artificial_grass_field

Derby siatkarek, Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym, Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 w piłce wodnej, Łódzki Bieg Mikołajów i Bieg Sylwestrowy. To nas czeka w grudniu.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody

kiedy (grudzień) co gdzie
29.11-2.12 ISS WCT Atlas Mixed Doubles Łódź – curling Curling Łódź (Śnieżna 10)
1 Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola – piłka nożna mężczyzn Widzew Łódź (Piłsudskiego 138)
1 Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
1 Handball Plener 5 by night – piłka ręczna Anilana Łódź (Sobolowa 1)
1 AMWŁ w judo Sala Judo KU AZS PŁ (Politechniki 9A)
1 AMWŁ w szachach Sala Rady Wydziału Eko-Soc (POW 3/5)
1 4. Bieg Gajusza im. Julii Gajzer – 5,5 km Las Łagiewnicki
1 Mistrzostwa Łodzi Par w brydżu BOK Rondo (Limanowskiego 166)
1 Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
1 Politechnika Anilana Łódź – MKS Wieluń – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
1 III Memoriał im. Grzegorza Ligieckiego – tenis stołowy Elta (Warecka 41)
1-2 Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 w piłce wodnej Basen AZS (Styrska 20/24)
2 CityTrail – 5 km Park Baden-Powella
2 WNS Malwee Łóź – KS Oborniki – futsal Anilana Łódź (Sobolowa 1)
2 GP Ziemi Łódzkiej w brydżu BOK Rondo (Limanowskiego 166)
2 Junior Tour – bilard Frame (Narutowicza 7/9)
2 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – Wieluński Klub Sportowy Siatkarz – siatkówka kobiet b.d.
3 Time Attack Extra 2018 – gokarty Racing Center Łódź (Wycieczkowa 5)
4-6 CNBA – koszykówka męska Społem Łódź (Północna 36)
5 ChKS PŁ – SMS ZPRP II Płock – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
5-9 XII Zawody Mikołajkowe – Eliminacje do OOM w łyżwiarstwie figurowym Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 26)
6 Łódź Park Tour – biegi na orientację b.d.
6 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
7 Politechnika Anilana Łódź – KS Forza Wrocław – piłka ręczna mężczyzn Anilana Łódź (Sobolowa 1)
7-9 I Ty Możesz Wygrać Turniej Curlingowy Vol. 3 Curling Łódź (Śnieżna 10)
8 Junior CUP Poland Finał 2018 – runda 9 i 10 – gokarty Racing Center Łódź (Wycieczkowa 5)
8 Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych w wspinaczce sportowej Spot Boulder Caffe (Wersalska 47/75)
8 ŁKS AZS UŁ SG Łódź – Siarka Tarnobrzeg (koszykówka męska) Hala UŁ ( Styrska 22/26)
8 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – UKS Nowa Wieś – koszykówka kobiet MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
8 ŁKS Commercecon Łódź- BKS Profi Credit Bielsko-Biała – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
8 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Społem Łódź (Północna 36)
8 3×3 CBA – koszykówka męska Społem Łódź (Północna 36)
8 TOP 16 – snooker Frame (Narutowicza 5/7)
8 VI Turniej Tenisa Stołowego im. S Frączyka – tenis stołowy Energetyk Łódź (Wacława 22/24)
8, 15 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki SP 205 (Dąbrówki 1)
9 Turniej Marzeń 2 – piłka halowa MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
9 Endurance Cup Poland – Zawody Drużynowe – gokarty Racing Center Łódź (Wycieczkowa 5)
9 Ladies Cup 4 – gokarty Racing Center Łódź (Wycieczkowa 5)
9 Widzew Łódź – Ślęza Wrocław – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
9 Łódzki Bieg Mikołajów – 10,5 km, 21 km Las Łagiewnicki
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
9 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Kolimator Łódź (Siewna 15)
9 KZK Motodrom 2018 – zawody samochodowe Motodrom (Drewnowska 147)
9 AMWŁ w squashu Klub I’m Fit (Piłsudskiego 10)
11 AMWŁ w tenisie stołowym Sala – Czajkowskiego 14
11 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
12 Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
12 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Dziesiątka Łódź (Konstantynowska 1)
12 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
14 Zawody klubowe – pistolet, karabin Strzelec Łódź (Konstantynowska 1)
14 AMWŁ w trójboju siłowym SWFiS Politechniki Łódzkiej (Politechniki 11)
15 KS WIFAMA Łódź – Wieluński Klub Sportowy Siatkarz – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
15 Popularne Zawody na Orientację Łodzianka – Park 3 Maja
15 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata – LUKS Trójka Sieradz (koszykówka kobiet) MOSiR Łódź (ks. Skorupki 21)
15 ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
15 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Strzelmistrz Łódź (Piłsudskiego 141)
15 lub 16 ChKS PŁ – MMKS Jutrzenka Płock – piłka ręczna kobiet ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
połowa miesiąca Finał CNBA – koszykówka męska b.d.
16 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS LIDER Konstantynów Ł. – siatkówka kobiet b.d.
16 Łódzkie Biegi Górskie – II runda – 6,6 km, 10,5 km Modrzew
16 Finał GPZŁ 2018 w brydżu Restauracja Gościniec (Puszkina 18)
16 ŁKS Szkoła Gortata Łódź – MEDOS MChKK Chełmno – koszykówka męska Hala Karpacka (Karpacka 61)
16 Bieg o Puchar DOZ Maratonu Łódź – 10 km Las Łagiewnicki
17 Time Attack  Runda 36 – finał – gokarty Racing Center Łódź (Wycieczkowa 5)
18 AMWŁ w brydżu sportowym Budynek stołówki PŁ (Politechniki 3A)
19 Budowlani Łódź – RC Cannes – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
22 KS WIFAMA Łódź – SMS PZPS Spała III – siatkówka mężczyzn Wifama Łódź (Niciarniana 1/3)
22 Widzew Łódź – Artego Bydgoszcz – koszykówka kobiet Hala Parkowa (Małachowskiego 5/7)
22 Grot Budowlani Łódź – Energa MKS Kalisz – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
22-23 Ogólnopolski Turniej Szkół „Łódzka Gwiazdka” – tenis stołowy b.d.
23 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek/-ów- tenis stołowy b.d.
29 Grot Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła – siatkówka kobiet Łódzka Arena Sportu (Bandurskiego 7)
29 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelba Colt Łódź (Okopowa 70/106)
30 Zawody klubowe – pistolet, karabin, strzelb C4 GUNS Łódź (Piłsudskiego 141)
31 Bieg Sylwestrowy – 10 km Las Łagiewnicki

Imprezy rekreacyjne

Kiedy (grudzień) co gdzie
w środy, godz. 18 Biegam bo lubię Czernika 1/3
w środy, godz. 18:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny
w środy, godz. 19 Środa jak środa – czyli DYP – futbol stołowy Frame (Narutowicza 7/9)
w czwartki, godz. 18 Liga Studencka Futbolu Stołowego Frame (Narutowicza 7/9)
w soboty, godz. 9 Parkrun Łódź Park im. J. Poniatowskiego
ostatni czwartek miesiąca, godz. 17:30 Bule Park Staromiejski
w niedzielę, godz. 9:30 Treningi przygotowujące do DOZ Maratonu Łódź okolice Atlas Areny

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1kolartswo
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie torowym (foto)
Kalendarz sportowy – lipiec 2018
artificial_grass_field
Kalendarz sportowy – sierpień 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*