Mecz Polska – Niemcy w rugby, XII Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie Kosyl Cup, Arena Grand Prix Puchar Polski 2019 w pływaniu, Gala Boksu FitFabric, Grand Prix Łodzi Amatorów Łódź w tenisie stołowym, to najciekawsze wydarzenia sportowe nadchodzącego miesiąca.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
31.10-3.11 ISS WCT Mixed Doubles Łódź – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
2-4 OTK Kobiet i mężczyzn w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
2 Pływanie: Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Zatoka Sportu (Politechniki 10)
2 AZS Politechniki Łódzkiej – UKS Absolwent Siedlec – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
2 Polska – Niemcy – rugby ŁKS (al. Unii 2)
2 ŁKS II Łódź SA – KS Warta Sieradz – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
2 Victoria Łódź – Start Łódź – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
2 Kolejarz Łódź – MKP Boruta II Zgierz – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
3 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek/-ó w tenisie stołowym Sala ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
3 CosinusMED Widzew Łódź – Artego Bydgoszcz – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
3 City Trail – 5 km Park Baden-Powella
4 SCP 2019 – Runda 13 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
4 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
5,12 19, 26 CNBA – koszykówka mężczyzn Społem Łódź (Północna 36)
6 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
6 Widzew II Łódź SA – KS Kutno – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
7-8 WTK – WTK 16 w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
8-10 XII Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie Kosyl Cup Lodowisko Bombonierka i Lodowisko Retkinia
8 ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
9-10 WTK – WTK 12 w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
9-10 Arena Grand Prix Puchar Polski 2019 w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
9 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – ZKS Stal Stalowa Wola – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (Ks. Skorupki 21)
9 UKS Szkoła Gortata – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. – koszykówka kobiet Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
9 Niepodległościowa 5 – 5 km Park Na Zdrowiu
9 KS Wifama Łódź – SMS PZPS Spała – siatkówka mężczyzn Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
9 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź – VOLLEY TEAM Żychlin – siatkówka kobiet b.d.
9 UKS SMS III Łódź – GKS Tygrys Huta Mińska – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
9 Sparta Łódź – Victoria Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Minerska 9
9 AMII Łódź – AKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyzn Boisko – Grabińska 3
9 Start Łódź -Włókniarz Konstantynów – piłka nożna mężczyzn Start Łódź (Św. Teresy 56/58)
9, 16 23, 30 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
9 lub 10 Master Pharm Rugby Łódź – RZKS Juvenia Kraków Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
10 Kolejarz Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 95
10 Milan Club Polonia Łódź – Kalonka – piłka nożna mężczyzn Boisko – Potokowa 12
10 UKS SMS Łódź – KS II Kutno – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 Widzew II Łódź SA – Zawisza Rzgów – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7/9)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
10 ChKS PŁ – UKS Varsovia Warszawa – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
10 START with Wilson Cup vol.2 – tenis ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
10 ŁKS SG Łódź – TKM Włocławek – koszykówka mężczyzn MOSiR Karpacka (Karpacka 61)
10 Brydż – IV liga Łódź BOK Rondo (Limanowskiego 166)
11 OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka – brydż BOK Rondo (Limanowskiego 166)
11 Wyścig Niepodległości – Puchar Łodzi 2019 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
11 Grot Budowlani Łódź – E.LECLERC Radomka Radom – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
11 Zawody klubowe – pistolet C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
15-17 Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
15 ŁKS Commercecon Łódź – #VolleyWrocław – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15 Widzew Łódź – Gryf Wejherowo – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
16-18 TURNIEJ SiA w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
16 ŁKS II Łódź SA – Pelikan II Łowicz – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
16 AKS SMS Łódź -Start Łódź – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
16 Victoria Łódź – Iskra Dobroń – piłka nożna mężczyzn ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
16 Kolejarz Łódź – Sport Perfect – piłka nożna mężczyzn Boisko – Srebrzyńska 95
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
16 Gala Boksu FitFabric Zatoka Sportu (Politechniki 10)
16 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – U!NB AZS UMCS Start II Lublin – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (Ks. Skorupki 21)
16 UKS Szkoła Gortata – AKS ZŁY – koszykówka kobiet Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
16 Popularne Zawody na Orientację – bieg na orientację Las Łagiewnicki
16 ŁKH Łódź – MKS Sokoły – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
16 lub 17 UKS SMS Łódź – GKS Katowice – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
17 ŁKH Łódź – GKS Stoczniowiec Gdańsk – hokej na lodzie Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
17 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
17 AZS Politechniki Łódzkiej – Lokomotiv Czerwieńsk – unihokej Zatoka Sportu (Politechniki 10)
17 Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020 #1 – 5 km Las Łagiewnicki
17 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź – siatkówka kobiet b.d.
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
17 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
21 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
22 ABIS SP 64 BUDOWLANI Łódź – UKS Ozorków – siatkówka kobiet b.d.
22 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego we wspinaczce Stratosfera (Manufaktura)
23-24 WTK – WTK 14 w tenisie ziemnym Start Łódź (św. Teresy 56/58)
23 Widzew Łódź – Bytovia Bytów – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
23 VII Mistrzostwa Łodzi Szkół Niepublicznych w Pływaniu Pływalnia AZS (Styrska 20/24)
23 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Żubry Białystok – koszykówka mężczyzn MOSiR Łódź (Ks. Skorupki 21)
24 Zawody we wspinaczce na czas dla dzieci – puchar regionalny Stratosfera (Manufaktura)
24 Mistrzostwa AŁ w Super Sprincie 2019 – sport samochodowy Motodrom (Drewnowska 147)
24 Grand Prix Łodzi Amatorów Łódź w tenisie stołowym b.d.
24 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Las Łagiewnicki
24 Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
24 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
24 Puchar Województwa – strzelectwo Społem Łódź (Północna 36)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
26 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – LIBERO VIP Gwarant Aleksandrów Ł. – siatkówka kobiet b.d.
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
30 KS Wifama Łódź – KPS SKRA Bełchatów SA II – siatkówka mężczyzn Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
30 ŁKS Commercecon Łódź – Wisła Warszawa – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
30 Anilana Łódź – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
30 MUKS AZS Umed Łódź – SMKK Siedlce – koszykówka kobiet Centrum Sportu Umed (6 Sierpnia 69)
30 Mistrzostwa Łodzi – brydż Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
30 UKS Szkoła Gortata – MKS ÓSEMKA Body Move Skierniewice – koszykówka kobiet Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
30 lub 1 ŁKS Łódź – Cracovia – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
30 lub 1 ChKS PŁ – SPR Sambor Tczew – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
30-1 Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
30-1 ŁSTW OCMER Łódź – Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. – piłka wodna Zatoka Sportu (Politechniki 10)
30-1 Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 liga piłki wodnej Pływalnia AZS (Styrska 22/24)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
w soboty, godz. 11 Nartorolki Park Na Zdrowiu

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
020
Dobre wyniki juniorów Społem Łódź w strzelectwie (foto)
skokidowody
Grand Prix w skokach do wody
IMG_8627
Against Gravity na Piotrkowskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*