Mecze siatkarek w Lidze Mistrzyń, Bieg Sylwestrowy, a także Nordic Water Polo League, XIII Zawody Mikołajkowe w łyżwiarstwie figurowym, VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Stanisława Frączyka i finał CNBA, to najważniejsze wydarzenia grudnia.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (grudzień) co gdzie
29.11-1.12 Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej Junior Młodszy – hokej Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
30.11-1.12 Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu Zatoka Sportu (Politechniki 10)
30.11-1.12 Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 liga piłki wodnej Pływalnia AZS (Styrska 22/24)
1 ŁKS Commercecon Łódź – Wisła Warszawa – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
1 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
1 Clariant Łódzki Bieg Mikołajów 2019 – 10 km Las Łagiewnicki
1 ChKS PŁ Łódź – SPR Sambor Tczew – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
1 ŁKS Łódź – Cracovia – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
1 ŁSTW OCMER Łódź – Alfa JOB HR Gorzów – piłka wodna Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
2 SCP 2019 – Runda 15 – TA Extra – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
3-5, 10, 12 CNBA – koszykówka Społem Łódź (Północna 36)
4 Mikołajkowe Mistrzostwa Województwa łódzkiego 12 i 13 latków  w pływaniu Pływalnia SP 173 (Sienkiewicza 46)
5 Łódź Park Tour- bieg na orientację Retkinia Południe
5 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
6-7 Nordic Water Polo League – piłka wodna Pływalnia AZS (Styrska 22/24)
6-8 XIII Zawody Mikołajkowe – łyżwiarstwo figurowe Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
7-8 WTK 16 – tenis ziemny kadeci Start Łódź (św. Teresy 56/58)
7 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – SKS 12 Warszawa – koszykówka kobiet Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
7 MUKS AZS Umed Łódź – UKS 4 Ursus Warszawa – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
7 Grudniowa Liga Leonhart – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
7 Mikołajkowy Turniej Koszykówki CNBA 3×3 – koszykówka Społem Łódź (Północna 36)
7 Bieg Herosów im. Julii Gajzler – 5,5 km Las Łagiewnicki
7 XXVII Turniej Tenisa Stołowego Pałac Młodzieży (Wyszyńskiego 86)
7 KS Wifama Łódź – KS Stal Głowno – siatkówka mężczyzn Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
7 VI Klubowy Turniej Karate Shotokan CZP 3 (Olimpijska 9)
7 ABIS SP 64 Budowlani Łódź – MKS SKIER – VIS Skierniewice – siatkówka kobiet b.d.
7 VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Stanisława Frączyka Energetyk Łódź (Wacława 2/4)
8 Finał Grand Prix Ziemi Łódzkiej Łódź – brydż BOK Rondo (Limanowskiego 166)
8 City Trail – 5 km Park Baden-Powella
8 CosinusMED Widzew Łódź – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
8 Jestem Mikołajem – Charytatywny bieg – 5 km Park Na Zdrowiu
8 Fit Mikołajki – Wielki Trening Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
8 Grot Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
8 Mikołajkowy Turniej Tenisowy Eurotenis – tenis ziemny Niciarniana 3/5
8 Start with Wilson Cup 3 Turniej Mikołajkowy – tenis ziemny 10 Start Łódź (św. Teresy 56/58)
8 Szkolne Igrzyska Zapaśnicze – IV Turniej o Czerwone Koło Olimpijskie SP 162 (Powszechna 15)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
8 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
9 Time Attack – Runda 22 – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
10 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
11 ŁKS Koszykówka Kobiet – 4Ever Ksawerów – koszykówka kobiet Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
11 ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
12 MUKS AZS Umed Łódź – UKS Trójka Żyrardów – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
13 ABIS SP 64 Budowlani Łódź – UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola – siatkówka kobiet b.d.
13 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
14-15 Turniej Finałowy II Ligi – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
14-16 Turniej klasyfikacyjny SiA – tenis ziemny seniorów i amatorów Start Łódź (św. Teresy 56/58)
14 Popularne Zawody na Orientację Start: Wycieczkowa 107
14 CosinusMED Widzew Łódź – Wisła Kraków – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
14 AKS SMS Łódź – ŁKS Koszykówka Kobiet – koszykówka kobiet UKS SMS Łódź (Milionowa 12)
14 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – MKS Ochota Warszawa – koszykówka mężczyzn Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
14 Finał CNBA – koszykówka Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
14 Zostań Niebieskim Mikołajem – Charytatywny Bieg Dla Domu Małego Dziecka w Łodzi – 25, km i 5 km Las Łagiewnicki
14 JCP 2019 – Runda 8 i 9- Zawody dla dzieci – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
14 lub 15 ChKS PŁ Łódź – SMS ZPRP I Płock – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
15 Łódzkie Biegi Górskie – 6,6 km, 10,5 km Start: Okólna 183
15 Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020 #2- 10 km Las Łagiewnicki
15 Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15 Zawody klubowe – pistolet C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
17 ŁKS Commercecon Łódź – Igor Gorgonzola Novara – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
18 Grot Budowlani Łódź – Eczacıbaşı Stambuł – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
19 ŁKS Łódź – Wisła Kraków – piłka nożna mężczyzn ŁKS Łódź (al. Unii 2)
19 Zawody klubowe – pistolet, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
21-22 Ogólnopolski Turniej Szkół “Łódzka Gwiazdka” w tenisie stołowym ZSO 1 (Czajkowskiego 14)
21-23 OTK 12 – tenis ziemny skrzaty Start Łódź (św. Teresy 56/58)
21 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek/-ówtenisie stołowym b.d.
21 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS Ozorków – siatkówka kobiet b.d.
21 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej – Szarotka Nowy Targ – unihokej Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
21 KS Wifama Łódź – LUKS Dobroń – siatkówka mężczyzn Wifama Łodź (Niciarniana 1/3)
21 ECP 2019 – Runda 11 – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
21 MUKS AZS Umed Łódź – SMKK Siedlce – koszykówka kobiet Centrum Sportu UM Łódź (6 Sierpnia 69)
21 ŁKS Koszykówka Kobiet – Widzew Łódź – koszykówka kobiet Zatoka Sportu (al. Politechniki 10)
21 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Dziki Warszawa – koszykówka mężczyzn Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
22 CosinusMED Widzew Łódź – CCC Polkowice – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22 ŁKS Szkoła Gortata – AZS PWSZ Skierniewice – koszykówka mężczyzn b.d.
22 Grand Prix Łodzi Amatorów w tenisie stołowym b.d.
23 Time Attack – Runda 23 Normal i 24 Reverse – gokarty Racing Center Łódź (Wydawnicza 5)
28-31 OTK 16 – tenis ziemny kadeci Start Łódź (św. Teresy 56/58)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
31 XXXV Bieg Sylwestrowy 2019 – 10 km Las Łagiewnicki

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (grudzień) co gdzie
w poniedziałki, godz. 19 Poniedziałkowe Turnieje Amatorskie – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w  środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 19 Łódzka Liga Bilarda Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
w soboty, godz. 11 Nartorolki Park Na Zdrowiu

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_4933
ŁKH Łódź – Capitals Warszawa 13:5 (foto)
gimstar
Otwarcie sezonu w Gimstar
Horseprofi Challenge w Adamowie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*