artificial_grass_field

XIV Puchar Harasuto w karate wkf, 2. Międzynarodowy Turniej Miast Partnerskich o Puchar Prezydent miasta Łodzi w piłce wodnej, DOZ Maraton Łódź, Motosportklub Day III – Super Sprint Bociany, a także powrót na boiska Wilków Łódzkich, to najważniejsze wydarzenia nadchodzącego miesiąca.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (kwiecień) co gdzie
2

Time Attack 2018 (gokart)

Racing Center (Wydawnicza 5)

2

Bieg Pamięci Jana Pawła II -3 km

Park Baden-Powella
3

CNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)
4

Widzew II Łódź – MKS Górnik 1956 (piłka nożna mężczyzn)

MOSiR Małachowskiego (Małachowskiego 7/9)

6-7 Łodzka Amatorska Liga Siatkówki – finały SP 205 (Dąbrówki 1)
6-8

Mityng Łódzki (brydż)

Rubin (Lodowa 94)

7

3×3 CNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)

7

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
7

II Bieg Charytatywny ICZMP Run – 5 km

Okolice ICZMP
7

AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź – Berland Komprachcice (futsal)

OSiR Angelica (Rzgowska 17a)
7

Popularne Zawody na Orientację

Las Łagiewnicki
7

UKS Nowa Łódź – KS Fenomen Babimost (unihokej)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
7

Provident Run – 5,5 km

Las Łagiewnicki
7-8

Mist. Woj. Łódzkiego juniorek/ów i kadetek/ów (tenis stołowy)

b.d.

7-8

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki – KS Waterpolo Poznań (piłka wodna)

Basen AZS (Styrska 20/24)

7-8

ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer – Arkonia Szczecin (piłka wodna)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

8

Mistrz Techniki Piłkarskiej- piłka nożna

Stadion MOSiR – Karpacka 61

8

ŁKS II Łódź – Sarnów (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Minerska 9

8

Junior Tour (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)
8

XIV Puchar Harasuto (karate wkf)

Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
8

KZK Motodrom + Motodrom Challenge (zawody samochodowe)

Motodrom (Drewnowska 147)
8

UKS SMS Łódź – LKS Rosanów (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

8

Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba

Colt Łódź (Okopowa 70/106)
10

CNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)

11

Zabiegana Łódź #2 – 2 i 4 km

Park na Zdrowiu
11

ŁKS Commercecon Łódź – POLI Budowlani Toruń (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
11

Grot Budowlani Łódź – Chemik Police (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

13-14

Spot Contest v2 (bouldering)

Spot boulder caffe (Wersalska 47)

13-15

2. Międzynarodowy Turniej Miast Partnerskich o Puchar Prezydent miasta Łodzi (piłka wodna)

Zatoka Sportu (Politechniki 10)
14

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – baraże

SP 205 (Dąbrówki 1)
14

AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź – GSF Gliwice (futsal)

OSiR Angelica (Rzgowska 17a)
14

Wilki Łódzkie – Silesia Rebels (futbol amerykański)

Minerska 19
14

III liga (brydż)

BOK Rondo (Limanowskiego 166)
14

Chojeński Bieg Na Stawach Jana – 5 km

Stawy Jana
14

Widzew Łódź – Legia II Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łodź (Piłsudskiego 138)
14

V Mistrzostwa Łodzi Karate Tradycyjnego KUMITE

Hala AZS (Styrska)
14

Junior Cup Poland (gokart)

Racing Center (Wydawnicza 5)

15

UKS SMS Łódź – Mitech Żywiec (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)
14-15

DOZ Maraton Łódź – 5 km, półmaraton, maraton

okolice Atlas Areny
14 lub 15

UKS SMS II Łódź – KS Raszyn (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

15

Kolejarz Łódź – Błękitni Dmosin (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

14

ChKS PŁ Łódź – MTS Kwidzyn MKS Wieluń (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

przełożony

Budowlani Łódź SA – RC Arka Gdynia (rugby)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

15

Widzew II Łódź – MUKS Włókniarz Pabianice (piłka nożna mężczyzn)

MOSiR Małachowskiego (Małachowskiego 7/9)

15

Finał Wojewódzki MP Par Open (brydż)

BOK Rondo (Limanowskiego 166)
15

Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów 2018 (bilard)

Frame (Narutowicza 7/9)
15

Łódzka Liga Kartingowa (gokart)

Gokart Arena (Smugowa 19)

16

Time Attack 2018 (gokart)

Racing Center (Wydawnicza 5)

17

Play-off Budowlani Łódź (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)

17

CNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)

20-22

Akademickie MP w badmintonie

Zatoka Sportu (Politechniki 10)

21

Rodziny na start! – bieg na 200 metrów rodzin trzymających się za ręce

SP – Jarosławska 29

21

3×3 vCNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)

21

Politechnika Anilana Łódź – MKS Wieluń (piłka ręczna mężczyzn)

Anilana Łódź (Sobolowa 1)

21

Master Pharm Budowlani Łódź – Lechia Gdańsk (rugby)

ŁKS Łodź (al. Unii 2)

21

Łódź Bike Hau – 12 km

Park na Młynku

21

Misja Brus – ok. 8km

Brus

21 lub 22

Kolejarz Łódź – Kaja Opoczno (piłka nożna kobiet)

Stadion – Srebrzyńska 95

21 lub 22

KS Budowlani Łódź – RC Orkan Sochaczew (rugby)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

21

IV Turniej Wiosenny w Karate Tradycyjnym o Puchar M. Łodzi

Hala Parkowa

22

Zawody klubowe – Puchar Województwa (strzelectwo)

Colt Łódź (Okopowa 70/106)

22

UKS SMS Łódź – GLKS Andrespolia (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

22

ŁKS II Łódź – Orzeł Parzęczew (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Minerska 9

22

Motosportklub Day III – Super Sprint Bociany (zawody samochodowe)

Retkinia – Bociany

22

KZK Motodrom + Motodrom Challenge (zawody samochodowe)

Motodrom (Drewnowska 147)

22

UKS SMS Łódź – AZS PWSZ Wałbrzych (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

22

Ekologiczny bieg / spacer na orientację „Zorientuj się na EkoMiasto” (bieg na orientację)

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ (Pomorska 141/143)

23

Time Attack 2018 (gokart)

Racing Center (Wydawnicza 5)

24

CNBA (koszykówka amatorska)

Hala Społem Łodź (Północna 36)

24

Liga Dzieci i Młodzików III rundaływanie)

Basen AZS (Styrska 20/24)

25

Outdoor Track Run – 2000 m, 1000 m, 600 m, 4×400 m

Stadion Stoki (Potokowa 12)

25

Widzew II Łódź – UKS SMS Łódź (piłka nożna mężczyzn)

MOSiR Małachowskiego (Małachowskiego 7/9)

27

ŁKS Łódź – Warta Poznań (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)

28

Wilki Łódzkie – Patrioci Poznań (futbol amerykański)

b.d.

28

Widzew Łódź – Huragan Morąg (piłka nożna mężczyzn)

Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)

28 lub 29

ChKS PŁ Łódź – MMKS Jutrzenka Płock (piłka ręczna kobiet)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)

28 lub 29

UKS SMS II Łódź – MUKS Tomaszów Mazowiecki (piłka nożna kobiet)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

29

Rozpoczęcie sezonu pojazdów zabytkowych Automobilklubu Łódzkiego

Motodrom (Drenowska 147)

29

ŁKS II Łódź – GKS Bedlno (piłka nożna mężczyzn)

Stadion – Minerska 9

29

UKS SMS Łódź – Stal Głowno (piłka nożna mężczyzn)

UKS SMS Łodź (Milionowa 12)

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (kwiecień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 14:30

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w poniedziałki, godz. 19

Turniej poniedziałkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w środy, godz. 10

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w środy, godz. 13:30

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 14:15

Nordic Walking w parkach

Park im. J. Poniatowskiego

w środy, godz. 15

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w środy, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park Julianowski

w czwartki, godz. 19

Turniej czwartkowy w bilard

Frame (Narutowicza 7/9)

w czwartki, godz. 16:30

Nordic Walking w parkach

Park na Zdrowiu

w czwartki, godz. 17:30

Petanque w Parku Śledzia

Park Staromiejski

w piątki, godz. 16

Nordic Walking w parkach

Park 3 Maja

w soboty, godz. 9

Parkrun Łódź

Park im. J. Poniatowskiego

w soboty, godz. 9:30

Biegam bo lubię

stadion AZS

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bikeorient
IV Maraton na Orientację Bike Orient – zapowiedź
DSC_4506_DxO
Łódzka Łyżwa 2015 (foto)
Widok_ogolny_1
Atlas Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*