al. Politechniki 10)
30 Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia – żużel Orzeł łódź (6 sierpnia 71)
30 FAME MMA 3 – sporty walki Atlas Arena (Bandurskiego 7)
30 ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
30 Widzew Łódź – Arka Gdynia – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
30 III Bieg Charytatywny ICZMP Run – 5 km okolice ICZMP
30 lub 31 KS Budowlani Łódź – KS Budowlani Lublin Budowlani Łódź (Górnicza 6)
30 lub 31 Budowlani Łódź SA – MKS Ogniwo Sopot b.d
31 UKS SMS Łódż – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
31 Prima Aprilis Cup – bule Park Staromiejski
31 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
31 Kolejarz Łódź – Włókniarz Konstantynów – piłka nożna kobiet Boisko Srebrzyńska 95

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (marzec) co gdzie
w poniedziałki, 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, 19 Czwartkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Curling-130
Otwarte Mistrzostwa Polski w Curlingu – ŁDZ Open 2011 (foto)
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – sierpień 2014
Kalendarz Sportowy – Styczeń 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*