Powrót Orlen Cup, mecze siatkarek w Lidze Mistrzyń oraz ich derby, to najważniejsze wydarzenia lutego.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (luty) co gdzie
1-2 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – XII kolejka SP 205 (Dąbrówki 1)
2 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
2 ŁKH Łódź – BKS Bydgoszcz (hokej) Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
2 Puchar Polski Old Boys w 9-bil w parach – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
2 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
2 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – MUKS AZS Umed Łódź – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
2 Budowlani Łódź – #Volley Wrocław (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
2 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – EKS SKRA Bełchatów (siatkówka kobiet) MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
2 KS WIFAMA Łódź – VOLLEY TEAM Żychlin (siatkówka mężczyzn) Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
2-3 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego seniorek/-ów w tenisie stołowym Hala – Czajkowskiego 14
3 Mini Basket Liga Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
3 CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
3 Mistrzostwa Polski Old Boys w 9-bil w parach – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
24 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Enea Novum/Astoria Bydgoszcz Hala Karpacka (Karpacka 61)
3 Mistrzostwa Województwa U-16 – zawody lekkoatletyczne RKS Łódź (Rudzka 37)
3 Turniej w brydża poświęcony pamięci Pawła Jakubickiego BOK Rondo (Limanowskiego 166)
4 SCP 2019 – Runda 3 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
4 Orlen Cup – zawody lekkoatletyczne Atlas Arena (Bandurskiego 7)
5 ŁKS Commercecon Łódź – Savino Del Bene Scandicci (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
6 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
 7  Łódź Park Tour – bieg na orientację  Nowe Rokicie
8-9 Boulderowe Derby Łodzi Zatoka Sportu (Politechniki 10)
9 Politechnika Anilana Łódź – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
 9  Liga Ogólnopolska – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – Puchar Województwa Colt Łódź (Okopowa 70/106)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
10 Łódzkie Biegi Górskie – bieg na orientację – 6,6km, 10,5km Modrzew
10 MUKS AZS Umed Łódź – Kanokajaki Basket 51 Lublin – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
10 ŁKS Commercecon Łódź – MKS Kalisz (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
13 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
14 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
16 Budowlani Łódź – Chemik Police (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
16 ECP 2019 – Runda 2 – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
16 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – MUKS Hutnik Warszawa – koszykówka mężczyzn Centrum Sportu UŁ (Styrska 22/26)
16 Sobotni Turniej pamięci Eugeniusza Wilińskiego – brydż Jagieloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
16 lub 17 ChKS PŁ – Drwęca Novar Lubicz – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
16-17 Grand Prix Polski CRISPICO Pol Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
17 JCP 2019 – Runda 2 – Zawody dla dzieci – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
17 Bieg o Puchar DOZ Maratonu Łódź – 20 km Las Łagiewnicki
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin Colt Łódź (Okopowa 70/106)
18 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
19 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
19 Budowlani Łódź – Igor Gorgonzola Novara (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
20 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)
20 Widzew Łódź – Enea AZS Poznań – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
23 Politechnika Anilana Łódź – UKS Olimp Grodków – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
23 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
23 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
23 ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Łódź (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24 Zawody klubowe – pistolet C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
27 Widzew Łódź – Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
27 LAP Attack Competition 2019 – gokarty Gokart Arena (Smugowa 19)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (luty) co gdzie
w poniedziałki, 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, 19 Czwartkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – maj 2016
IMG_6963
X Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go-Now (foto)
ksw_14_-_ceremonia_waenia_20100918_1446493152
Kalendarz Sportowy – listopad 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*