DOZ Maraton Łódź, Półfinał Ligi Mistrzów – PGE Skra Bełchatów – Cucine Lube Civitanova, finałowe rozstrzygnięcia siatkarek, Harasuto Cup w karate WKF, Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w piłce wodnej, Turniej finałowy II ligi hokeja PZHL. To nas czeka w kwietniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (kwiecień) co gdzie
1 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
1 SCP 2019 – Runda 6 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
2 Bieg Pamięci Jana Pawła II Park Baden Powella
3 Zawody klubowe – pistolet, karabin. strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
3 Turniej strefowy U14M w koszykówce chłopców MOSiR Karpcka 61
3 Półfinał LM: PGE Skra Bełchatów – Cucine Lube Civitanova – piłka siatkowa mężczyzn Atlas Arena (Bandurskiego 7)
3 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – U!NB AZS UMCS Lublin – koszykówka męska Centrum Sportu UŁ (Styrska 22/26)
3 Zabiegana Łódź – 3 i 1 km Park na Młynku
3 Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego roczników 2010-2008 w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
5 Halowe Mistrzostwa Łodzi dzieci w lekkiej atletyce RKS Łódź (Rudzka 37)
5-6 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – finały SP 205 (Dąbrówki 1)
6-7 Harasuto Cup – karate WKF Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
6-7 Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w piłce wodnej Basen AZS (Styrska 22/26)
6-7 Druż. i Ind. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego kadetek/-ów i juniorek/-ów Łód – tenis stołowym Sala Czajkowskiego 14
6 Popularne Zawody na Orientację Las Łagiewnicki
6 Sobotni Turniej pamięci Eugeniusza Wilińskiego – brydż Jagieloński Ośrodek Kultury (Wspólna 6)
6 UKS SMS III Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
6 Politechnika Anilana Łódź – MSPR Siódemka Miedź Legnica – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
7 Drużynowe Półfinały do MP młodziczek/-ów w tenisie stołowym Sala Czajkowskiego 14
7 Kolejarz Łódź – Kotan Ozorków – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 93
7 DOZ Maraton Łódź – 42,195 km Łódź – Atlas Arena i okolice
7 JCP 2019 – Runda 5,6 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
7 ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7 Widzew II Łódź – UKS SMS Łódź – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małąchowskiego 5/7)
7 ChKS PŁ – SPR Sambor Tczew – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
10 Biegiem po parkach Zielonej Łodzi – 8 km Park Staszica
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
13-14 Turniej finałowy II ligi hokeja PZHL Lodowisko Bombonierska (Stefanowskiego 26)
13 Chojeński Bieg na Sawach Jana – 5 km Stawy Jana
13 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice – koszykówka męska Centrum Sportu UŁ (Styrska 22/26)
13 ECP 2019 – Runda 4 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
13 Grot Budowlani Łódź – Chemik Police – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
13 Workout Competition League – II runda Siewna 15
13 lub 14 UKS SMS II Łódź – KKP Bydgoszcz – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
13 lub 14 KS Budowlani Łódź – OKS Skra Warszawa – rugby Budowlani Łodź (Górnicza 6)
13 lub 14 Budowlani Łódź SA – RC Lechia Gdańsk – rugby b.d.
14 ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów – piłka siatkowa kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
14 Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
14 Otwarte mistrzostwa Łodzi w bule Park Staromiejski
14 Bieg z Jajem – zdejmij klątwę – 3, 1 km Park na Młynku
14 Widzew Łódź – Pogoń Siedlce – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudzkiego 138)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba – Puchar Województwa Colt Łódź (Okopowa 70/106)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
14 ŁKS II Łódź – MUKS Włókniarz Pabianice – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
15 Time Attack – Runda 7 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
17 Politechnika Anilana Łódź – ASPR Zawadzkie – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łodź (Sobolowa 1)
18 UKS SMS Łódź – AZS PSW Biała Podlaska – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
19 ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
20 Widzew II Łódź – PTC Pabianice – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
20 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Bractwo Kurkowe (Konstantynowska 1)
22 Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno – żużel Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
22 Time Attack – Runda 8 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
23 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
24 Widzew Łódź – Radomiak Radom – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudzkiego 138)
26 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
26-28 Łódzki Miting Brydżowy Rubin (Lodowa 94)
27-28 ŁSTW OCMER Łódź – Legia Warszawa Zatoka Sportu (Politechniki 10)
27 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
27 VI Okręgowy Turniej Karate Shotokan CZP 3 (Olimpijska 9)
27 WNS Malwee Łódź – KS Gniezno (futsal) ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)?
27 ŁKS Łódź – Raków Częstochowa – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
27 UKS SMS III Łódź – Grabka Grabica – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 ChKS PŁ – SMS ZPRP I Płock – piłka ręczna kobiet ChKS (Kosynierów Gdyńskich 18)
27 Wilki Łódzkie – Lakers – futbol amerykański Stadion – Minerska 19
27 lub 28 UKS SMS II Łódź – KS Raszyn – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
27 lub 28 UKS SMS Łódź – Mitech Żywiec – piłka nożna kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 Kolejarz Łódź – Róża Kutno – piłka nożna kobiet Boisko – Srebrzyńska 93
28 ŁKS II Łódź – Start Brzeziny – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
28 UKS SMS Łódź – Termy Uniejów – piłka nożna mężczyzn UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
28 Widzew II Łódź – Stal Głowno – piłka nożna mężczyzn Łodzianka (Małachowskiego 5/7)
28 Zawody klubowe – pistolet C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
28 Zawody klubowe – pistolet, karabin Colt Łódź (Okopowa 70/106)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (kwiecień) co gdzie
w poniedziałki, 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, 19 Czwartkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
alwl
Finał Amatorskiej Ligi Województwa Łódzkiego Hokeja na Lodzi
Kalendarz sportowy – lipiec 2018
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – wrzesień 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*