Derby siatkarek, mecz Polska – Litwa U21, Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu, XXVI Rowerowy Wyścig Niepodległości czy Puchar Polski w szabli mężczyzn i kobiet. To imprezy, które czekają na nas, o ile nie będzie nowych obostrzeń, w listopadzie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody sportowe i spotkania ligowe

Kiedy (listopad) co gdzie
1 Widzew Łódź – UMKS Zgierz – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
2-3 CNBA – liga koszykówki Społem Łódź (Północna 36)
2 Liga RCŁ SWS – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
2 ŁKS Commercecon – Grot Budowlani Łódź – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
3 Widzew Łódź – GKS Bełchatów – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
4 AZS Umed Widzew Łódź – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
5 RKC 2020 – Rental Kart Championship – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
5 Grot Budowlani Łódź – E.LECLERC MOYA Radomka Radom – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
5 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
6-7, 13-14, 20-21, 27-28 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
7-8 Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7-8 ŁSTW Politechnika Łódzka – UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7-8 ŁSTW OCMER Łódź – AZS Uniwersytet Warszawa – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 Niepodległościowy Turniej Koszykówki CNBA 3×3 Społem Łódź (Północna 36)
7 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KK AZS UW Warszawa – koszykówka męska Zatoka Sportu (Politechniki 10)
7 ŁKS KK Łódź – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (Ks. Skorupki 21)
7 Niepodległościowa 5 – 5 km Okolice Aquaparku Fala
7 ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7 UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
7 Victoria Łódź – Nowosolna Łódź – piłka nożna mężczyzn ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
7 Kolejarz Łódź – ŁKS III Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
8 UKS SMS II Łódź – Pogoń Tczew – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
8 ŁKS Łódź – Chrobry Głogów – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
8 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek/-ów w tenisie stołowym b.d.
8 Polonia Andrzejów (Łódź) – Pogoń Rogów – piłka nożna mężczyzn Boisko – Rokicińska 450
8 Milan SC Łódź – Błękitni Dmosin – piłka nożna mężczyzn Boisko – Potokowa 12
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Łódź C4 GUNS Łódź C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
8 Niepodległościowy Maraton Na Zdrowie vol.32 Park na Zdrowiu
9, 16, 23, 30 Time Attack – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
9 Grot Budowlani – Energa MKS Kalisz Volleyball – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
11 XXVI Rowerowy Wyścig Niepodległości Las Łagiewnicki
11 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Białystok – koszykówka męska Zatoka Sportu (Politechniki 10)
11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Ozorków – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
13-15 Mistrzostwa Polski Amatorów w bilardzie Frame (Narutowicza 7/9)
13-15 Mistrzostwa Polski Juniorów U-19 w piłce wodnej AZS Łódź (Lumumby 22/26)
14-15 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U-13 w piłce wodnej AZS Łódź (Lumumby 22/26)
14 Puchar Polski w szabli mężczyzn i kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
14 ŁKS Commercecon Łódź -. DPD Legionovia Legionowo – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
14 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym w Biegu na Orientację Okolice Łodzi
14 Liga Łódzkiego Klubu Futbolu Stołowego – listopad Frame (Narutowicza 7/9)
14 Widzew Łódź – Aplan Resovia – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
14 Anilana Łódź – MKS Wieluń – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
14 lub 15 Widzew II Łódź – Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
14 lub 15 ChKS PŁ Łódź – SPR Gliwice – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
14 lub 15 UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14 lub 15 AKS SMS Łódź – LKS Różyca – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14 lub 15 Widzew Łódź – Orlik Mosina – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
15 TME ŁKH Łódź – UKS Zagłębie Sosnowiec – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
15 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek/-ów w tenisie stołowym b.d.
15 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
17 Polska Litwa U-21 – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
18 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola – siatkówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
18 ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów – – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
21-22 ŁSTW OCMER Łódź – CHEĆKO Brukarstwo ALFA JOB HR Gorzów Wlkp. Zatoka Sportu (Politechniki 10)
21 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – KS Górale Nowy Targ – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
21 ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
21 AZS Umed Widzew Łódź – MUKS Poznań – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
21 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – koszykówka męska Zatoka Sportu (Politechniki 10)
21 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
21 KS WIFAMA Łódź – PGE SKRA Bełchatów II – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
21 lub 22 ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
22 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km 10,5 km Modrzew
22 Mak Marketing Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
22 TME ŁKH Łódź – KH Polonia Bytom – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Puchar Województwa Colt Łódź (Okopowa 70/106)
22 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
28 Anilana Łódź – SMS ZPRP Płock – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
28 Widzew Łódź – Arka Gdynia – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
28 lub 29 Widzew Łódź – AZS UG Gdańsk – futsal Hala Anilana (Sobolowa 1)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard – zawieszone Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Sparingi Łódzkiego Klubu Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda – zawieszone Frame (Narutowicza 7/9)

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2015
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – lipiec 2015
I Łódzki Maraton Rolkowy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*