artificial_grass_field

Mecz rugby Polski i Litwy, a także finał ligi z udziałem Budowlanych, Arena Grand Prix Polski w pływaniu, Grand Prix w skokach do wody. To nas czeka w listopadzie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (listopad) co gdzie
3 Polska – Litwa (rugby) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
3 ŁKS Łódź – Odra Opole (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
3 Labirynt Rafała i Weroniki (bieg na orientację) Retkinia
3 ŁKS Commercecon Łódź – Pałac Bydgoszcz (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
3 MUKS AZS Umed Łódź – Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata (koszykówka kobiet) Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
3 Politechnika Anilana Łódź – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego (piłka ręczna mężczyzn) Hala Anilana (Sobolowa 1)
3 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek/-ów (tenis stołowy) Sala ZSO nr 1 (Czajkowskiego 14)
3-4 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – KS Waterpolo Poznań (piłka wodna) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
4 Kolejarz Łódź – Błękitni Dmosin (piłka nożna kobiet) Boisko – Srebrzyńska 93
4 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek/-ów (tenis stołowy) Sala ZSO nr 1 (Czajkowskiego 14)
4 Brydż IV liga – 2 zjazd BOK Rondo (Limanowskiego 166)
4 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie MTB Las Łagiewnicki
4 Widzew Łódź – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
4 WTT NKC 6-10 (tenis ziemny) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
4 Puchar Polski Rugby League 9s (rugby XIII) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
5, 12, 19, 26 Time Attack 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
5 Zawody klubowe – pistolet Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
5 Uniwersytet Łódzki – Politechnika Łódzka (koszykówka mężczyzn) Hala AZS (Styrska 20/24)
6, 13, 20, 27 CNBA (koszykówka męska) Społem Łódź (Północna 36)
7 Grot Budowlani Łódź – ASPTT Mulhouse (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
9-10 I Ty Możesz Wygrać Turniej Curlingowy Vol. 2 (curling) Curling Łódź (Śnieżna 10)
10, 17, 24 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
10 TOP16/3 (snooker) Frame Łódź (Narutowicza 7/9)
10 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek/-ów (tenis stołowy) Sala ZSO nr 1 (Czajkowskiego 14)
10 Puchar Województwa (strzelectwo) Społem Łódź (Północna 36)
10 K.S.Budowalni Łódź – Sparta Jarocin (rugby) Budowlani Łódź (Górnicza 6)
10 Master Pharm Budowlani Łódź – MKS Ogniwo Sopot (rugby) Widzew Łódź (al. Piłsudskiego 138)
10 ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
10 Popularne Zawody na Orientację Park 3 Maja
10 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Akademia Koszykówki Legii Warszawa (koszykówka mężczyzn) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
10 Seniorski Półmaraton na raty Nordic Walking – 5 km Las Łagiewnicki
10 ŁKH Łódź – KH Warsaw Capitals (hokej na lodzie) Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
10 UKS SMS II Łódź – Piastovia ZAP Piastów (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 UKS SMS III Łódź – Kotan Ozorków (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
10 Grot Budowlani Łódź Developres Rzeszów (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
10-11 Arena Grand Prix Polski (zawody w pływaniu) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
10-11 XV Memoriał Waldka Hyżego (piłka ręczna) Anilana (Sobolowa 1)
10-11 PTS Freestyle 2018 (saunowanie) Aquapark Fala
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
12 KZK Motodrom (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
11 Łódzki Bieg Niepodległości – CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
11 Turniej Niepodległości (brydż) Restauracja Gościnna (Puszkina 18)
11 Festiwal Sportów Rakietowych Vera Sport (Siewna 15)
12 AMWŁ Tenis stołowy Sala ZSO nr 1 (Czajkowskiego 14)
13 Łódzkie Igrzyska I Roku w tenisie stołowym Sala Wydziału Chemii UŁ (Tamki 12)
13 AMWŁ Ergometr wioślarski + Igrzyska I Roku – Ergometr Hala SWFiS UMed (6 sierpnia 71)
14 ŁKS Commercecon Łódź – Legionovia Legionowo (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
17 ŁKS Commercecon Łódź – Radomka Radom (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
17 AMWŁ Biegi przełajowe + Igrzyska I Roku – Biegi przełajowe Park 3 Maja
17 Zakończenie sezonu w biegu na orientację Nowa Gdynia (Sosnowa 1, Zgierz)
17 MUKS AZS Umed Łódź – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski (koszykówka kobiet) Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
17 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – UKS Huragan Wołomin (koszykówka kobiet) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
17 CNBA 3×3 (koszykówka męska i kobieca 3×3) Społem Łódź (Północna 36)
17 Politechnika Anilana Łódź – MKS Real-Astromal Leszno (piłka ręczna mężczyzn) Hala Anilana (Sobolowa 1)
17 Widzew Łódź – Rozwój Katowice (piłka nożna mężczyzn) Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
17 AMWŁ Badminton Hala UMed (6 sierpnia 71)
18 WTT NKC 6-10 (tenis ziemny) AZS Łódź (Lumumby 22/26)
18 Bieg o Puchar DOZ Maratonu Łódź – 5 km Las Łagiewnicki
18 Junior CUP Poland 2018 (gokarty) Gokart Arena (Smugowa 19)
18 UKS SMS Łódź – AZS PWSZ Wałbrzych (piłka nożna kobiet) UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
18 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
19 AMWŁ Pływanie + Igrzyska I Roku – Pływanie Pływalnia CWFiS UŁ (Styrska 20/26)
19 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
20 AMWŁ Brydż Budynek stołówki PŁ – Sala konferencyjna 1 piętro (Al.Politechniki 3A)
21 ChKS PŁ – MTS Kwidzyn (piłka ręczna kobiet) ChKS Łodź (Kosynierów Gdyńskich 18)
21 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
23 Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego we wspinaczce na czas Stratosfera (Manufaktura)
24 AMWŁ Tenis AZS Łódź (Lumumby 22/26)
24 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
24 Grot Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec Św. (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
24 ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (piłka nożna mężczyzn) ŁKS Łódź (al. Unii 2)
24 Puchar Regionalny w boulderingu Rynek Manufaktury
24 Drift Competition (zawody samochodowe) Zgierz
24 Otwarty Andrzejkowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików SP nr 19 lub SP nr 11
24 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – U!NB AZS UMCS Lublin (koszykówka mężczyzn) Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
24 Seniorski Półmaraton na raty Nordic Walking – 5,5 km Las Łagiewnicki
24-25 Grand Prix w skokach do wody Zatoka Sportu (Politechniki 10)
24-25 AZS Politechnika Łódzka – SKS Olimpia Łochów (unihokej) Zatoka Sportu (Politechniki 10)
25 Łódzkie Biegi Górskie (bieg na orientację) Modrzew
25 Widzew Łódź – Wisła CanPack Kraków (koszykówka kobiet) Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
25 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Start: SP nr 61
25 Decathlon Run – 10 km Uroczysko Lublinek
25 KZK Motodrom (zawody samochodowe) Motodrom (Drewnowska 147)
25 Otwarte mistrzostwa Łodzi w kartingu 2018 Gokart Arena (Smugowa 19)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
25 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
28 ŁKS Commercecon Łódź – PTPS Piła (siatkówka kobiet) Łódzka Arena Sportu (al. Unii 2)
29-2.12 ISS WCT Atlas Mixed Doubles Łódź (curling) Curling Łódź (Śnieżna 10)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (listopad) co gdzie
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP (futbol stołowy) Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – listopad 2014
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – styczeń 2016
artificial_grass_field
Kalendarz sportowca – czerwiec 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*