Orlen Cup, derby siatkarek, powrót na boiska zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego, to najciekawsze wydarzenia sportowe nadchodzącego miesiąca.

Aby ułatwić przeglądanie od lutego tabelę podzieliliśmy na trzy części – zawody sportowe, mecz ligowe i pucharowe oraz imprezy rekreacyjne.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe

kiedy (luty) co gdzie
31-2 Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsal Mężczyzn – Półfinał B Hala Akademickie
1-2 Mistrzostwa Polski Seniorów w Parach – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
1-2 Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 liga – piłka wodna Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
1-2 IV liga – zjazd 4 – brydź BOK Rondo (Limanowskiego 166)
1-4 OTK SS – OTK SS Juniorów – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
1, 8, 15, 22, 29 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
1 JOK – brydż Jagielloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
2 3. Halowy Mityng RKS i ŁOZLA – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
2 4 Bieg Bez Medali- 30 km Park na Zdrowiu
2 City Trail – 5 km Park Baden-Powella
2 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek/-ów – tenis stołowy ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
3 Time Attack – Runda 2 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
5, 12, 19, 26 Lap Attack Competition – Zima 2020 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
8-9 WTK – WTK 14 (w grupach) – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
8 Puchar Wykrota – walentynkowe zawody – biega na orientację b.d.
8 II Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski juniorów młodszych w unihokeju Hala Anilana (Sobolowa 1)
9 Liga JCP 2020 dla dzieci – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
9 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km 10,5 km Start – Okólna 183
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
10 LIGA RCŁ – Runda 5,6 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
11 Orlen Cup 2020 – zawody lekkoatletyczne Atlas Arena (Bandurskiego 7)
12 Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych, Licealiada chłopców – tenis stołowy ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
14 Boulderowe Derby Łodzi – wspinaczka sportowa Spot Bouderl Caffe (Wersalska 47)
15 START with WILSON Cup vol. 4 – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
15 Popularne Zawody na Orientację – bieh na orientację Las Łagiewnicki
16 Czar Par – Bieg Walentynkowy – ok 3 km b.d.
16 Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020 #4 – 20 km Las Łagiewnicki
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
16 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
19 Zawody klubowe – pistolet, karabin strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
20-23 Sikawa Curling Classic 2020 – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
20 Łódź Park Tour – bieg na orientację Retkinia Pólnoc
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Pólnocna 36)
22-23 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
22-25 OTK SS – OTK SS Skrzatów – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
22 Pączek Run 2020 z Pączek&Spółka Park na Zdrowiu
23 3. Ogólnopolskie Zawody Gimnastyczne w Łodzi Gimstar ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
23 ECP 2020 Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Pólnocna 36)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin Colt Łódź (Okopowa 70/106)
24 Time Attack – Runda 3 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
29 Indoor Track Run 2020 – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
29 Bałucki Szpil w Curling Łódź – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
29 Eliminacje MPP Open – brydż BOK Rondo (Limanowskiego 166)
29 Mistrzostwa Polski Juniorów U-19 w piłce wodnej b.d.
29-2 MW – HMWŁ 14 – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
29-2 MW – HMWŁ 18 – tenis ziemny Start Łódź (Św.Teresy 56/58)
start w lutym CNBA – liga koszykówki Społem Łódź (Pólnocna 36)

Mecze ligowe i pucharowe

Kiedy (luty) co gdzie
1 ŁSTW Politechnika Łódzka – AZS Uniwersytet W-wa – piłka wodna Basen AZS (Styrska 20/24)
1 CosinusMED Widzew Łódź – Arka Gdynia – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
2 Neptun Uniwersytet Łódzki –  ŁSTW Politechnika Łódzka – piłka wodna Basen AZS (Styrska 20/24)
2 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
2 KS Wifama Łódź – Volley Team Żychlin – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
2 ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
5 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
9 Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15 ŁKS Łódź – Wisła Płock – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
15 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – UKS Trójka Żyrardów – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
15 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – siatkówka kobiet Hala – Czernika 1/3
15 ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
16 ŁKS Szkoła Gortata – MChKK Chełmno – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
16 ChKS Łódź – WKPR Wesoła Warszawa – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
22 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – Travelpl Wilki Sanok – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
22 Anilana Łódź – UKS Olimp Grodków – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
22 CosinusMED Widzew Łódź – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22 Grot Budowlani Łódź – BKS STAL Bielsko-Biała – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
23 ŁKS Szkoła Gortata – AZS PWSZ Skierniewice – koszykówka mężczyzn Zatoka Sportu (Politechniki 10)
26 ŁKS Commercecon Łódź – BKS STAL Bielsko-Biała – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
29 CosinusMED Widzew Łódź – Energa Toruń – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
29 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – SMKK Siedlce – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
29 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Huragan Wołomin – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – AS ACTIVE Opoczno – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
29 Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź – siatkówka kobiet Arena Sportu (Bandurskiego 7)
29 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KK AZS UW Warszawa – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
29 lub 1 UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (luty) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zwycięstwo Piłkarzy Ręcznych w Turnieju o Puchar Dyrektora MSMS “Edukacja i Sport” (foto)
Kalendarz Sportowy – lipiec 2011
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – wrzesień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*